Narzekań czar, nieszczęść pląs

czyli nic konkretnego, za to do wszystkiego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: neularger »

Alfi pisze: ndz, 07 cze 2020 17:43 Są ci u nas dwa baseny: jeden kryty, drugi letni pod chmurką. Ten letni jest aktualnie nieczynny. Brama zamknięta na głucho, teren ogrodzony siatką. Ale cóż znaczy siatka dla 20-latka? Zresztą nawet ja bym ją sforsował, mimo PESEL-u. 24 maja pewien 20-latek wlazł przez siatkę na teren basenu i - być może chcąc się popisać przed dziewczyną - zaczął wyczyniać jakieś wygibasy na drabince do wchodzenia trampolinę. Potem był kontakt donicy na włosy z betonem, 10 dni w szpitalu i... "anielski orszak niech twą duszę przyjmie".
Może przynajmniej będzie nagroda Darwina.
Matka Natura przewidziała takie rzeczy. Dlatego na 100 dziewczynek, rodzi się 104 chłopców. :)

e. KNS
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

No dlaczego te durne komarzyska tak gryzą?!
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Q »

Muszyska tyż... ;]
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

Masz na myśli taką drobnicę, którą ledwo widać gołym okiem? Bo coś podobnego też mnie nawiedza wieczorem, a ja się zastanawiam, co to może być, bo nie widzę, nie słyszę, a czuję dopiero po fakcie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Q »

Nie, nie chodzi mi o meszki tym razem, choć i z nimi miewałem do czynienia, tylko o jusznice...
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

Fakt, jusznica to wredne stworzenie. W dodatku podobno pedofil ;-).
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Q »

Co gorsza z kategorii tych, których posłanie do gleby mogłoby jeszcze ucieszyć ;).
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

9 tys. sztuk amunicji (takiej do karabinów), 120 granatów moździerzowych i 76 granatów ręcznych - taki spadek po von Paulusie odnalazł się w lesie, ok. 5 - 6 km od mojego grajdołka (być może w pobliżu miejsca, w którym zdarzało mi się zbierać grzyby). A nie mógł bandyta zostawić - na przykład - większej ilości dojczmarek o dużej wartości kolekcjonerskiej?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

Piątek trzynastego - pechowy dzień. Żaba mnie obszczekała. I to Żaba pokryta białą sierścią.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: jaynova »

Ja nie wychodziłem na wszelki wypadek cały dzień z domu. :)
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Q »

Właśnie się dowiedziałem.że będą rozbierać radioteleskop w Arecibo:
https://www.nature.com/articles/d41586-020-03270-9
I jest mi bardzo smutno... :(
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

Wczesnym popołudniem minął mnie na skrzyżowaniu burakowóz z transportem buraków. Zza opuszczonej szyby dobiegały dźwięki jakiegoś produktu muzykopodobnego, którego warstwa tekstowa była mocno naszpikowana językiem protestu i wyrafinowanej ekspresji. Warstwa muzyczna okazała się bardziej zaskakująca, bo niewątpliwie stanowiła dość harmonijny mariaż dżumy z cholerą, tzn. rapu i disco polo. W kwadrans później ten sam burakowóz minął mnie jadąc uliczką równoległą do dróżki po zachodniej stronie zalewu. Wtedy rapodisco umilkło, a pojazd się zatrzymał i wypróżnił (słowo bardzo adekwatne). Zaraz potem buraki, w liczbie czterech, zaczęły z dużą intensywnością zanieczyszczać akustycznie teren parku bez wspomagania technicznego, wyłącznie przy użyciu strun głosowych.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

Ludzie! Miss France Amandine Petit zgubiła komórkę! Jak rz... eee... tego... Jak żyć?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

PO siedmiu latach i pięciu miesiącach wiernej służby odmówiła mi dalszej współpracy świetlówka w kuchni. Brzydko z jej strony, że podjęła taką decyzję wieczorem.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Narzekań czar, nieszczęść pląs

Post autor: Alfi »

Otworzyłem książkę i trochę się zdziwiłem, bo litery w niej były jakby odrobinę mniej wyraźne niż wcześniej. Minęło blisko pół minuty, zanim sobie uświadomiłem, że zamiast okularów założyłem maseczkę.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ