Gdyby ktoś szukał wybylców z forum NF...

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marcin Robert »

Lafcadio pisze:
Keiko pisze:Musimy założyć sobie jakąś stronkę antyFejsZbukową ;)
(powiedziała głodna armia)
Stronkę? Wystarczy kolejny portal społecznościowy ;)
Antyportal społecznościowy z antyprofilami użytkowników.

EDIT: + cytat

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Antyużytkowników!

A tak w ogóle, to jakieś śmiałe pomysły zrobienia osobnej strony/portalu drugoobiegowego się wyłoniły, jestem raczej sceptykiem, ale zobaczymy, czy coś się z tego wyłoni. O jeszcze śmielszych planach stowarzyszenia się nawet nie śmiem wspomnieć!
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

nosiwoda pisze:A tak w ogóle, to jakieś śmiałe pomysły zrobienia osobnej strony/portalu drugoobiegowego się wyłoniły, jestem raczej sceptykiem, ale zobaczymy, czy coś się z tego wyłoni.
Taka myśl mnie naszła, że polski blastr to byłby dobry pomysł. Choć siłą rzeczy o literaturze, jakby się dało.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Ja to bardziej widzę jako agregator blogowy + coś jeszcze, coś jak feedly, tylko oczywiście w ustalonej formie. Taka odchudzona esensja :D
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Uprzejmie donoszę, że forum Drugiego Obiegu przeniosło się na nowy serwer. Nowy adres to http://forum.drugiobieg.eu/index.php - ale stary także działa, więc nie ma potrzeby wykonywać nerwowych ruchów w Zakładkach. A gdyby ktoś miał problemy z zalogowaniem, to niech wywali ciasteczka fantastyka.info.pl i ponownie spróbuje - powinno być wszystko OK.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Inicjatywa rozwija się w biegu, no, w truchcie. Strona http://drugiobieg.eu/ działa, zbiera blogi krewnych i znajomych, związanych z Drugim Obiegiem, jak się uda, to postaramy się też wrzucać newsy. Dalsze kroki są rozważane. Zapraszamy.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ