HEROES wymiata z kapci

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Jestem na etapie 6 odcinka Heroes i faktycznie ten serial wymiata z kapci :) Jest po prostu świetny :) Znowu świetna struktura fabuły, bogate relacje między bohaterami i fajnie skonstruowani. Wow. Ląduje w ulubionych.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Po zakończeniu Heroes stwierdzam, że dodaje do ulubionych. No po prostu niesamowity. Tylko coś dużo wątków pozamykali na końcu pierwszego sezonu. Mam wizję jakby to rozwinąć (odruch taki u mnie), ale dziwi mnie, że postąpili w niektórych momentach tak jak zrobili.
Interesuje za to ten facet, który według relacji jest
gorszy od Sylara
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
zyto
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: wt, 01 maja 2007 17:08

Post autor: zyto »

Serial jest niezły (obecnie numer 2 na mojej liście, zaraz po genialnym Dexterze). Również jestem właśnie po obejrzeniu całości pierwszego sezonu i muszę przyznać, że zakończenie jest ciekawsze niż się spodziewałem. Dużo wątków autorzy pozwiązywali, wiele wręcz poucinali;) i pozostawili kilka intrygujących zajawek na drugi sezon. Ciekawy jest również wątek 6-odcinkowego spin-offa, mającego powstać na kanwie serii. Origins się będzie nazywać i przedstawiać historie kilku nowych postaci, które (jeśli zdobędą przychylność amerykańskiego widza) znajdą się w głównej serii.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Po pierwsze - JA CHCĘ SEZON 2!!!

Po drugie: nieścisłość widzę.
spoiler 1 sezonu pisze: Skoro Peter przejmuje moce innych, to w obecności Sylara powinien przejąć wszystkie jego moce, w tym np ten superłsuch. Skoro z energią jądrową miał takie problemy, to, na zdrowy rozum powinien się zacząć łapać za uszy i cierpieć, jak to Sylar robił. Było by logiczniej.
A, i ten facet, o którym wspomniał Lafcadio, mnie też intryguje.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Mnie też się podobał. Szkoda tylko, że nie miałem okazji obejrzeć w całości. Zdarzyło się, że kilka odcinków uleciało w niepamięć.
Według mnie number one is dziewczyna, która chowa swoje drugie ja w odbiciu lusterka. I nie tylko ze względu na urodę :)
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

snili mi sie dzisiaj Heroesi. jakos Peter spotkal sie z Sylarem i jeszcze kims, kto odebral im moce. ale zanim odebral, Peter upodobnil sie do Sylara. i nikt nie wiedzial, kto jest kto. zamknieto razem i obserwowano obu, i obserwatorzy sie pomylili w ocenie...
jakie to mialo skutki dla Petera, nie wiem, bo sie obudzilam :p
Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Zdarza się, ale Sylar po prawdzie też byl zajebisty. Dlaczego zawsze tak się dzieje, że czarne charaktery są zawsze najbardziej ciekawe i zawsze giną w ostatnim odcinku? Dlaczego nigdy zło nie tryumfuje?
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

BrodatyBakałarz pisze:Zdarza się, ale Sylar po prawdzie też byl zajebisty.
Pohamuj swe żądze, niewychowany.
BrodatyBakałarz pisze:Dlaczego zawsze tak się dzieje, że czarne charaktery są zawsze najbardziej ciekawe i zawsze giną w ostatnim odcinku? Dlaczego nigdy zło nie tryumfuje?
Akurat on nie wybijał się psychologicznie aż tak bardzo. Coś zgrzytało w tej jego przemianie.
No i zakończenie pierwszego sezonu było z gatunku, że uszedł ledwo z życiem. Strasznie konwencjonalnie ;] Już chyba tylko enigmatyczna śmierć jest bardziej konwencjonalna ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

ee tam, na moj gust, to on nie uszedl z zyciem :)
ale moze ktos go wskrzesi...
Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Lafcadio pisze:
BrodatyBakałarz pisze:
Zdarza się, ale Sylar po prawdzie też byl zajebisty.
Pohamuj swe żądze, niewychowany.
Wybacz, po prostu nadmiar entuzjazmu wybuchnął we mnie, ale postaram sie poprawić 8)
Sasasasasa...

Emilya

Post autor: Emilya »

Pragnę tylko wtrącić, że Sylar zapewne przeżył, co zostało dość dosadnie zasugerowane, a poza tym jest jeszcze większy czarny charakter o którym wspomniała Molly, a który jak dotąd nie został pokazany nawet na chwilę w pierwszym sezonie. Twórcy zostawili sobie sporo otwartych furtek.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Trochę mało, jak na mój gust. Ogólnie brakowało mi zakończenia sezonu a'la BSG. Takiego nieco szoku jak na końcu pierwszego sezonu :)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Po obejrzeniu dwóch odcinków nowego sezonu, mogę tylko powiedzieć, że pewne wątki w fabule są mocno-przewidywalne i tak specjalnie naciągane momentami. Ale zapowiada się fajny sezon pod wieloma względami...
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

A ja wciąż czekam na film, tudzież serial, którego nie wyłączę zaraz po tym, jak bohaterowie zaczną latać i się teleportować :)
Ostatnio zmieniony pt, 12 paź 2007 20:34 przez Trolliszcze, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Weź rozwiń, co masz do serialu. Niekoniecznie będę go bronił, bo ostatnio widzę ich zniżkę formy. Ale chętnie się dowiem :)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

ODPOWIEDZ