Zapowiedzi

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: jaynova »

Coś w tym jest. Urban fantasy chyba nazywa się ten podgatunek. Wszystko w mieście, a tu demony, łowcy,czarownicy. Ale czy Zmierzch to nie fantasy?
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Kruger »

A Ender? Przeca Endera kręcą!
Się doczekać nie mogę.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1718
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: jaynova »

Jak również "Piękne istoty" w nienajgorszej obsadzie, Oz Wielki i Potężny, Jack Pogromca Olbrzymów. No i Intruz na podstawie powieści Stephanie Meyer (dla tej nikczemnie małej ilości nieuświadomionych osobników -autorki Zmierzchu :))).
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Zapowiedzi

Post autor: Małgorzata »

Widziałam najnowszą zajawkę "Gry Endera". Och, tak! Nie mogę się już doczekać! Śliczne obrazki! :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Re: Zapowiedzi

Post autor: kiwaczek »

A mnie trochę zgrzytają. Cukierkowy mocno ten świat kosmicznych trepów. Kostiumy troszkę jak z serialu dla młodzieży. ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Re: Zapowiedzi

Post autor: Małgorzata »

Mówisz? Ale to teraz tak jest - albo wszystko brudne, albo wszystko jak spod igły. Kto wie, może fabuła to obroni? Ostatecznie, to wojsko dla dzieci, a nie dziecięca krucjata. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Zapowiedzi

Post autor: ElGeneral »

kiwaczek pisze:A mnie trochę zgrzytają. Cukierkowy mocno ten świat kosmicznych trepów. Kostiumy troszkę jak z serialu dla młodzieży. ;)
Sir Ben Kingsley w roli Mazera Rackhama może żyć oceniony jako trep jedynie przez... trepa właśnie. Trochę szacunku dla tego aktora proszę...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Kruger »

Szczerze?
Faktycznie, trailer nieco zniechęca. Sterylna czystość to jedno, ale druga rzecz - jakoś takjie to wszystko nowoczesne, naładowane światełkami i bajerami. Nie tak sobie wyobrażałem.
Niemniej - pójdę, na 100%.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Regis
Pćma
Posty: 278
Rejestracja: wt, 22 lut 2011 17:14
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Regis »

W 2014 czeka nas powrót Godzilli na wielkie ekrany. Niestety, w wersji amerykańskiej.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Młodzik »

Nie będzie "Dobrego Dinozaura" w przyszłym roku.
Nie wiem, czy kogokolwiek ruszy ta informacja. Mnie natomiast strasznie martwi to, co się ostatnio w Pixarze wyprawia.

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Juhani »

Iść czy nie iść, oto jest pytanie?
Czytałem kiedyś piękną książkę, trochę pouczającą, trochę z humorem, trochę bajkową, a na pewno piękną. Nazywała się Hobbit czyli tam i z powrotem. Po wielu, wielu latach zrobiono z niej film. Obejrzałem pierwszą część. Otrzymałem kupę efektów specjalnych, huk, wrzaski, bezsensowne nawalanki, czyli nic. Nic, bo bez nastroju, tajemniczości, bez mądrości tamtej książki, bez zadumy, humoru. Ot, nawalone forsą wielkie nic. Niedługo druga część ma wejść na ekrany. Chciałbym wierzyć, że może coś, ale mam nieodparte wrażenie, że jednak nic. Chce ktoś mnie przekonać, żeby zobaczyć?

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Zapowiedzi

Post autor: ElGeneral »

Mnie się "Hobbit" w postaci książkowej za bardzo nie podobał, bo autor chyba do końca nie wiedział, co zamierza napisać (fragment o Dzikich Pustkowiach, które dlatego są dzikie, że nie znajdziesz tam policjanta). Zakochałem się w Tolkienie dopiero przy lekturze Władcy Pierścieni (co ciekawe, zacząłem od drugiej części) - i głosiłem jego chwałę, gdzie się dało, choć było to w czasach, w których wzmianka o tym autorze wśród ludzi uważających się za inteligentów i intelektualistów wywoływała spojrzenia pełne życzliwego braku zainteresowania. Sfilmowany "Hobbit" ma (zaznaczam - dla mnie) swoisty wdzięk. Radzę ci, Ju - idź. Dwie dychy za bilet to znowu nie tak wiele, a w razie czego będziesz mógł swoją dezaprobatę poprzeć argumentami.

- Umie pan grać pan na pianinie?
- Nie wiem.
- Jak to, pan nie wie?
- Bo nigdy nie próbowałem, to skąd mam wiedzieć, umiem grać, czy nie?
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Juhani »

ElGeneral pisze:Dwie dychy za bilet to znowu nie tak wiele, a w razie czego będziesz mógł swoją dezaprobatę poprzeć argumentami.
Ba...mnie nie chodzi o dwie dychy, mnie nie chodzi o dezaprobatę. Mnie chodzi o moje marzenia.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: nosiwoda »

OK, to może tak:


Podobno jest ładna elfka.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Juhani
Laird of Theina Empire
Posty: 3103
Rejestracja: czw, 18 lis 2010 09:04
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapowiedzi

Post autor: Juhani »

Aleś mnie zachęcił...:) To co, niby na podniety erotyczne mam się tam udać? :))))

ODPOWIEDZ