W duchu się dzielenia.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
baron13
A-to-mistyk
Posty: 3516
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 09:11

W duchu się dzielenia.

Post autor: baron13 »

Jak się okazuje czasy mamy takie, że na przykład dzieciarnię zmusza się do wykonywania prezentacji komputerowych na temat.Niniejszym udostępniam galerię materiałów utylitarnych. Wiem, że podobne materiała gromadzi Wikipedia, ale niemam pewności że należy zaśmiecać Wikipedię. A może ktoś jeszcze coś rozdzieli?
http://www.baron13.friko.pl/wrocek0/wrocek0.html

słoń

Post autor: słoń »

Ano tak jest jak mówisz. Przeszłego roku moja pociecha dostała takuju zadaćiu. Miało być w power poincie ale się wzięłem zeźliłem i skończyło się na ćwiczeniach open offica impress. Na koniec na dyskietkę zgrałem całego offica i tak dziewcze poszło. Zainstalowało i zaczęło prezentować. Zaraz znalazł sie jakiś kolega-wybrzydzacz i że co to za badziewie ten open, a na to inny kolega, że nie każdy ma ochotę tak piracić jak ty. Dzieciak przyszedł z szóstką i cały w skowronkach. Stara agfa 1.3Mp nie da takich efektów co? Gdyby się chętni znaleźli, to da się to jakoś do tej Twojej strony przykleić?
Pa!S

Awatar użytkownika
baron13
A-to-mistyk
Posty: 3516
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 09:11

Post autor: baron13 »

Przykleić się da. Byle był czas, to się zrobi. (Klepię już do następnego F-ta).

Awatar użytkownika
Sexy Babe
Fargi
Posty: 308
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 23:42

Post autor: Sexy Babe »

Nie wiedziałem gdzie dopasować posta, a nie chciałem zakładać nowego tematu. W sumie nawet pasuje ..

List otwarty, do władz.
Zbyt mało pamięci lub miejsca na dysku aby...

ODPOWIEDZ