Stolyk lyteracki

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Post autor: Czarownica »

No, teraz nazwa jest git ;)
FTSL
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

A Mara nas umieściła na swojej OSI ZUA razem z Sekcją Trójmiejską :)
Toż to dopiero Git będzie :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

kiwaczek pisze:Oj Karola, Karola... Jak czasami wyskoczysz... :)
Z czym?
kiwaczek pisze:SKOFA jest dla wielu for
No i...?
kiwaczek pisze:a to jest inicjatywa oddolna, dla naszych forumowiczów.
No i...?
kiwaczek pisze:Coś na wzór Sekcji Trójmiejskiej ;)
No i...?

Bo jakby nie rozumiem pobłażliwego tonu Twojej wypowiedzi.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
lokje
Fargi
Posty: 468
Rejestracja: sob, 11 mar 2006 00:32

Post autor: lokje »

Bebe pisze: (...) a nie tylko skofa i skofa, na której jest tłum nieznanych nikomu ludzi. ;-P
Jacek Komuda, Jacek Piekara, Łukasz Orbitowski, Rafał Kosik, Maciek Jurewicz, Marcin Przybyłek, Tomek Bochiński, Madzia Kozak też zaglądała- to tak, żeby wymienić tych najbardziej nieznanych ;)
namu offutopu, namu offutopu, namu offutopu
Błogosławiona Lokje od Celofyzów

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Karola pisze:Z czym?
A na przykład z rzeczami, które już były wałkowane.
Karola pisze:No i...? (x3)
A to, że może twórcy tej inicjatywy chcą się spotkać w mniejszym i ograniczonym do użytkowników tego Forum gronie. I niekoniecznie po drodze im ze SKOFą na przykład. Bo na przykład cele inne trochę. Literacko-warsztatowe na przykład. A takie tematy lepiej obgadywać w mniejszym i znajomym gronie.
Karola pisze:Bo jakby nie rozumiem pobłażliwego tonu Twojej wypowiedzi.
A ja agresywnego Twojej. Znaczy jesteśmy kwita.
lokje pisze:
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 1:08 pm Temat postu:
Bebe :
(...) a nie tylko skofa i skofa, na której jest tłum nieznanych nikomu ludzi. ;-P

Jacek Komuda, Jacek Piekara, Łukasz Orbitowski, Rafał Kosik, Maciek Jurewicz, Marcin Przybyłek, Tomek Bochiński, Madzia Kozak też zaglądała- to tak, żeby wymienić tych najbardziej nieznanych ;)
Jest pewna różnica między znanym a znanym osobiście. Tak, te osoby które wymieniłaś są znane i znaczące w Fandomie. Ale ilu z nas (poza Tobą rzecz jasna!) może powiedzieć, że ich dobrze zna.
Jeśli nie widzisz różnicy to dla mnie dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu. I wtedy EOT.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

kiwaczek pisze:
Karola pisze:Z czym?
A na przykład z rzeczami, które już były wałkowane.
A były?
Kiwaczek pisze:
Karola pisze:No i...? (x3)
A to, że może twórcy tej inicjatywy chcą się spotkać w mniejszym i ograniczonym do użytkowników tego Forum gronie. I niekoniecznie po drodze im ze SKOFą na przykład. Bo na przykład cele inne trochę. Literacko-warsztatowe na przykład. A takie tematy lepiej obgadywać w mniejszym i znajomym gronie.
Boldy moje. W zasadzie wystarczyłyby jako komentarz tej części.
Kiedy i gdzie powiedziałam/napisałam/stwierdziłam bezcelowość tworzenia "stolyka literackiego"? Kiedy... etc... podważyłam sens takowego?
Czytaj, Kiwaczku, posty uważnie. Napisałam, że już istnieje SKOFA i gdzie się spotyka. Podałam nazwę i miejsce. I że użytkownicy FF tam bywają. TYLKO tyle informacji.
Kto dał Ci prawo do strofowania mnie i pobłażliwego tonu w stosunku do mnie?
Kiwaczek pisze:
Karola pisze:Bo jakby nie rozumiem pobłażliwego tonu Twojej wypowiedzi.
A ja agresywnego Twojej. Znaczy jesteśmy kwita.
Już teraz chyba rozumiesz mój ton zimny - NIE agresywny. Brak emotek nie przesądza o agresji.
Kiwaczek pisze: Ale ilu z nas (poza Tobą [Lokje] rzecz jasna!) może powiedzieć, że ich dobrze zna.
Na przykład ja. Na przykład Ika, na przykład Ebola, na przykład Generał, na przykład Gieno, na przykład Dabliu, na przykład Harna i Rudość, na przykład... (tu wstaw ludzi z Wawy i tych, którzy bywają/jeżdżą na konwenty).
Chyba że clue zagadnienia tkwi w słówku 'dobrze'. Wtedy nikt ich nie zna dobrze, nawet Lokje :)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Kiwaczku i Karolo! To ja jestem Zimny Drań od napuszczania ludzi na siebie! Przestańcie, bo się wkurzę, wyjdę z siebie i stanę obok. Dwu takich knowaczy jak ja nie wytrzyma żadne Forum!

Edit: Jak mogą się sprzeczać ludzie mający tak pyszne awatarki?!
;-)))
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Avatary są dla zmyłki:P

A to już jest dyskusja o wyższości świąt nad świętami, moi mili. Skofy są bardzo fajne, poza tym mają tę zaletę, że są międzygrajdołowe i można pogadać z ludźmi, których na FF nie ma. Jeśli tylko mogę to bywam. Oczywiście Stołyk też może być fajny i "wygodny", choćby z racji pewnej "kameralności". Łatwiej jest się spotkać w mniejszym gronie, bez rezerwacji sali itp. To też ma swoje zalety.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Pozwolę sobie Karolu pozostawić Twój post bez komentarza.

Ebolciu - ja właśnie próbowałem nie dopuścić do wartościowania. Że to lepsze, a to gorsze. I chciałem wskazać, że jak jest A to nie znaczy, że nie może być B. Ale widać nie wyszło. Bo to po prostu dwie różne rzeczy.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Drodzy towarzysze planujący spotkania w Wawie - znieście dzielnie potyczki nad Waszymi planami! Spotykajcie się w gronie tak licznym, jak Wam się to podoba, a jeśli będzie Wam potrzebna w przyszłości połowa fandomu, to ją sobie zaprosicie. ;) I nie dajcie napsuć sobie krwi cudzymi sprzeczkami.

IMHO dowalanie sobie w temacie spotkaniowym, który zasadniczo był świeży i optymistyczny - to jest prawdziwy brak hamulców. Jakichkolwiek. :(
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
lokje
Fargi
Posty: 468
Rejestracja: sob, 11 mar 2006 00:32

Post autor: lokje »

Kiwaczku, nikt nikogo na skofę kijem nie goni, napisałam o niej tylko w odpowiedzi na twierdzenie, że w Wawie nie ma fantastycznych spotkań. Listę bardziej rozpoznawalnych uczestników podałam bo to taka lokalna atrakcja, wiesz, jak w Zakopcu zdjęcie z misiem. Podpiszą książkę ( nawet i cudzą), pogadają, czasem, niestety, zaczynają śpiewać- wszystko to odbywa się publicznie, nie w salonce dla VIPów. Są osoby, których nie stać na wyprawę konwentową, więc mogą przyjść do Paradoxu i zwyczajnie z którymś autorem porozmawiać. I tyle, więcej o skofie nie wspomnę.
Ale ilu z nas (poza Tobą rzecz jasna!) może powiedzieć, że ich dobrze zna
Nie wiem czym zasłużyłam na taką złośliwość. Mogę tylko napisać, że jest mi naprawdę przykro.
namu offutopu, namu offutopu, namu offutopu
Błogosławiona Lokje od Celofyzów

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Pozwolę sobie przerwać tego offtopa małym announcementem;-) Jest pierwsza propozycja terminu inauguracji Stolyka: 7 lutego (czwartek), koło 15.00. Co do miejsca, to jeszcze uzgadniamy, ale jesteśmy otwarci na propozycje;-)
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

A będziecie tam - gdziekolwiek to będzie - jeszcze koło 17? Bo ja pracuję do 16, a zanim dojadę do centrum będzie 17 ;)

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Może być 17 :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Też się zgadzam na 17, bo mam cały czwartek wolny;-)
EDIT: No, w końcu wiemy, na czym stoimy!:-)
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

ODPOWIEDZ