Raduj się kto może

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Pewna Brazylijka urodziła dzidziusia na łodzi wiozącej zaopatrzenie dla poszkodowanych przez powódź.
Bierzcie przykład. Nie grymaście przy wyborze miejsca, w którym przychodzicie na ten najlepszy ze światów.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Re: Raduj się kto może

Post autor: No-qanek »

Dziś Sylwester, a ja spałem 4 godziny i wciąż czuję kaca. Ale było warto.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: Raduj się kto może

Post autor: hundzia »

Pojechali. W ch...olerę. Odzyskałam dom i trochę spokoju. Teraz można sie zabrać za sprzatanie, pergolone święta za nami.
Ale zanim pojechali zdążyli mi na nerwach zagrać, potem samym faktem, że poleciał i nie odezwał się czy DOleciał. Bo przecież ojciec co ma dobrze po siedemdziesiątce, różnego rodzaju schorzenia, nie zna języka, musi spakowac telefon do bagażu głównego i nadać do załadunku, a samemu łazić po lotnisku jak ten cap i szukać bramki. A to nie jest port w Balicach, jeden budyneczek i dwie brameczki, gdzie pakują cię do autobusu i odstawiają pod sam samolot. Tu, kurna przechodzi sie pięć różnych sal, poziomów, trzy różne budynki, kilometry chodników i podjazdów. A skurkowaniec telefonu nie ma przy pygydium, więc ja nie wiem, czy wsiadł w końcu, czy zgubił się po drodze i nie potrafi teraz nawet podać mojego numeru ani adresu, bo przecież kartki z takimi rzeczami się nie nosi przy sobie WYJEŻDŻAJĄC, tylko zostawia na stoliku w pokoju gościnnym. Normalnie, żeby dobić, trza zapomnieć o wysłaniu esemesa do córki, i najlepiej jeszcze nie odbierać telefonu przez trzy godziny po planowym lądowaniu, bo przecież spakowany w bagażu głównym. No i zamiast treściwie odpowiedzieć: doleciałem, trzeba mnie wk... jak to siostrunia (z nazwy, bo tylko geny mamy wspólne, a i to na szczęście nie wszystkie) się poświęciła, bo chora przyjechała go odebrać z lotniska (ona ma niecałe 20 minut autostradą) ja prawie trzy godziny i w ogóle wrócił na czas, bo ona jutro leci do Wenezueli.
A tak, miałam się cieszyć. Więc się cieszę.
Naprawdę. Wdech, wydech.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Wolność, Hundziu! Znaczy, masz powód do radości!
A ja mam drzwi. Co prawda nie do szafy, ale też przesuwane. Do pokoju, gdzie stoi szafa wciąż bez drzwi (przesuwanych)... Za to udało mi się zrobić (prawie samodzielnie) klosz shoji na lampę. Z patyków i papieru do pieczenia. Jak wyschnie i powieszę, nie omieszkam się pochwalić tym majstersztykiem. :)))
Znaczy, słitfocię zrobię. Klękną narody - jak nic. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: Raduj się kto może

Post autor: hundzia »

Pokaż pokaż, koniecznie.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Raduj się kto może

Post autor: Juhani »

Margo! Co tak dzisiaj posty dublujesz? :)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Crescite et multiplicamini, powiada święta księga.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

MYSZ! Ta cholerna mysz stawia mi opór, nie mogę dopasować nacisku. Chyba nadeszła wiekopomna chwila => czyszczenie z osadów nikotynowych... :/

Ale przynajmniej lampion wysechł. Jutro próba generalna, znaczy: jak się nie spali, to się pochwalę rękodziełem. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Re: Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Małgorzata pisze: Chyba nadeszła wiekopomna chwila => czyszczenie z osadów nikotynowych...
Mysz też wpadła w nałóg???
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Mysz jest biernym palaczem.
Cały komputer jest biernym palaczem. :P
Pewnie mają pylicę na stykach...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Re: Raduj się kto może

Post autor: hundzia »

O, jak miło się ten rok zaczął. Dostaliśmy już przedłużenie wynajmu na kolejne dwa lata, przylegające do naszego pół hektara nieużytku także. Nieużytkiem przestanie być. Szpital wreszcie znalazł miejsce dla dzieciora i odwalimy w przyszłym tygodniu operację, na którą czekamy ponad dwa lata. W dodatku nie zapłacę za nią ani cencika, bo przyznano nam automatycznie medical card na kolejne trzy lata, choć zapomniałam wysłać w terminie podanie o przedłużenie. Małż złapał piękny kontrakt, na równie piękną sumkę, a najważniejsze - przyszedł dziś planning permission na budowanie stajni, areny i zadaszonego okólnika. Koparka z operatorem (za którego dotąd spodziewaliśmy się płacić niezłe sumki) wprowadziła się jako nowy sąsiad, który z radością pogrzebie i u nas jak już skończy u siebie. Jeszcze tylko drobiażdżek - zmiana przeznaczenia działki na rolniczą i jesteśmy w domu. Ładnie się rok zaczął, niech tak zostanie.
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Re: Raduj się kto może

Post autor: Cordeliane »

Gratulacje i trzymam kciuki, żeby zostało :)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Mara
Stalker
Posty: 1888
Rejestracja: ndz, 12 cze 2005 12:31

Re: Raduj się kto może

Post autor: Mara »

Hundziu, super! Oby tak dalej :)
42

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Raduj się kto może

Post autor: neularger »

Widzisz, czasem los daje prezenty. Tak trzymać. :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Raduj się kto może

Post autor: Juhani »

hundzia pisze:Dostaliśmy już przedłużenie wynajmu na kolejne dwa lata, .....przyszedł dziś planning permission na budowanie stajni, areny i zadaszonego okólnika....
Na wynajętym na dwa lata? A co, jak...?

ODPOWIEDZ