Zagubieni, zaginieni i zgubieni

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

Gata Gris pisze:Ktoś wie, kiedy można będzie kupić 4 sezon na płytkach?
Się zaautocytuję, żeby zameldować - MAM :)

Teraz jeszcze gdzie czas wolny sprzedają, żeby to wszystko obejrzeć...?
Bardzo lubię czytać! Na świecie jest tyle wspaniałych książek! Ja na ten przykład mogę pić miesiąc albo dwa, a potem wziąć i przeczytać jakąś książkę... I ta książka wyda mi się taka dobra, a ja sobie taki zły, że się okropnie denerwuję...

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

To ja się tylko pochwalę, że 13 odcinkow piątego sezonu za mną. I robi się cooooraz dziwniej. I w zasadzie już mnie nic nie jest w stanie zaskoczyć :D

A jakby co - w piatek (ten, co był) sezon piąty wystartował na AXN.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

Karola pisze:A jakby co - w piatek (ten, co był) sezon piąty wystartował na AXN.
Wiem, ale o 22-giej :( Nie ma mowy, żebym doczekała :(( Znowu przyjdzie czekać na płytki.
Bardzo lubię czytać! Na świecie jest tyle wspaniałych książek! Ja na ten przykład mogę pić miesiąc albo dwa, a potem wziąć i przeczytać jakąś książkę... I ta książka wyda mi się taka dobra, a ja sobie taki zły, że się okropnie denerwuję...

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Nie doczekujesz do 22.00? Przeca potem sobota, można się (chyba) wyspać.
Dla mnie do dopiero początek wieczoru :)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Gata Gris
Kurdel
Posty: 701
Rejestracja: sob, 18 paź 2008 09:23

Post autor: Gata Gris »

Karola pisze:Nie doczekujesz do 22.00?
Wstyd powiedzieć, ale nie... Wczoraj przysnęłam nad książką (ciekawą...) o 20.30 :( Mogliby ten film puszczać np. o 5-tej rano :)
Bardzo lubię czytać! Na świecie jest tyle wspaniałych książek! Ja na ten przykład mogę pić miesiąc albo dwa, a potem wziąć i przeczytać jakąś książkę... I ta książka wyda mi się taka dobra, a ja sobie taki zły, że się okropnie denerwuję...

Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

I juz wszystko jasne! Rozbili sie na Atlantydzie! ;)
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Mr. Marasie - czyżbyś szósty finałowy sezon rozpoczął? BEZE MNIE?! :D

Ile odcinków do tyłu jestem?
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Gdzieś tak mniej więcej półtora miesiąca temu przeczytałem w sieci wywiad z członkiem zespołu scenarzystów LOST.
Powiedział, że rozpoczynając pracę nie bardzo mieli koncepcję całości i tak pomataczyli, że w szóstym sezonie pozamykają niektóre tylko wątki, bo całości normalnie rozumem ogarnąć się nie da.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

No to nieładnie... Chociaż nie powiem, by mnie to jakoś szczególnie zaskoczyło. Widać gdzieś pomiędzy drugim a trzecim sezonem, że zmieniła się im koncepcja.
Co nie zmienia faktu, że nadal ten serial jest w moim prywatnym rankingu wciąż wysoko notowany :)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

Karola pisze:Mr. Marasie - czyżbyś szósty finałowy sezon rozpoczął? BEZE MNIE?! :D

Ile odcinków do tyłu jestem?
Piec, a z dzisiejszym szesc. Dotychczas ciekawie. Jeden zgon i jedno zmartwychwstanie. Kilka powrotow.
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Znajomi się fascynują Lostami, mnie to jakoś nie wzrusza. Nudny na pudy.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Bardzo odkrywczy komentarz, Orsonie. :/ A ile wnosi do tematu wątku!
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Muszą być i takie, Karolo, aby równoważyć resztę. Wyraziłem swoje zdanie: Lostowie to dla mnie nudy na pudy, ale każdy serial ma swój target i swoich miłośników, jak i takie ludzika, które się przy nim nudzą. Zatem? Zatem jak zwykle- jedni pieją z zachwytu, inni wybierają The Simpsons, albo inne Gotowe na Wszystko.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Nie dyskutuję z Twoim zdaniem, ale myślę, że warto by było napisać coś więcej poza wygłoszeniem owego zdania.
W ten sposób mogę się przelecieć po każdym wątku w Grajdołku i napisać, że to mnie nudzi, tamto nie ciekawi, owego nie znam.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Może i masz rację, na pewno masz rację, ale musi być równowaga w naturze. Ja ją spełniłem poprzez mój ignorancki komentarz, który uczynił mnie snobem w oczach wielbicieli Lostów. Jin i jang, wiesz. Ale zazdroszczę aktorom, swoją drogą. 6 sezonów na O'ahu i nadal są popularni.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

ODPOWIEDZ