Stolyk lyteracki

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

No niestety, nie dam rady być na Stolyku :( Muszę być od piętnastej w pracy, inwentaryzacja, grupa wpadła niespodziewanie do repertuaru i w ogóle wiosna.
Baciagalupiego przeczytałem (żeby nie było) i jestem strasznie ciekaw opinii, więc czekam na obszerną relację.
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Hmm... ja również jestem mocno ciekaw co z tej dyskusji wyniknie ;).

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

To przyjdź. Bo ja nie obiecuję, że dam radę spisać relację. Z dwóch ostatnich nie dałem rady.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Hmm... nie odważę się. Czuję się zbyt głupi na taką dyskusję.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Możesz siedzieć z boku i powiedzieć tylko "dzień dobry wszystkim". Przerabialiśmy już i takie scenariusze :D Nie daj się prosić.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

No dobrze. Tylko potrzebuję wiedzieć, gdzie dokładnie, tzn. "Ogrody" nic mi nie mówią.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Dziękuję. Mam nadzieję ze trafię ;).

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Nie ma się czego obawiać... Najwyżej - na swoje własne życzenie - dostaniesz listę lektur (prawie) obowiązkowych do przeczytania i będzie po sprawie ;)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Bakalarz pisze:Nie ma się czego obawiać... Najwyżej - na swoje własne życzenie - dostaniesz listę lektur (prawie) obowiązkowych do przeczytania i będzie po sprawie ;)
Wnioskując po tempie Młodzika, na pewno poradzi sobie ze swoją listą lepiej, niż ja;-)
<spogląda na swoją listę, która piszczy oskarżycielsko, pokryta grubą warstwą kurzu>
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

nosiwoda pisze:To przyjdź. Bo ja nie obiecuję, że dam radę spisać relację. Z dwóch ostatnich nie dałem rady.
Wielka szkoda. Tracisz fankę swojej blogowej twórczości :P
nosiwoda pisze:Możesz siedzieć z boku i powiedzieć tylko "dzień dobry wszystkim". Przerabialiśmy już i takie scenariusze :D Nie daj się prosić.
Z tego co pamiętam, mimo braku orientacji w lekturach, zawsze miałam dużo więcej do powiedzenia :P

Bawcie się dobrze :)
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

No i Młodzik przybył, odzywał się i wog'le. Postaram się spisać relację, ale naprawdę nie mogę obiecać.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Przypominam, że kolejny Stolyk, tym razem poświęcony Huberathowi i jego "Vatran Auraio" już jutro, o 17 w Ogrodach na warszawskim Mariensztacie.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Tym razem są naprawdę duże szanse, że się pojawię. W każdym bądź razie pracować nie powinienem. Najwyżej książkę będę miał przeczytaną w części - bo się mogę nie wyrobić :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Spotkanie wczorajsze było bardzo ciekawe i pełne interesujących tropów. Co prawda nadal nie jestem wewnętrznie przekonany do "Vatran Auraio", ale dodałbym plusik do wcześniejszej oceny. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się spisać relację, bo warto.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ