Stolyk lyteracki

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

To teraz musimy poczekać na jakiś szerszy odzew, bo z chłopakami się sam na sam nie umawiam :D
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

A i ja raczej też nie... :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Ja bym was chętnie zobaczyła ale nie jutro tylko za tydzień. Oczywiście o ile na spotkania mają wstęp osoby z kilkunastodniowym stażem na forum :P

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

Czwartek może być ;)

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Keiko pisze:Oczywiście o ile na spotkania mają wstęp osoby z kilkunastodniowym stażem na forum :P
Mają. Zwłaszcza jeśli przyjdą grupą ładnych koleżan... eee, tzn. jeśli przyjdą z motywacją do rozmowy.
/edit:
Słuchajcie, jeśli ma nas być trójka, to tak średnio. Proponuję zatem, jeśli się nikt jeszcze na pewno nie zgłosi, uskutecznić spotkanie, ale gdzie indziej. Otóż zerknijcie sobie sami na program i uczestników - w Fundacji Helsińskiej (ul. Zgoda 11, to jest prawie na rogu, za dawnym kinem Relax, 6. piętro) jest spotkanie o bioetyce. Bo ja i tak miałem dylemat, czy nie iść, a skoro jest nas mało, to możemy się przy okazji spotkania dokształcić, odchamić i ogólnie rozwinąć. OK?
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

Hmm, od 18 do 20? Nic nie obiecuję, ale może wpadnę.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

fealoce, nie wpadaj, zajdź świadomie ;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Ja bym wolał umawianie się z większym wyprzedzeniem - termin omawiany zarejestrowałem przed chwilą i takim obrazom nie wiem, czy zdołam wcisnąć to pomiędzy koniec pracy a początek kolejnej fazy malowania następnego pokoju...
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Ja wiem, ale napisałem, jak tylko się dowiedziałem, że mam wolny wieczór :D
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Wpadły mi w grafik niezapowiedziane sprawy, którymi bezwzględnie muszę się zająć i nie wiem, czy dam radę wpaść/czy jakkolwiek przyjść. Spróbuję, ale niestety nie mogę nic zagwarantować...

A wyprzedzające terminy są dobre, warto je kontynuować :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

Meduz pisze:fealoce, nie wpadaj, zajdź świadomie ;-D
Meduz, okropny jesteś ;)
W każdym razie mnie dziś nie będzie, nie wyrobię się...

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

fealoce, polecam się na przyszłość. ;-D

Polecam zerknąć na TRENING TWÓRCZOŚCI DLA PISZĄCYCH

Czy zamiast jeździć na tego typu warsztaty, nie lepiej spróbować wykorzystać Stolyk Literacki, czyli nieformalne spotkania twórców?
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

Meduz, ale zapominasz o istotnej sprawie: nie wszyscy uczestnicy Stolyka mają zapędy pisarskie. Na pewno ja takowe posiadam. Ty też Ale reszta? Nosiwoda ogranicza pisanie do recenzji. Flamenco108, jeżeli mnie pamięć nie myli, mówił, że tylko z rzadka coś napisze, a i tak tylko dla własnej przyjemności. U fealoce ujawnienia ambicji pisarskich nie dostrzegłem. A Bakalarz pisać lubi, ale jakichś ogromnych ambicji pisarskich u niego też nie stwierdzono (chyba, że moja pamięć znów jest zawodna, co nie zdarza się tak wcale rzadko:-P).

A termin dzisiejszego spotkania mi nie pasuje. Ale mógłbym rozważyć proponowane przez Keiko spotkanie za tydzień.
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

A poza tym Meduz ustawia sobie spotkanie, zanim się na nim pojawi. Kiedyś mówiono na takiego "20". ;-)

Dajmy sobie na luz, spotkania dopiero się zaczynają, nie trzeba zaraz narzucać formuły - jak ustali się grupa, która chce się spotykać, to ustali się i formuła.

Czyli przyszły czwartek, 28-02-2008?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

No, chwilunia, Flamenco, o ile nic mi się nie pomieszało, ma za sobą już publikację w "Kochali się...". Znaczy nie tylko dla swojej przyjemności pisuje;).
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

ODPOWIEDZ