Avangarda 8

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Necron092
Sepulka
Posty: 1
Rejestracja: śr, 11 lip 2012 23:10

Avangarda 8

Post autor: Necron092 »

Czas na potwornie dobry konwent
Już po raz ósmy mamy zaszczyt zaprosić państwa na fantastyczny konwent fantastyki Avangarda. Konwent odbędzie się w dniach 26-29 lipca na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tegorocznym motywem naszego konwentu będą potwory. Niestety z powodów finansowych godzilli nie udało nam się zaprosić ale za to zagoszczą u nas takie gwiazdy jak córka Draculii czy narzeczona Frankensztajna. Więc na pewno będzie się działo wiele strasznych rzeczy ale i nie tylko.
Jak co roku oddajemy do waszej dyspozycji pokaźnej wielkości games room . W zeszłym roku udało nam się zebrać około 400 tytułów ze zbiorów naszych jaki i naszych partnerów Rebela, Agresora, sklepu Graal, klubu Twierdza oraz Game Trolla. Tym razem planujemy umożliwić wam większy wybór gier niż było podczas Avngardy 007.
Poza tym oferujemy jak zawsze ciekawe prelekcje. Specjalnie na te okazję blok naukowy szykuje dla was wyprawę w otchłań wieków podczas której razem z następcami Indiany Jonsa będziecie odkrywali zagadki przeszłości oraz poznawali nieznane historie ukryte w mrokach dziejów. Dla tych co wolą patrzyć w przyszłość nasi naukowcy przygotowali podróż w nieznaną tajemniczą przestrzeń kosmiczną. Będziecie mogli podziwiać ziemię z nieznanej dotąd wam perspektywy oraz zobaczyć światy na których jeszcze nie było żadnej ludzkiej istoty.
Dla tych którzy wolą bardziej egzotyczne klimaty jest przygotowany blok Japoński podczas którego będziecie mogli się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy o kulturze Kraju Kwitnącej Wiśni.
Oczywiście nie może zabraknąć też tego z czego słynie nasz konwent czyli wspaniałych gości naszego działu literackiego. W tym momencie możemy wam wyjawić tylko tyle że będą to osoby które na pewno chcecie spotkać.
Ponad to jak to bywa na konwentach fantastyki nie może zabraknąć też zapierających dech w piersiach Larpów jak i niesamowitych sesji RPG.
Na koniec zdradzę wam tylko że nawet my nie wiemy co potwory jeszcze dla was szykują. Więc bądźcie gotowi na wszystko.
Serdecznie zapraszamy na Avangarde 08.
Więcej informacji na stronie: http://ava.waw.pl/
Wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/events/240281169396100/

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Re: Avangarda 8

Post autor: Q »

Byłem, częściowo współorganizowałem (od strony progr.), barona m.in. zaprosiłem (i nawet nie miałem czasu pogadać solidnie). Marcina Przybyłka słuchałem jak czynił wyznania miłosne pod adresem statków kosmicznych (w dobrym towarzystwie zresztą był), a w LARPie mój nieustraszony kapitan gwiazdolotu oberwał w plecy od wlasnej załogi (na szczęście serdeczni ludzie byli, choć zdrajcy, i go nie dokończyli).
Zasadniczo b. szybko uciekly mi te 4 dni.
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ