Stargate

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gorat
Pćma
Posty: 287
Rejestracja: pn, 13 cze 2005 16:48

Stargate

Post autor: gorat »

Miałem wrażenie, że grafika powinna być bardziej rozwinięta w roku 2024. Ciekawe, jak to wpłynie na krążące plotki o restarcie serii po zmianie właściciela praw, czy będzie to osadzone w starej, nowej, czy całkowicie niezależnej linii czasowej?
PIP, PIP, PIP, PIP, PIP...
Przepraszamy, zepsuł się nadajnik.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3274
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Stargate

Post autor: Q »

gorat pisze: czw, 25 sty 2024 00:22czy będzie to osadzone w starej, nowej, czy całkowicie niezależnej linii czasowej?
Nie wiem czy nie będzie mieć do czynienia z mieszaniem w czasie Ba'ala, albo jakichś jego następców...
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
gorat
Pćma
Posty: 287
Rejestracja: pn, 13 cze 2005 16:48

Stargate

Post autor: gorat »

W sumie sposób na rozwiązanie dylematów z restartem serii - ktoś się cofnie w czasie i będzie pomagał Ra w walce z Ziemianami. W efekcie powstanie nowa linia czasowa i sruuu można jechać ze wszystkim od nowa.
PIP, PIP, PIP, PIP, PIP...
Przepraszamy, zepsuł się nadajnik.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3274
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Stargate

Post autor: Q »

W sumie już szli w alternatywne linie czasu, nie tylko w "SG-1", ale i w "SGU"... Z drugiej strony... Wymazywać film i tyle sezonów...?
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
gorat
Pćma
Posty: 287
Rejestracja: pn, 13 cze 2005 16:48

Stargate

Post autor: gorat »

Pytaj na grupach Star Wars, na ile realne jest skasowanie sporego kawałka uniwersum...
PIP, PIP, PIP, PIP, PIP...
Przepraszamy, zepsuł się nadajnik.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3274
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Stargate

Post autor: Q »

Nie muszę pytać (jestem i fanem "SW")... Do dziś się nie mogę otrząsnąć po legendaryzacji.
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1779
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Stargate

Post autor: jaynova »

gorat pisze: pn, 29 sty 2024 00:29 Pytaj na grupach Star Wars, na ile realne jest skasowanie sporego kawałka uniwersum...
Skasowanie SW EU było świństwem wobec wszystkich fanów gier i książek - które czytałem namiętnie, choć było ich strasznie dużo. A pisali to zupełnie porządni autorzy np. Timothy Zahn.
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3274
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Stargate

Post autor: Q »

jaynova pisze: wt, 30 sty 2024 15:43Skasowanie SW EU było świństwem wobec wszystkich fanów gier i książek
Było. Może jeszcze to odwrócą, idąc w modne dziś Multiversum? Dość silne zaakcentowanie wątku Świata Między Światami w "Ahsoce" pozwala mieć taką nadzieję. Fakt, że petunia nie omlet, zwł. dla wielkich korporacji medialnych - również.
jaynova pisze: wt, 30 sty 2024 15:43książek - które czytałem namiętnie, choć było ich strasznie dużo.
Heh, przeczytałem wszystkie wydane po polsku i parę w ingliszu.
jaynova pisze: wt, 30 sty 2024 15:43A pisali to zupełnie porządni autorzy np. Timothy Zahn.
...którego "Dziedzic Imperium" był jedyną powieścią franczyzową jaka nieźle*acz nie tak dobrze, by się załapać na finalną listę wypadła w głosowaniu "Locusa" na najlepsze książki SF XX wieku:
http://www.locusmag.com/2012/CompleteResultsNovels.html
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1779
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Stargate

Post autor: jaynova »

Q pisze: wt, 30 sty 2024 19:30 Heh, przeczytałem wszystkie wydane po polsku i parę w ingliszu.
Brawo, tak daleko nie zaszedłem, to nie były jeszcze czasy ebooków, a w małym mieście biblioteka...
Q pisze: wt, 30 sty 2024 19:30"Dziedzic Imperium"

Akurat postaci admirała Thrawna nigdy nie lubiłem.
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3274
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Stargate

Post autor: Q »

jaynova pisze: śr, 31 sty 2024 10:08Brawo, tak daleko nie zaszedłem
Nudziłem się kiedyś pół roku w Düsseldorfie, to pochłaniałem po 2-3 powieści "SW" dziennie.
jaynova pisze: śr, 31 sty 2024 10:08Akurat postaci admirała Thrawna nigdy nie lubiłem.
To i nie ucieszysz się pewnie, że Zahn kolejne trylogie o nim płodzi (i to celowo pisane tak, by pasowały do obu kanonów)...
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
jaynova
Niegrzeszny Mag
Posty: 1779
Rejestracja: pt, 10 lut 2012 17:42
Płeć: Mężczyzna

Stargate

Post autor: jaynova »

Q pisze: śr, 31 sty 2024 22:16 (i to celowo pisane tak, by pasowały do obu kanonów)...
Oportunista ;)
"Wśrod szczęku oręża cichną prawa.". - Cyceron.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3274
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Stargate

Post autor: Q »

Raczej cwaniak w pozytywnym - i cieszącym fanów - sensie. Zresztą Luceno też się tak bawił...
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ