"Nocznoj Dozor" już w sprzedaży (w Rosji :D )

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Wątkowa nekromancja!!!!
Reanimuję, bo chciałem donieść, że dziś ND mieli w Empiku. Po 49.90, jakby kto pytał. Nie kupiłem, nie kupię, w prezencie też nie chcę.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

taki jeden tetrix pisze:Wątkowa nekromancja!!!!
Reanimuję, bo chciałem donieść, że dziś ND mieli w Empiku. Po 49.90, jakby kto pytał. Nie kupiłem, nie kupię, w prezencie też nie chcę.
Jakby dodali do jakiejś gazety to może bym kupił. Zawsze jest pożytek z innych rzeczy na łamach ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

W ten właśnie sposób (dadatki do pism) stałem się "dumnym" (już sam nie wiem, jak zaznaczyć TO stężenie sarkazmu) właścicielem "Daemonici" i "Metalhearts". O ile na "Metalhearts" jeszcze robię sobie jakieś nadzieje, Daemonica wylądowała w koszu. Chyba Czesi postanowili wykazać czynem, że poza Operation Flashpoint (i może Hidden&Dangerous) nie zrobią nic dobrego...
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Metalhearts to ten Fallout w kosmosie?
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Aha. Też pa russki (żeby nie było, że totalny offtop :D )
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
lokje
Fargi
Posty: 468
Rejestracja: sob, 11 mar 2006 00:32

Post autor: lokje »

taki jeden tetrix pisze:O ile na "Metalhearts" jeszcze robię sobie jakieś nadzieje, Daemonica wylądowała w koszu. Chyba Czesi postanowili wykazać czynem, że poza Operation Flashpoint (i może Hidden&Dangerous) nie zrobią nic dobrego...
nie jest z nią tak źle- z kwadrans da się pograć. a to i tak dużo.
no i ciekawa językowo.
namu offutopu, namu offutopu, namu offutopu
Błogosławiona Lokje od Celofyzów

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Reanimacja po roku (czuję się jak meganekromanta, ale co mi tam).

W tym numerze Clicka dołożyli Night Watch Racing, czyli ścigałkę ze świada Dozoru... Nie zamierzam próbować.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
oLari
Fargi
Posty: 364
Rejestracja: sob, 27 sie 2005 00:18

Post autor: oLari »

A w majowym CDA ma być Day Watch, będzie z angielskimi napisami i rosyjskim audio.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Nie wiem czemu po powyższym poście wkręciłem sobie, że chodzi o film i kupiłem ;]
Ale gra mi powinna pójść, więc może trochę przyjemności mieć z tego będę ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

ODPOWIEDZ