B.A.K.A. 2011

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Maqu
Sepulka
Posty: 3
Rejestracja: sob, 13 sie 2011 12:47

B.A.K.A. 2011

Post autor: Maqu »

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję konwentu B.A.K.A. która to odbędzie się w dniach 24-25 września - miasto jak zawsze Wrocław. W programie wiele konkursów, ciekawe panele tematyczne, różnego rodzaju warsztaty, turnieje konsolowe i pokazy (np. Kyudo). Miłośników DDRa oraz PIU zapraszamy na maty. Sala z konsolami jak zawsze będzie do Waszej dyspozycji, jak i nieśmiertelny UltraStar. Tym razem posłuchacie nie tylko japońskiej muzyki rockowej, ale również koreańskiego jak i chińskiego popu. Karciarze, miłośnicy rzucania kośćmi oraz spacerów pionkiem po planszy na pewno wybiorą coś z gier planszowych, które będą udostępnione w sali planszówkowej. Oczywiście nie zabraknie różnego rodzaju projekcji oraz AMV. Jak zawsze miłośników przebieranek zapraszamy do wzięcia udziału w cosplay.

W tym roku zapraszamy na konwent w konwencji świata opanowanego przez zombie. Jednak nie znaczy to, że budynek opanują jedynie snujące się postaci, polujące na posiłek - do walki z zombie zawsze stają dzielnie broniące naszego bezpieczeństwa służby mundurowe (typu wojsko, policja, marines) oraz zaciekle walczący o przetrwanie cywile. Daje to Wam, konwentowiczom, niemal nieograniczone możliwości wpasowania się w konwencję, oraz wspólnej zabawy z innymi uczestnikami. W tym roku również przewidywane są zniżki dla osób, które w widoczny sposób wpasują się przebraniem w konwencję konwentu.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3410
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Jakaś strona internetowa się szykuje?

Mniam, lubię zombiackie klimaty.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

ODPOWIEDZ