Zapowiedzi

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Orientuje sie ktoś czy gdziekolwiek w Warszawie będzie grana "Piękna i Bestia" w piątek? Myślałby kto, że stolica, a nigdzie nic na ten temat nie ma.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Przypadkiem, szukając czegoś na IMDB, trafiłam na informację, że w postprodukcji jest Atlas chmur według Mitchella. I to w gwiazdorskiej całkiem obsadzie, co nie wróży najlepiej, ale wielcem ciekawa, co z tego wyjdzie - nawet jeśli nie będzie najwierniej, to przynajmniej sprawnie warsztatowo, bo reżyserują Tykwer i Wachowscy.
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Iii tam, Wachowscy, mam wrażenie, stawiają na coś więcej niż tylko sprawną rozrywkę, a Tykwer nakręcił przecież "Pachnidło", które operuje obrazem tak dobrze, jak książka językiem. Nie widzę powodu do obaw.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Że Pixar mistrzem animacji jest, to wiadomo od dawna. Natomiast ostatnimi czasy DreamWorks uderza w coraz poważniejsze tony. Najpierw "Jak wytresować smoka", potem "Kung fu panda 2", a za niecały rok Rise of the Guardians. Zapowiada się bardzo interesująco.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Wygląda bardzo ładnie i mnie rusza, ale przeszkadza trochę brak motywacji. Ot tak musi się pojawić zło, żeby dobrzy mieli z czym walczyć... eee...
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

No czego innego oczekujesz od animacji (teoretycznie) dla dzieci? Ja już przyjąłem obowiązkowy czarny charakter za normę, zwłaszcza że niektóre studia potrafią w ramach tych ograniczeń stworzyć prawdziwe perełki.
Edit.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Ja nie mam nic przeciwko czarnemu charakterowi, ale chciałbym, żeby on miał jakąś motywację. Tamten trochę wygląda jakby naprawdę nie istniał po nic innego, niż tylko po to, żeby miano o czym film robić.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Tu masz rację. Generalnie to martwię się, że ten film będzie straszliwie infantylny. Jakby nie patrzeć, króliczek wielkanocny, zębowa wróżka i reszta to bajki, którymi raczy się naprawdę małe dzieci, a jeśli taka będzie grupa docelowa, to bardzo się zasmucę :(.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Jakby nie patrzeć, króliczek wielkanocny, zębowa wróżka i reszta to bajki, którymi raczy się naprawdę małe dzieci, a jeśli taka będzie grupa docelowa, to bardzo się zasmucę :(.
A nie - akurat to mnie wcale nie boli.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Ponoć w tym roku ma być premiera nowej wersji Fahrenheita 451, słyszeliście coś?
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Kruger pisze:Ponoć w tym roku ma być premiera nowej wersji Fahrenheita 451, słyszeliście coś?
No, Ebola i baron tak mówią, że to na pewno w tym roku, ale ja tam nie wiem... :)

BPNMSP
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Re: Zapowiedzi

Post autor: No-qanek »

"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Młodzik »

Ja tępy chyba jestem, ale co ma oznaczać to "weehhhrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr"?

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Re: Zapowiedzi

Post autor: Ilt »

1:53 i okolice, syrena.
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

ODPOWIEDZ