Grojkon 2011 - 11-13 Marca

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Vampir
Sepulka
Posty: 4
Rejestracja: pn, 10 sty 2011 14:26

Grojkon 2011 - 11-13 Marca

Post autor: Vampir »

Cześć,

Serdecznie zapraszam Was na Konwent Grojkon 2011 w dniach 11-13 Marca do Bielska-Białej. Aby ułatwić Wam decyzję o wyprawie na najbardziej przepełnioną grami imprezę zachęcam do odwiedzenia naszej strony fanowskiej www.spolecznosc.grojkon.com gdzie znajdziecie liczne konkursy z ciekawymi nagrodami.

Do tego zachęcam śledzenie naszej strony www.grojkon.com w poszukiwaniu nowości programowych.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Myląca nazwa, myślałem, że w Grójcu.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Pyrkon oczywiście odbywa się w Pyrach. Ech, te skojarzenia na miarę kojarzących...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Ponieważ nie mogę "zgłosić posta", piszę, co poniżej:
Ignoruję bucówę ElGenerala od ponad roku. Jednak on nawet w takiej sytuacji nie potrafi się powstrzymać od zaczepek i osobistych wycieczek. Zauważyć zatem chcę jedynie, że - zaledwie 10 dni po zakończeniu poprzedniego, terminowego bana - łamie punkt 8 forumokiety.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Panowie.
Dystyngowanych dżentelmenów można poznać po tym, że - jeśli mają coś do siebie - strzelają się w lasku. USTRONNYM lasku. Nie na widoku, bo widok ten azaliż dla postronnych interesującym nie jest.
Proponuję, żeby uwagi ad personam wymieniać na pw. I WYŁĄCZNIE tam.

wpis moderatora:
nimfa bagienna: KAŻDY post nieodnoszący się merytorycznie do Grojkonu będę ciąć bez ostrzeżenia.
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

EDIT:
Wszelkie kłopoty związane z wysyłaniem pw uprzejmie proszę zgłaszać do admina. W razie niemożności wysłania pw - w wątku "Forum o forum".
Dziękuję za uwagę.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Vampir
Sepulka
Posty: 4
Rejestracja: pn, 10 sty 2011 14:26

Post autor: Vampir »

Turniej Laserfight na Grojkonie!

Przygotujcie się na dużą dawkę emocji i akcję rodem z Alien vs Predator! Oto nadchodzi Królewski
Turniej Laserfight, w którym będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności łowcy na żywo!
Wspaniała postapokaliptyczna sceneria, zawiły labirynt, Ty i Twoi koledzy walczący do ostatniej
kropli potu i przede wszystkim niezapomniane wrażenia. Tylko dla uczestników Konwentu Grojkon.
Po szczegóły i zapisy zapraszamy na stronę http://grojkon.com/zoltar oraz do oglądnięcia videonewsa
prosto z akcji: http://www.youtube.com/watch?v=dySrLFeN7do
Ilość miejsc jest ograniczona!

Vampir
Sepulka
Posty: 4
Rejestracja: pn, 10 sty 2011 14:26

Post autor: Vampir »

Obrazek

Złote Kości na Grojkonie!

Na Grojkonie 2011 odbędzie się coroczny Turniej Złotych Kości o tytuł najlepszego Mistrza Gry! Czeka Cię masa sesji RPG ze świetnymi Mistrzami Gry, ciekawe zasady oraz atrakcyjne nagrody.

Zapisując się masz gwarancję rozegrania przynajmniej dwóch sesji na konwencie, a jeśli jesteś prowadzącym, możesz dodatkowo wziąć udział w pojedynku na tworzenie scenariuszy w najnowszym konkursie.

Wszystkie informacje znajdziecie pod tym linkiem: http://grojkon.com/node/145


wpis moderatora:
Bebe: Pozwoliłam sobie na zamianę obrazka na linka do obrazka

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Radziłbym się zapoznać z regulaminem tego Forum - ze szczególnym uwzględnieniem punktów o wstawianiu obrazków.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Vampir
Sepulka
Posty: 4
Rejestracja: pn, 10 sty 2011 14:26

Post autor: Vampir »

MAY THE FORCE BE WITH YOU! SO SAY WE ALL! - Blok Star Wars na Grojkonie

Poznaj tajniki mocy i odkryj czym różni się Chewbacca od Ewoka oraz poznaj najbardziej wstydliwe tajemnice Caprica City. Wszystko w trakcie trwania, całego bloku programowego poświęconego tylko tematyce Gwiezdno-Wojennej i Science-Fiction!
Po raz pierwszy na Grojkonie odwiedzą nas przedstawiciele dwóch ogólnoświatowych organizacji kostiumowych zrzeszających fanów Star Wars Rebel Legion - Eagle Base oraz 501st Legion - Polish Garisson
Szczegóły pod linkiem: http://grojkon.com/node/160

ODPOWIEDZ