Zapowiedzi

o filmie, co nietrudno odgadnąć

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Supermana zamierzam zbojkotować, bo spodziewam się typowo hollywoodzkiego remake'u, a historię tego bohatera znam lepiej niż jakiegokolwiek innego (w takich "X-Men" mogło mnie jeszcze coś zaskoczyć, bo ledwo kojarzyłem twarze/szpony z imionami).

Inna sprawa, że trailery nie są specjalne przekonujące. A facetów rajtuzach trawię coraz mniej, chyba że w wersji Mela Brooksa.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

w USA w lipcu, u nas - ?? wyjdzie film pt. Pathfinder z Karlem Urbanem Obrazek
historia Wikinga, zostawionego w roku 1000 w Ameryce. beda jatki na pewno. :)
Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

Widziałem trailera pathfindera - porażka. Wikingowie z rogami jak tury. Amerykańska bzdurka - już wolę fińską wersję.
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Za Discworld Monthly:

Neil Gaiman fans might like to know that at the recent Comic-Con
International in San-Diego, early footage was shown of an upcoming
film adaptation of "Stardust". Filming was still continuing whilst
the presentation was made, so keep an eye out for future
developments.
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Korowiow
Ośmioł
Posty: 657
Rejestracja: wt, 25 paź 2005 13:59

Post autor: Korowiow »

Ebola pisze: Tytuł roboczy: Conan - emeryt
W ksiażkowej wersji "Robocopa" prezenterka TV, przedstawiajac wiadomości mówi, że zmarł S. Stallone(w wieku 93 lat), przed premiera swojego nowego filmu "Rambo 3: Strasza Krew"- czy cuś takiego.
A na stronie www.gwiezdne-wojny.pl znalazłem takie rzeczy:

Steven Spielberg niedawno udzielił wywiadu serwisowi "Spielberg Films", w którym opowiedział o przyszłych projektach. Oto wypowiedzi reżysera na temat konkretnych produkcji.

"Anioły i demony"
- Nikt nie złożył mi propozycji związanej z tym projektem, zresztą gdyby tak było, odmówiłbym. To nie jest mój typ filmów.

"Indiana Jones IV"
- Od lat George Lucas i ja obiecujemy zrealizowanie tego obrazu. Bardzo staram się dotrzymać złożonej obietnicy. Chcę jedynie upewnić się, że fani dostaną to, co najlepsze i dopóki nie nabiorę przekonania, że stworzymy świetny film przygotowania będą trwać. W tej chwili scenariuszem zajmuje się nim David Koepp. Wiem, że jeśli ktokolwiek ma to zrobić, to właśnie David.

"Jurassic Park IV"
- Joe Johnston, odpowiedzialny za część trzecią, zajmie się i tą. Jestem jego ogromnym fanem. Sądzę, że to, co zrobił w poprzedniej części było niesamowite. Byłem zazdrosny o scenę ataku spinosaurusa na samolot. Była równie dobra, jak atak na drodze w pierwszej części.

"Lincoln"
- Powstaje scenariusz tego projektu i mam nadzieję, że gdzieś w okolicy września uda mi się rozpocząć pracę. Nie mogę złożyć takiej obietnicy, ale scenariusz powstaje.

Nowy projekt science fiction
- Nazywa się "Interstellar". Pracujemy nad tym projektem z Kipem Thorne'em oraz Lyndą Obst. Nie chcę na razie uściślać, jaki to będzie film, bo jesteśmy dopiero na początku procesu tworzenia, ale nie będzie to nowa "Odyseja kosmiczna 2001".

Ostatnim filmem reżysera, który można było oglądać w kinach, był dramat "Monachium".
Zjednoczony blok wszelkiego wstecznictwa

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Zgodnie z polskim tłumaczeniem trailera, "Lot 93" to czysta SF - Boeing wchodzi na pułap 11 _tysięcy_ kilometrów (w tle słychać "33 thousand feet", dziesięć kilometrów i kropka :( ).
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Korowiow
Ośmioł
Posty: 657
Rejestracja: wt, 25 paź 2005 13:59

Post autor: Korowiow »

A ja sobie czytałem kolejny artykuł o drugiej częsci "U Pana Boga za piecem", co się ma nazywać "Terminator". Film powstaje z kasy Instytutu Płacenia Za Filmy(czy jak toto się nazywa) i ma być o policjancie rodem z "Rodziny zastępczej" i... nowość: o mafii. Ostatnia polska komedia nie tratująca w jakiś sposób o mafii to chyba "Złoto dezerterów" z 1998, nie?
Niezbyt tez przychylnie jestem nastawiony do filmu Wajdy o Katyniu*, choć mam nadzieję, że to będzie dobry, co najmniej, film. Innego na ten temat zrobić po prostu nie wypada.
*- choć może jest to winna mojego negatywnego nastawienia do tego całego Instytutu
Zjednoczony blok wszelkiego wstecznictwa

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Właściwie to zapowiedź zapowiedzi:
Fiodor Bondarczuk ma zamiar zekranizować Przenicowany świat.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

A i takie cóś:
już jutro na ekrany polskich kin trafi najnowszy film Kevina Smitha "Clerks - Sprzedawcy 2".

To już szósty film Smitha, w którym pojawiają się jego ulubieni bohaterowie – Jay i Cichy Bob. Reżyser wraca do wątków, postaci i zdarzeń mających miejsce w jego poprzednich produkcjach: „Clerks – Sprzedawcy”, „Szczury z supermarketu”, „W pogoni za Amy”, „Dogmie” oraz „Jay i Cichy Bob kontratakują”.

www.kinoswiat.pl/clerks2
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

A tymczasem u nas na dvd wyszlo specjalne wydanie Clerksow na dziesieciolecie... Oj, drogie :/ Ale dwojka recenzje zbiera dobre.
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

Oglądałem dwójkę Sprzedawców - i nie powiem, podobała mi się, zwłaszcza scena pojedynku fana trylogii Władcy Pierścienia z fanem pierwotnej trylogii Gwiezdnych Wojen. Więcej nie powiem, ale film polecam.
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Robią "Wiedźmikołaja".
I zdjęcia można zobaczyć:).Miodzio;))
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

We Swieta bedzie na SKY-u. Ech, chyba prosciej bedzie poczekac, az wyjdzie na DVD...
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Robią Koralinę. Głos pod rolę główną podkłada przeurocza Dakota Faning, znana z akurat przeze mnie nie oglądanej (może i dobrze) Wojny Światów ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Tim Burton kreci w Pinewood Studios Sweeney Todda! Oczywiscie w obsadzie Johnny Depp i Helena Bonham Carter. Johnny podobno godzinami cwiczy ciecia brzytwa :)

Update: W filmie wystapic ma rowniez Sacha Baron Cohen (Ali G/Borat).
You and me, lord. You and me.

ODPOWIEDZ