Raduj się kto może

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Raduj się kto może

Post autor: neularger »

ONI - to norweski wywiad. Mara wkrótce wraca do Polski. :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Raduj się kto może

Post autor: Hitokiri »

Ostatnio narzekalam, że będę musiala chodzic, biegac, latac za praca. Otoz nie. Tym razem udalo mi się znaleźć pracę szybko. I w poniedzialek zaczynam :)
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Raduj się kto może

Post autor: hundzia »

Na zdrowie Hito!
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Jakie to wzruszające, że są ludzie, którzy dbają o stan cudzych finansów!
Od kilku miesięcy jestem bombardowany esemesami oferującymi szansę wygrania dużej sumy. Najpierw było to 50 tysięcy PLN, potem stawka została podbita do 70 tys. Oczywiście mam odpisać, wejść w serię esemesów kosztujących nie wiadomo ile (by w końcu się dowiedzieć, że jednak nie wygrałem), może jeszcze podać jakieś dane... Do kontaktu jestem zachęcany następującymi aktami strzelistymi:
- NA BOGA!
- NA RANY BOSKIE!
- NA MIŁOŚĆ BOSKĄ!
- DO CHOLERY!

A ja, niewdzięcznik, regularnie kasuję te esemesy od tajemniczego dobroczyńcy. Pewnie powinienem się poprawić, bo chyba tkwię w ciemnocie i zacofaniu?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Raduj się kto może

Post autor: neularger »

Już się poprawiłeś, kiedy komuś podałeś swój numer telefonu. :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Nie podawałem, a już na pewno nie owym dobroczyńcom. Numery, na które dzwonią, generuje chyba komputer.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

W piątek otworzył się u nas nowy sklep obuwniczy (w pomieszczeniu, które circa ebałt około 30 lat temu zajmował Pewex). Dzisiaj okazało się, że sklep znany jest już nawet w rejonie Oceanu Indyjskiego. W każdym razie stamtąd (Indie? Bangladesz? Sri Lanka?) na pewno pochodziły dwie klientki, które przyszły w towarzystwie blondynki pełniącej obowiązki tłumaczki.
Nawiasem mówiąc, egzotyczne klientki wyglądały jak w pierwszym stadium bulimii, a blondynka jak w ostatnim stadium anoreksji. Co mogłoby dowodzić, że moda bywa bardziej niezdrowa niż niezdrowe odżywianie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Nasturcje mi zakwitły na balkonie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Raduj się kto może

Post autor: Małgorzata »

Nareszcie CIEPŁO! Normalnie! I słońce świeci jasno, ostro, upalnie.
Och, świetnie. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Zwariowałem. Dotarłem z Niedźwiedzia przez Turbaczyk do schroniska pod Turbaczem bez odpoczynku (zjadłem potem obiad i zszedłem do Koninek, cd. był pekaesem).
W sumie wariactwo dość satysfakcjonujące.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Raduj się kto może

Post autor: Cordeliane »

Jesteś szalony, mówię Ci... ;)
Mój ostatni wyczyn, kiedy mogłam zaszaleć sama, to przejście w jeden dzień niemal całego grzbietu karkonoskiego (z Karpacza z zahaczeniem o Śnieżkę, potem na zachód aż do Hali Szrenickiej i w dół do Szklarskiej Poręby). Obiektywnie to żaden rekord, ale jak na to, że cały wyjazd był dwudniowy i nie przygotowywałam się do niego kondycyjnie w żaden sposób, to jednak byłam zadowolona, że dałam radę.
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

W moim przypadku może nie był to wyczyn, ale pokonanie bez postoju podejścia obliczonego na ponad cztery godziny nie jest uważane za rozsądne.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Superksiężyc dzisiejszy prezentował się naprawdę efektownie. Zwłaszcza w duecie ze swoim alter ego na dnie zalewu.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Beata
Stalker
Posty: 1814
Rejestracja: wt, 10 wrz 2013 10:33
Płeć: Kobieta

Raduj się kto może

Post autor: Beata »

U mię efektownie prezentują się jedynie podświetlone chmury - fakt, ten supergościu świeci jak szatan.
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Raduj się kto może

Post autor: Alfi »

Ludzie, nie śpijcie! Valérie Trierweiler się zakochała!
A imię jego: Simon.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ