Zima

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20010
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Zima

Post autor: Alfi »

To wszystko kwestia przyzwyczajeń, albo nawet uzależnień. W poniedziałek jacyś geniusze (chyba od telefonii stacjonarnej?) przy okazji uszkodzili kabel od TV po naszej stronie ulicy. Ja tylko raz zgrzytnąłem zębami, bo nie mogłem obejrzeć francuskiego teleturnieju, z którego się ongiś dowiedziałem, że dział biologii zajmujący się zwierzętami to zoofilia, a amerykański renifer do Elżbieta II, po czym przeszedłem nad tym do porządku dziennego. Tymczasem nałogowi oglądacze "Klanu" i "M jak miłość" przez godzinę wymieniali między sobą uwagi na schodach głosami pełnymi rozpaczy (a znajomy oglądający nałogowo TVN24 podobno nawet się rozpłakał). O której skończyli naprawiać, nawet nie wiem.
Z tymi uzależnionymi od Mordoksiążki podobno bywa jeszcze gorzej. Nie było jakichś widowiskowych samobójstw - skok z okna w piwnicy albo coś w tym rodzaju?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3274
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Zima

Post autor: Q »

Alfi pisze: śr, 06 mar 2024 09:46To wszystko kwestia przyzwyczajeń
Prawda. Znam tak już przyzwyczajonych do obecnego ocieplenia, że przed temperaturami z okolic zera (bynajmniej nie bezwzględnego) uciekają na Karaiby...
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ