Avangarda 007

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Jade Elenne
Sepulka
Posty: 3
Rejestracja: pt, 24 cze 2011 19:34

Avangarda 007

Post autor: Jade Elenne » pt, 24 cze 2011 19:35

AVANGARDA 007 jest siódmą odsłoną ogólnopolskiego konwentu miłośników fantastyki. Jest jedynym tego typu dużym wydarzeniem cyklicznym w Warszawie.

Edycja 2011 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2011, na terenie kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159 w budynku 34.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Samorząd Studentów Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Fantastyki ‘Avangarda’.

Ze względu na aktualny numerek edycji, uznaliśmy, że warto poruszyć w ramach konwentu temat szpiegostwa w kontekście kultury masowej, z naciskiem na fantastykę ale nie tylko oraz w kontekście historii. Jak zwykle w przypadku Avangardy nie będzie to temat dominujący i nie należy się tego spodziewać, jednakże na pewno zauważycie go w programie.
Już teraz zapraszamy do udziału w ogromnym szpiegowskim LARP-ie "Pozdrowienia z Avangardy", otwierającym konwent w czwartek. Drama przygotowywana jest przez grupę Ava-LARP i nie zabraknie w niej wojen informacyjnych, spisków, zadań specjalnych i tajemnic.

Dzięki wsparciu Kół Naukowych SGGW i Politechniki Warszawskiej w trakcie Avy 007 będzie można wziąć udział w prelekcjach popularnonaukowych i pokazach ciekawych projektów badawczych. Miłośnicy literatury będą mieli okazję spotkać się z ulubionymi polskimi autorami, oraz wziąć udział w przygotowywanych atrakcjach związanych nie tylko z dorobkiem literackim ale również z samym pisaniem i kwestiami wydawniczymi.
Po raz kolejny gościć będziemy także TrekSferę - zespół atrakcji dla fanów SF i Hard SF pod postacią seriali nie tylko. Co roku organizatorzy TrekSfery dbali o dobór programu obfitujący w ciekawe punkty, nie zmieni się to i tym razem.

Jak zwykle na nudę nie będą mogli narzekać fani gier fabularnych. W tym roku po raz drugi gościć będziemy laureatów Quentina - konkursu na najlepszy scenariusz RPG. Swoje bloki przygotowują również wydawcy - Portal, Kuźnia Gier, Gramel, Galmadrin, Cyfrografia, jak zwykle nie zabraknie atrakcji dla fanów gotyckiego Świata Mroku, blok RPG wspierać będzie również grupa Lans Macabre, Stowarzyszenie Wielosfer, Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai, Stowarzyszenie Mistrzów Gry TEMPUS oraz twórcy projektu Dziedzictwo Imperium. Nie zabraknie więc warsztatów i prelekcji. Po raz kolejny w trakcie konwentu odbędą się również sesje RPG podczas których będzie można zagrać u najlepszych Mistrzów Gry i zdobyć przy okazji ciekawe fanty w Wielkiej Loterii RPG!

Jak co roku do użytku uczestników zostanie oddany ogromny Games Room Planszówkowy z mnóstwem gier, miłą obsługą, turniejami i konkursami.

Po raz drugi wraz z Fundacją DKMS uruchamiamy akcję Dni Dawcy - Fantastyczni Dawcy Szpiku. W konwentową sobotę dzielni agenci i agentki będą mogli pomyśleć o uratowaniu komuś życia! Zachęcamy do rejestracji!

Z roku na rok nasz zlot gromadzi coraz więcej uczestników z całego kraju. Mamy nadzieję że również w tym roku odwiedzicie nas licznie i przeżyjemy razem mnóstwo wspaniałych chwil. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą znajomych. Dowiedzmy się wspólnie, jak fascynujące mogą być działania podejmowane "w służbie wyobraźni". Do zobaczenia na Avangardzie 007!

Jade Elenne
Sepulka
Posty: 3
Rejestracja: pt, 24 cze 2011 19:34

Post autor: Jade Elenne » pn, 04 lip 2011 19:04

Jest nam miło poinformować, że władze SGGW zgodziły się, aby nasi uczestnicy korzystali przy rezerwacji noclegów w Domach Studenckich z niższej, ujednoliconej stawki za nocleg.

W chwili obecnej opłata za nocleg od 1 osoby, niezależnie od rodzaju pokoju, wynosi 33 zł.

Oznacza to, że pokój trzyosobowy jest tańszy o 4 zł, a dwuosobowy aż o 10 zł! Osoby, które zarezerwowały pokoje po wcześniejszych stawkach, zostały już o tym poinformowane i otrzymają zwrot nadpłaty. Zachęcamy do rezerwacji noclegów; miejsc wystarczy dla wszystkich chętnych. Administracja DS zgodziła się przedłużyć termin zbierania zgłoszeń. Rezerwacji można dokonywać do 10 lipca włącznie.

Osoby oczekujące na informacje o wspólnych salach noclegowych informujemy, że starania jeszcze trwają. O negatywnym lub pozytywnym efekcie naszych działań poinformujemy w ciągu najbliższych kilku dni.

Volthar

Post autor: Volthar » wt, 05 lip 2011 21:22

Uwaga!
W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami konwentem ogłaszamy błyskawiczny konkurs rysunkowy na komiksową miniaturę szpiegowską. Zapraszamy do udziału wszystkich kreatywnie rysujących!
Więcej na: www.ava.waw.pl

Awatar użytkownika
Q
Pciuch
Posty: 1495
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Re: Avangarda 007

Post autor: Q » ndz, 31 lip 2011 09:16

Jade Elenne pisze:Po raz kolejny gościć będziemy także TrekSferę - zespół atrakcji dla fanów SF i Hard SF pod postacią seriali nie tylko. Co roku organizatorzy TrekSfery dbali o dobór programu obfitujący w ciekawe punkty, nie zmieni się to i tym razem.
Jako jeden z tychże b. się cieszę z takiej recenzji, nawet gdy to (auto)reklama ;).
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ