Tomaszowski konwent WarKon 2013!

dla fanów, o fanach i przez fanów

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hiyori
Sepulka
Posty: 1
Rejestracja: wt, 01 paź 2013 01:05
Płeć: Kobieta

Tomaszowski konwent WarKon 2013!

Post autor: Hiyori » wt, 01 paź 2013 01:08

Serdecznie zapraszam wszystkich na WarKon 2013, tomaszowski konwent fantastyczny, który odbędzie się w dniach 12-13 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Zapowiada się ogrom dobrej zabawy, między innymi:

- Ogólnokonwentowy LARP. WarKon odbywa się w konwencji wojny pomiędzy dwoma frakcjami - Republiką a Imperium. Wasze postępowanie podczas konwentu zadecyduje, która strona wygra.
- Prelekcje na rozmaite tematy zahaczające o fantastykę. Dowiecie się m.in. oraz dlaczego tak naprawdę lubimy grać w gry czy jak być kompletnie beznadziejnym graczem i Mistrzem sesji RPG
- Sesje RPG prowadzone przez ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem. W planach Poza Czasem, Earthdown i autorski system “Human Fall”
- Lot w kosmos na pokładzie Artemisa - Symulatora Mostka Statku Kosmicznego.
- Mnogość gier wszelakiej maści. Dużej wielkości hala zostanie poświęcona specjalnie na gry planszowe, karciane i tym podobne (dostarczane przez grybezprądu.pl oraz Stowarzyszenie “Topory”), nie zabraknie również konsolówki
- Tony dobrego humoru i zabawy.

Więcej znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy - http://www.warkon.pl. W dziale “Informacje” znajdują się odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące konwentu - co, gdzie, kiedy, za ile, którędy i jak.

Aby być na bieżąco zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku. Pojawiają się na nim aktualności związane z programem, nowości dotyczące konwentowej fabuły oraz, nierzadko, wysokiej klasy dowcipy. Warto również zobaczyć profil wydarzenia.

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie tutaj lub na maila hiyori96100@gmail.com

http://www.google.com/url?q=http%3A%2F% ... nhOqmT8aPw

ODPOWIEDZ