I łaciate, i kudłate, pręgowane i skrzydlate

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima

Post autor: Małgorzata » czw, 03 wrz 2015 21:57

No, to skoczny taki koniu. Jak skoczny, to mu zostanie pewnie. Może daj mu poskakać przez inne przeszkody, żeby się wyhulał?
A na czarnoziem nie poradzisz. Jest czarnoziem, jest koń brudny. Zawsze tak było, jest i będzie. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy

Post autor: hundzia » czw, 03 wrz 2015 22:58

Małgorzata pisze:Jak skoczny, to mu zostanie pewnie.
On kiedyś zawodowo chodził w eventingu, w cross country i na polowania z psami, skakał spokojnie po 1,60m stalych przeszkód, więc niestety ten koń nie ma strachu. Ale może teraz się wystraszy. Siwy też raz próbował, też się wyobijał, drugi raz nie wyhamował i wziął bramę na klatę; teraz respektuje wszystko, nawet białą taśmę która wcale nie jest podpięta do prądu.
Gniady, w ramach ironii losu chyba, miał być dziś spokojny bo wczoraj trenował pod siodłem, i galopowal i skakał aż się zgrzał. Wedle praw logiki powinien być dziś zmęczony, z zakwasami itepe. I chyba był, skoro nie udało się skoczyć marnego 1,50m :/
Ale szkoda mi go bo nic tylko się kładzie by nogi odciążyc i wzdycha i sapie jak tylko musi wstać albo się przekręcić. Nie lubię patrzeć jak się zwierzęta męczą i nie mogę na to nic poradzić, zwłaszcza że się nie żalą i nie narzekają tylko z godnością znoszą los. To jest najsmutniejsze.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

Post autor: Alfi » pt, 04 wrz 2015 19:27

A ja wczoraj dowiedziałem się od finalisty "Questions pour un champion", że żyjące we wschodniej Afryce zwierzę podobne do konia, ale mniejsze, pokryte sierścią w białe i czarne pasy, nazywa się pony.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy

Post autor: hundzia » sob, 05 wrz 2015 00:07

W sume niewyrosnieta zebra to też może być pony :P
Są izebroidy więc czemu nie?
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

Post autor: Alfi » śr, 23 wrz 2015 18:53

Czy jeśli turystę na szlaku inwigiluje sarna, to mogą za tym stać Sowa i Przyjaciele?

A poza tym, widziałem dzisiaj dziwnego czarnego kota. Czerń była jakaś dziwnie przyszarzała, z popielatymi pasemkami tu i ówdzie. W sumie kolory dość gustownie dobrane.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)

Awatar użytkownika
neularger
Wielki Cybernator Koronny

Post autor: neularger » czw, 24 wrz 2015 01:30

Hm, jak się uśmiechał, to oznaczałoby że spożyłeś coś z buteleczki "wypij mnie" lub zakąsiłeś coś z napisem "zjedz mnie" :D
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Siekierka
Pćma

Post autor: Siekierka » pt, 25 wrz 2015 02:30

Wy tu sobie milusie pogawędki urządzacie, a mnie czeka noc spędzona na pilnowaniu mojej Czarnej Strzały:( Się bidulka dusi, kaszle i prycha, a wet dopiero rano :( I jak tu kota nie kochać?

e. błąd
Każdego dnia głupieję do reszty, ale i tak nie dogonię społeczeństwa

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima

Post autor: Małgorzata » pt, 25 wrz 2015 22:26

Milusie. Akurat.
O kotę się nie martw, koty są twarde. Martw się o siebie, jak będziesz musiała tabletki podać... :P
No, i daj znać, co ze zwierzęciem.

U mnie jest potwór. Wiecznie uśmiechnięty potwór. Nie przypuszczam, żeby miał coś wspólnego z zergami, choć nie wiem na pewno. Potwór wytwarza biomasę - ślini się. I linieje, choć ma krótką sierść - wszędzie sierść. Całe das Auto osierściuchował, kiedy Progenitura wiózł tego potwora nad morze (z jego panem włącznie, rzecz jasna) i do tej pory sierść pozostaje.
Znaczy, pies czyli suka, o wdzięcznym imieniu Mia. Amstaff.
Pan wyjechał na saksy, a Progenitura się opiekuje do spółki z rodzicami pana Mii. Jako najmłodszemu przypadło mu zadanie, żeby psa w miarę regularnie "wybiegać", więc wiecznie uśmiechnięta bestia gościć też będzie u nas od czasu do czasu. I linieć.
Bardzo fajna bestia, tylko ta biomasa mnie martwi. Po biomasie przyłażą zergi... :/

Awatar użytkownika
Siekierka
Pćma

Post autor: Siekierka » pt, 25 wrz 2015 22:53

Moja kota wdzięczną jest, tabletki łyka jak świeżą masę karmową :) I nie pazurzy. Ani mnie, ani mebli. Ale sierści owszem, wszędzie i namiętnie. Zwłaszcza w miejscach dla koty nieprzeznaczonych. I namiętnie lubi dwunogów obserwować podczas czynności, hmm, myślenia, w świątyni dumania. Gorzej, jak człowieki ją podglądają - wrzask i krzyk na pół mieszkania. Ale kaszle tak, że nawet jej nadworny medyk był zdziwiony, choć zastrzyki podał i na razie (odpukane) lepiej jest.
Za to druga zaczęła w ilości zatrważającej produkować ekstrakt żołądkowy. Niczym fontanna. Także, Makita kaszle, a Hilti zamienia się w mobilny deflegmator mazi poślizgowej.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima

Post autor: Małgorzata » sob, 26 wrz 2015 13:34

To nie jest ekstrakt żołądkowy, to BIOMASA. Twoje koty zostały zasymilowane. Przygotuje się na zerg rush. Nadejdzie Rój. :)))

Awatar użytkownika
Siekierka
Pćma

Post autor: Siekierka » pt, 02 paź 2015 18:12

Po tej biomasie to ja właśnie kończę odkażać mieszkanie... I pozbywać się niewidzialnych drobinek chorobotwórczych. Oby żaden zerg nie zwęszył okazji do przeprowadzenia kolonizacji metrażu mieszkalnego.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

Post autor: Alfi » pn, 12 paź 2015 19:31

Wyczytałem na francuskim yahoo, że na Wyspach Salomona pewien ornitolog po 20 latach poszukiwań natrafił na tamtejszego zimorodka (gatunek zwany po angielsku moustached kingfisher), sfotografował go, po czym... zastrzelił.
A tutaj artykuł na ten temat w języku trochę przypominającym polski:-).

Awatar użytkownika
Siekierka
Pćma

Post autor: Siekierka » pn, 12 paź 2015 19:58

Alfi, język rzeczywiście tylko przypomina polski, ale wracając do meritum, czy nie lepiej badać stworzonka na wolności, lub w warunkach przypominających kreaturkom wolność?

Awatar użytkownika
Beata
Niegrzeszny Mag

Post autor: Beata » pn, 12 paź 2015 20:00

Łomatko jedynasta! Po co ja w ten link kliknęłam? Teraz misię wąsate zimorodki-kobiety przyśnią...
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna

Post autor: Alfi » pn, 12 paź 2015 20:05

Siekierka pisze:Alfi, język rzeczywiście tylko przypomina polski, ale wracając do meritum, czy nie lepiej badać stworzonka na wolności, lub w warunkach przypominających kreaturkom wolność?
Masz rację. Pod warunkiem, że nie chodzi o kawki.

ODPOWIEDZ