Zapowiedzi

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Zapowiedzi

Post autor: Coleman »

Przywracam watek z zapowiedziami, zeby z nieskrywana radoscia poinformowac o sequelu Domu 1000 trupow. Film nazywa sie Bekarty diabla i rowniez (a jakze) zostal wyrezyserowany przez Roba Zombie.

I co, ze malo kogo obchodzi? Ja sie tam ciesze... :)
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

I w Polsce tez będzie:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

A skoro sa już zapowiedzi. dostałem reckę Batman Begins. film jest totalnie inny od poprzednich. Czy lepszy, cięzko powiedzieć, ale odszedł na mile od Burtona i nasladowców. Taki cholernie realistyczny sie zrobił.
A Morgan Wolny robi za Q.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Bekarty znalazlem na Stopklatce wlasnie, czy bedzie u nas, nawet nie wiem. Najwyzej lykne za pol roku na DVD tak jak House :)
A Batman od tygodnia w kinach, tylko nie mam sie kiedy i jak wybrac... Moze w przyszlym tygodniu...
You and me, lord. You and me.

Wastelander

Re: Zapowiedzi

Post autor: Wastelander »

Coleman pisze:Przywracam watek z zapowiedziami, zeby z nieskrywana radoscia poinformowac o sequelu Domu 1000 trupow. Film nazywa sie Bekarty diabla i rowniez (a jakze) zostal wyrezyserowany przez Roba Zombie.

I co, ze malo kogo obchodzi? Ja sie tam ciesze... :)
Obchodzi, obchodzi. Bedzie z czego się pośmiać :twisted:

Awatar użytkownika
tarkus
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 21:55

Post autor: tarkus »

Robert J. Szmidt pisze:I w Polsce tez będzie:-)
Mam szczerą nadzieję, że w kinach, a nie od razu na DVD :))))
<glootech> dochodze do wniosku, ze ksiezyc jest bardziej potrzebny od slonca
<glootech> bo swieci, gdy jest ciemno
<glootech> a slonce, gdy jest jasno

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Bedzie, bedzie. Toc mowie, ze wisi na Stopklatce w zapowiedziach na ten rok. Swoja droga ciekawe, bo Dom, poza paru zwyrodnialymi zapalencami przeszedl raczej bez echa...
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Lahkoona
Smoczyca
Posty: 136
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:33

Re: Zapowiedzi

Post autor: Lahkoona »

Coleman pisze:Przywracam watek z zapowiedziami, zeby z nieskrywana radoscia poinformowac o sequelu Domu 1000 trupow. Film nazywa sie Bekarty diabla i rowniez (a jakze) zostal wyrezyserowany przez Roba Zombie.

I co, ze malo kogo obchodzi? Ja sie tam ciesze... :)
Mnie obchodzi. Mnie...
I czekam na film "House of Wax". Moi koledzy też czekają, ale nie dla filmu jako-takiego, tylko na występ Paris Hilton.
Cóż... z różnych powodów różnym ludziom różnie ślina cieknie.
Nie masz wyboru, Sai... (C) by Ja.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Re: Zapowiedzi

Post autor: Robert J. Szmidt »

Lahkoona pisze:
Mnie obchodzi. Mnie...
I czekam na film "House of Wax". Moi koledzy też czekają, ale nie dla filmu jako-takiego, tylko na występ Paris Hilton.
Cóż... z różnych powodów różnym ludziom różnie ślina cieknie.
nie dooglądałem. cienizna straszliwa.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Lahkoona
Smoczyca
Posty: 136
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:33

Re: Zapowiedzi

Post autor: Lahkoona »

Robert J. Szmidt pisze: nie dooglądałem. cienizna straszliwa.
Dzieki. W takim razie House of Wax sobie daruje.
Nie masz wyboru, Sai... (C) by Ja.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Trailer wygląda ciekawie, ale przez mniej więcej godzinę nic sensownego sie nie działo. Bezsensownego też zreszta niewiele. Można na kwadrans do przodu przewidziec zdarzenia.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Prawde powiedziawszy mnie trailer skojarzyl sie bardzo z House of 1000 Corpses wlasnie. Przypuszczam wiec, ze jest to rzecz do obejrzenia dla zapalencow i koneserow gatunku, bo ja House lyknalem bardziej ze wzgledu na Roba Zombie, niz sam film jako taki. I to samo czeka sequel :)
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

W trailerze najprawdopodobniej są wszystkie sceny akcyjne z tego filmu:-)
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja się dzisiaj w radiu dowiedziałem, że chińczycy chcą zrobić przeróbkę baśni, i nie wiem czy tytuł będzie brzmieć "Śpiąca królewna i siedmiu mnichów Shaolin" czy jakoś inaczej ;-)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Zapomnialem ostatnimi czasy dodac... Przed Batmanem mi wzieli i pokazali zwiastun Lwa, Czarownicy i Starej Szafy. I ja juz wiem, dlaczego sie nie bede mogl doczekac na tegoroczne Swieta :)
Rzecz wyglada naprawde niezle. Z powszechnym w ostatnich latach rozmachem, ale miejmy nadzieje, ze bez zbytniej przesady. Krolowie i Krolowe na Ker Parawelu nadchodza! A Aslan, oczywiscie komputerowy, ale wielki jest i majestatyczny i chyba taki, jak powinien...

I dopisek:
The Corpsebride. Nowy Burton. Zdecydownie dla milosnikow Miasteczka Halloween, serii zabawek Tragic Toys for Girls and Boys, opowiesci o Chlopcu Ostrydze itd... Wizualnie przypomina Nightmare, ale albo jest to animacja laczona, albo calkowicie tym razem komputerowa. Szkoda. Kukielki mialy swoj urok.
You and me, lord. You and me.

ODPOWIEDZ