Polcon 2013

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Purple-eyed Dreamer
Sepulka
Posty: 17
Rejestracja: pn, 22 kwie 2013 14:24
Płeć: Kobieta

Re: Polcon 2013

Post autor: Purple-eyed Dreamer »

Akurat z moich Kabat metro dojeżdża przez wakacje do stacji Politechnika i tam kończy trasę. Przypadek? Nie sądzę C; W każdym razie, wybieram się na Polcon z pełną akredytacją C:
Come away, O human child!
To the waters and the wild
With a faery, hand in hand,
For the world's more full of weeping than you can understand.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon 2013

Post autor: nosiwoda »

Hm, może rowerkiem będę dojeżdżał? W każdym razie wybieram się, więc jeśli ktoś chciałby mnie zhejtować na żywo, to będzie okazja.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Re: Polcon 2013

Post autor: Achika »

Ech, jaka cisza... rozumiem, że wszystkie komentarze wymieniono już na fejsie?

Mnie Kolejkon ominął dzięki byciu twórcą programu (osobne stanowisko akredytacyjne), więc generalnie Polcon 2013 podobał mi się. Trochę trzeba było pobiegać między budynkami, ale do tego już powoli przywykam, a miejsce jako takie b. atrakcyjne - ile knajpek wokół! Gżdacze liczni, uprzejmi i pomocni. Program OK, chociaż parę punktów się wysypało - szkoda, że organizatorzy nie poszli wzorem choćby Triconu i nie zapewnili prelekcji rezerwowych.

Najlepsze punkty programu: prelekcja K. Piskorskiego o szalonych naukowcach, panel dyskusyjny o realiach w literaturze, prelekcja Ignite i Anneke o błedach popełnianych przez początkujących pisarzy.

Żałuję, że z przyczyn pozakonwentowych ominął mnie panel tłumaczy - może ktoś był i opowie?
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon 2013

Post autor: Młodzik »

Tośmy, Achiko byli chyba na tych samych prelekcjach. Zbyt wielu nie odwiedziłem, ale tak się złożyło, że wszystkie wymienione przez ciebie zaliczyłem.

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Polcon 2013

Post autor: Juhani »

Purple-eyed Dreamer pisze:Akurat z moich Kabat metro dojeżdża przez wakacje do stacji Politechnika
Byłem w tym metrze! Nie dalej jak w zeszłym tygodniu! Ino nie na Kabatach a na Imielinie wysiadałem:)

ODPOWIEDZ