Zapowiedzi - coby nie przegapić

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nath
Fargi

Post autor: Nath » pn, 13 wrz 2010 20:02

Game Of Thrones

No ciekawe... :-)
Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Ilt
Kameleon Super

Post autor: Ilt » pn, 20 wrz 2010 17:42

Prawie na pewno dobry temat.
Jesień 2010 dla seriali nadeszła. Dziś z siódmym sezonem powraca House (odcinek wyświetlany będzie zdaje się o drugiej w naszej strefie czasowej, czyli technicznie jutro. Ale kto by się takim detalem przejmował ;)) ). Za osiem dni pewnie będzie dostępny na stronie FOX. Póki co radźcie sobie sami, telewizji internetowych jest pod dostatkiem, starczy poszukać. Wraca też z trzecim sezonem Castle, całkiem znośny serial detektywistyczny w stylu przywodzącym na myśl np. New Amsterdam lub Lie to me, a nie CSI. Chwali się, chwali. Można obejrzeć na ABC.
Jutro startuje drugi sezon Glee (ten fragment mam ochotę umieścić w Radowalni ;D)! Glee, jak House, nadaje Lis. A już pojutrze pierwszy odcinek drugiego sezonu Modern Family, złodzieja, który ukradł Glee tegoroczną Emmę za najlepszy serial komediowy. Za trzy dni jedenasty sezon CSI przywita nas odcinkiem, w którym wystąpi Justin Bieber (wydaje mi się, że na ten temat gdzieś narzekałem). Za dni sześć Gotowe na Wszystko, za osiem Stargate Universe.
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS

Post autor: Cordeliane » pn, 20 wrz 2010 20:45

E tam, chrzanić to wszystko...
W czwartek pierwszy odcinek nowego sezonu Big Bang Theory!
;)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Kratistos

Post autor: ElGeneral » pn, 20 wrz 2010 20:55

No to ja dodam...
http://www.filmweb.pl/serial/White+Collar-2009-500917
Cud, miód, ultramaryna, jak mawiał Dymsza. Matthew Bomer uśmiechem powali każdą panią na... kolana? Moim faworytem jest co prawda Mozzie (Willie Garson)...
Polecam wszystkim, którzy lubią humor, szybką akcję i dobry suspens...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
e Eridani
Mamun

Post autor: e Eridani » wt, 21 wrz 2010 11:38

White Collar ma zdaje się przerwę do stycznia?

Jak dla mnie must see na teraz-zaraz to Boardwalk Empire.
I want to be an idealist, but I just Kant.

ODPOWIEDZ