the best of

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

a zobacz, i ocen sam - ja nie jestem zadnym autorytetem ... :p
Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

The IT Crowd, fantastyczny sitcom z brytyjskim humorem o... informatykach. Niesamowity, zabawny. I oglądałem tylko 6 odcinków...
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

bedzie problem z heroesami... jak z wiekszoscia seriali zreszta - stanie na jakis czas ich produkcja, przez strajk scenarzystow...
a to, co sie dzieje z BSG, to juz w ogole, kosmiczna historia...
Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

elam pisze:a to, co sie dzieje z BSG, to juz w ogole, kosmiczna historia...
A co się dzieje? ;) Bo chyba czegoś nie wiem ;)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

To w czasie kiedy wszyscy strajkują ja odrabiam zaległości i jestem świeżo po 1 sezonie Prison break ;) Trzeba przyznać, że serial jest pełen uroku. Teraz sezon 2 i aż mnie ciekawi jak się potoczy dalej. Bo zakończyli bardzo fajnie.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Uzależniłam się od Doktora House'a.
A oglądam dopiero drugą serię.
Dialogi z pacjentami w przychodni - bezcenne. :D
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Drugi sezon Prison break zaliczony. Niektóre wątki ciekawie zawieszone, muszę przyznać :P
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

dla mnie pozycja nr 1 to od jakiegoś czasu to CSI; dokładnie: Crime Scene Investigation Las Vegas; całkiem znośnie pokazuje prowadzanie śledztwa i fabuła jest jednak mało przewidywalna. Uwielbiam właśnie serie Las Vegas, seria w Miami odstraszyła mnie zbytnim eksponowaniem życia osobistego bohaterów (przebrnęłam przez 2 odcinki), teraz męczę Nowy York - trochę klimat heroiczny, ale nadal mi sie podoba.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Ja i moja Lepsza Połowa wpadliśmy po uszy w serial o Doktorze Domku, zupełnie jak Bebe napisała wcześniej :) Teraz Muminek z zapałem godnym lepszej sprawy szuka w internecie możliwości kupna pierwszego i drugiego sezonu :) Każdy stracony odcinek (do tej pory dwa) to powód do lamentów :P

Drugim serialem... a raczej tytułem jest CSI. Oglądam z przyjemnością każdy odcinek czy to LA, Miami czy Duże Jabłko :)
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Ja uwielbiam CSI w każdym mieście, a oprócz tego chyba JAG.
Uwielbiam piękne panie w mundurach :) i całokształt też lubię...
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Po obejrzeniu drugiego sezonu IT Crowd będę tęsknił za tym serialem długo. Ale znalazłem doskonałe zastępstwo - najlepszy serial obyczajowy ever - Californication :>
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Oh yes... Duchovny wymiata. :))))))
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Krótka przerwa na testowanie nowego serialu czyli Sarah Connor Chronicles. Odcinki w liczbie trzech. Wrażenia? Bardzo różne. Summer Glau jako nowy terminator-ochroniarz najpierw zachowuje się cholernie naturalnie jak na nastolatkę. A potem klasyczny autystyczny terminator, także w momentach kiedy mogłaby grać normalną nastolatkę. I występuje zgrzyt.
Denerwują też niektóre monologi i kwestie Sary Connor. Od legendarnego z traileru "Get the guns, I'll make pancakes" po wywody o tym, że lepiej nazwiska nie mieć, o naukowcach typu Oppenheimer. Widać wręcz wyraźniej, że w terminatorze coraz mniej science, a coraz więcej fiction ;] No, prawie fantasy ;] Zwłaszcza, jak w serialu pojawia się Turk, czyli kolejny Deep Blue. Gdzieś brakuje ogniwa pośredniego między takimi maszynkami a Skynetem, co to wymyśla kosmiczne strategie z wysyłaniem w przeszłość swoich żołnierzy by zabijali ważnych dowódców. Ech, nieprzemyślane. Nie czytają Ci scenarzyści. Zdecydowanie druga liga :/
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

indiansummer

Post autor: indiansummer »

Musisz wpisać wiadomość przed wysłaniem
Ostatnio zmieniony czw, 07 lut 2008 17:00 przez indiansummer, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ