Pyrkon 2011

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Pyrkon 2011

Post autor: nosiwoda »

25-27 marca 2011, Poznań, akredytacja 35 złotych (i nie będzie się ta kwota zmieniać).

Wybieracie się?
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Jeżeli nie zabije mnie zmęczenie przedwiosenne, to będę, bo lubię Pyrkony: zawsze przyciągają ciekawych prelegentów.
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

A ja się wpisałem na Pyrkon, ale nie wiem co dalej. Maszyna nie przysyła emalia, że np. zapłać, albo co, nie wiem, płacić, czy nie płacić, czekać, wołać? W końcu to poznaniaki, zorganizowany naród, może zaufać i czekać?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

A ja chyba sobie daruję tegoroczny Pyrkon. Na takich imprezach nigdy nie wiadomo, z kim się pije: ja się przestawiam na identyfikatorach, ale większość bywalców rozmaitych forów zapomina o tym dobrym zwyczaju...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Żeby tak był lepszy transport publiczny Kraków<->Poznań... ale praktycznie potrzebne są dwa dodatkowe dni na dojazd i powrót, czarno to widzę :/
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

flamenco108 pisze:A ja się wpisałem na Pyrkon, ale nie wiem co dalej. Maszyna nie przysyła emalia, że np. zapłać, albo co, nie wiem, płacić, czy nie płacić, czekać, wołać? W końcu to poznaniaki, zorganizowany naród, może zaufać i czekać?
Ale w sumie po co? Na ostatnim chyba było tak, że szybciej szła rejestracja tych, którzy nie mieli przedpłaty. A że kwota nie wzrośnie, to zamierzam zapłacić na miejscu. Najwyżej trochę postoję, a przecież zawsze może się coś zmienić i nie będę mógł przyjechać.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Ja się zastanawiam. Kolega mnie zaprasza, bo ma zaplanowany pokaz. Wszystko zależy od sesji...

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Ja też się zastawiam. Niby niedaleko, na Pyrkonie bawałem raz nieraz i dobrze się bawiłem, ale jak pomyślę że mógłbym tam spotkać osobników, których brudną nogą kopniakiem nie byłby zaszczycił, to na womity mi się zbiera. Aktywność na rozmaitych forach wybitne mi obrzydziła aktywność w realu.
Dzięki, nosiwodo, fealoce i kilku innych aktywistów FF


wpis moderatora:
Ebola: Ostrzeżenie! Skoro kontakty z niektórymi użytkownikami FF nie odpowiadają Ci, Generale, do tego stopnia, że aż je przenosisz na real to co Ty tu robisz? Zastanów się może nad tym. W cichości.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

slay
Fargi
Posty: 333
Rejestracja: pt, 07 kwie 2006 08:10

Post autor: slay »

Mam zamiar sie wybrac - moze dlatego, ze na Pyrkonie nigdy nie bylem, ale Poznan zawsze chetnie odwiedzam, jesli jest okazja.
A Generale, nie da rady tych osobnikow omijac ewentualnie okazywac im mniej lub bardziej zawoalowana pogarde?

edit: no i fajnie byloby w koncu pojechac na konwent, na ktorym przecietny uczestnik nie jest 14-letnia lolita z tona mejkapu na facjacie...
Ярко-желтые очки, два сердечка на брелке

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

slay pisze:edit: no i fajnie byloby w koncu pojechac na konwent, na ktorym przecietny uczestnik nie jest 14-letnia lolita z tona mejkapu na facjacie...
Slay, bój się Boga! gdzie Ty bywasz?
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

slay
Fargi
Posty: 333
Rejestracja: pt, 07 kwie 2006 08:10

Post autor: slay »

Ebolu, dosc nagminnie zaliczam rozmaite konwenty mangi i anime - bynajmniej nie ze wzgledu na te ostatnie (anime lubie ogladac, ale nie jestem nalogowcem - ot, po prostu alternatywne do seriali/filmow/ksiazek zrodlo rozrywki i kultury). Zazwyczaj glownie dla towarzystwa, a przy okazji czasem trafi sie naprawde ciekawy i wartosciowy panel.
A ze na 100 "porzadnych" konwentowiczow zazwyczaj przypada 900 ww. dziewczynek "zafascynowanych" hentai albo yaoi... coz. Tfardym trza byc, nie mietkim. :)
Ярко-желтые очки, два сердечка на брелке

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Specjalnie dla ciebie się tam pojawię, zgarniając po drodze jakieś stado nałogowych twarzotapetowiczek prosto z galerii, których myśli wypełnię uwielbieniem do 蛸と海女 i 801 ;))
Tylko po to, by zobaczyć przerażenie w twoich oczach :*

A tak na serio, to po co tam bywasz, skoro do większości współkonwetowiczów odczuwasz niechęć? IMHO skoro aż tak ci nie pasuje towarzystwo, nie jeźdź tam :)
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

slay
Fargi
Posty: 333
Rejestracja: pt, 07 kwie 2006 08:10

Post autor: slay »

Ilt, nie twierdze, ze odczuwam niechec czy ze nie pasuje mi towarzystwo - jezdze glownie dla fajnych atrakcji, dla zwiedzenia nowych miejsc i dla spotkania z ta grupa ludzi, ktorych znam/chcialbym poznac, a z ktorymi nie mam wielu innych mozliwosci spotkania sie w takim gronie. 14-tki z uwielbieniem do 蛸と海女 same w sobie mi nie przeszkadzaja, masa cosplayowiczow wywoluje u mnie pozytywne reakcje, co jednak nie zmienia faktu, ze nie da sie nie zauwazyc, ze proporcje wygladaja tak a nie inaczej :)
Ярко-желтые очки, два сердечка на брелке

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

slay pisze:.
A ze na 100 "porzadnych" konwentowiczow zazwyczaj przypada 900 ww. dziewczynek "zafascynowanych" hentai albo yaoi... coz.
Ty nie narzekaj na dziewczynki. Dziewczynki ładne są, w przeciwieństwie do męskiej populacji konwentowej, jest na czym oko zaczepić i jakoś tak milej wokół.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Gdyby ktoś nie miał jeszcze noclegu na Pyrkon, to służę danymi.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ