inicjatywa WIKI.BASNIE.PL, chciałbym byście pomogli

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

W Jakim stopniu pomysł się podoba?

wart uwagii
12
63%
O! Nawet pomogę!
2
11%
nic ciekawego (to juz było)
4
21%
gdyby zmienić trochę, to może...
1
5%
 
Liczba głosów: 19

ubique

Post autor: ubique »

...przeniesiono tu mój wpis z wątku "żyli długo i szczęśliwie" z propozycją o ożywczej literaturze ale Ebola natarciem zabiła tamten nastrój. Usunąłem go i stąd zatem, bo wpis pasował tu ni z gruszki ni pietruszki, stracił duszę.

Nie jestem tu codziennie, ale zauważyłem, że szaleńcza Ebola należy do tych smutnych stroicieli periodyku. Pozdrawiam i niech się wreszcie dziewczyna uśmiechnie, to powiem jej coś śmiesznego :P

Awatar użytkownika
Riv
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 1095
Rejestracja: śr, 12 kwie 2006 15:09
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Riv »

Tu nie periodyk. Tu forum (razem ze wszystkim, co z tego faktu wynika).
MSPANC

- Od dawna czekasz?
- OD ZAWSZE.

ubique

Post autor: ubique »

Jasny gwint!!! (znaczy na prześwit - bez naboju nie wypali, szeryfie. Trzeba zawsze z konkretem, a coś z tego będzie ;) )

Czy na tym forum, moi drodzy, odbywają się jakieś rzeczowe rozmowy, czy tylko "tego nie wolo, to nie tu, a tego nie powinieneś"? Proszę o szczerą odpowiedź, lub lepiej, od razu do utwierdzenia odpowiedzi realnym stanem życia forum periodyku Fahrenheit (teraz chyba dobrze).

Na dowód powagi mojego pytania, zapraszam na ten wątek Inny człowiek, inny temat, ale znów dyskusja bezpłodna. Czy taki jest zwyczaj na tym forum? Odpowiedzcie mi proszę, to wiele wyjaśni.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

To ja sobie tak smutno i szaleńczo napiszę: Uwagi na temat funkcjonowania forum zamieszczamy TU. Ten wpis byłby zbędny gdybyś raczył zapoznać się z forumokietą, co już dawno temu radził Ci kiwaczek.

Smutno mi Boże.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

ubique

Post autor: ubique »

Uwielbiam to forum :D

Do zobaczenia/przeczytania za następne pół roku. Może wtedy odkopiecie się ze swoich zasad i przepisów, co będziemy mogli sobie porozmawiać o twórczości. Naprawdę Was lubię, to nie żart, ale stoicie kochani w miejscu (Szanowna Ebolu tłumaczysz mi, że nie rozmawia się nie na temat w temacie - nie usłyszałem od Ciebie twórczej opinii, ani konkretnej wypowiedzi na temat)

Gdy ludzie pytają mnie o jakieś fora fantastyczne wymieniam Was na drugim miejscu - poważnie, dodaje, że u Was nie ma czym oddychać i strasznie brakuje fantazji, ale jaki mają porządek i ładne tytuły działów ;).

Do usłyszenia
(zostawcie proszę tę wiadomość tutaj, to wam wyjdzie na zdrowie, gwarantuje)

PS. A "Ojciec założyciel" tu zagląda? Pamiętam że bardzo płodnie się z nim rozmawia.

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć, że pewne tematy poruszane są w danych działach? A nie w losowo wybranym temacie? Na przykład konkursowym.
No bez jaj.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

ODPOWIEDZ