Grawiton Łódź 07-10 lipca 2011

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
John_Grawit
Sepulka
Posty: 1
Rejestracja: wt, 24 maja 2011 23:47

Grawiton Łódź 07-10 lipca 2011

Post autor: John_Grawit » wt, 24 maja 2011 23:49

INICJALIZACJA POŁĄCZENIA;
POŁĄCZENIE NAWIĄZANE. PRZESYŁANIE TRANSMISJI W TOKU;
PRZESYŁANIE UKOŃCZONE. PROTOKÓŁ TRANSMISJI URUCHOMIONY
Łódź po krótkiej przerwie wraca na konwentową mapę Polski. Tym razem nie będziemy penetrować podwodnych głębin, lecz ruszymy badać niezbadaną przestrzeń.
Grawiton odbędzie się w dniach 7-10 lipca i będzie konwentem innym niż wszystkie, który poza standardową strawą konwentową (prelekcje, konkursy, dyskusje) zaoferuje Wam coś więcej na te piękne lipcowe dni. Będą na Was czekały liczne, zaskakujące atrakcje, których szczegóły będziemy co pewien czas zdradzać na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu społecznościowym.
Swoich budynków na potrzeby konwentu użycza nam Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi , dzięki czemu możemy ma zaoferować wygodne i nowoczesne sale prelekcyjne, parking na terenie imprezy, tanie akademiki, basen oraz przestronną salę sypialną. Wszystkie te lokalizacje umiejscowione są w jednym kampusie, więc nie stracicie ani jednej cennej chwili na długie przeprawy miedzy lokalizacjami imprezy.
Już dziś możecie zgłaszać swoje punkty programu za pomocą wygodnego panelu na naszej stronie, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić nasz program. Tak samo, macie już możliwość opłacenia akredytacji za konwent – na naszej stronie został uruchomiony formularz akredytacyjny dzięki któremu możecie sobie zagwarantować 4 dniową zabawę za jedyne 25 złotych, oraz gwarancję uniknięcia długich kolejek przy akredytacji na miejscu.
Jeżeli macie jakiekolwiek pytania i uwagi piszcie na mff.grawiton@gmail.com

ODPOWIEDZ