Za czym tęsknimy, czyli wspominki dla przeraźliwie starych

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20706
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Za czym tęsknimy, czyli wspominki dla przeraźliwie starych

Post autor: Alfi »

Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20706
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Za czym tęsknimy, czyli wspominki dla przeraźliwie starych

Post autor: Alfi »

Wyszperałem taką staroć z zcasów, kiedy chodziłem z tarczą na rękawie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20706
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Za czym tęsknimy, czyli wspominki dla przeraźliwie starych

Post autor: Alfi »

Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ