Beam me up, Cptn Picard :-)

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Nie oglądałam ani jednego odcinka. I wychodzi, że nie oglądnę, chociaż dla tego pięuknego pana z kwadratową klatą i szczęką, a jeszcze z mięśniami, to może...? Mam ten serial dostępny od czasu do czasu na szybkim hubie, parę pierwszych odcinków w kwadransik mogę dziabnąć...
Znaczy: warto tego pięknegopana obejrzeć, Smoczyco???
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Lahkoona pisze:No zle napisalam, on Anasazi jest. Niczeanin (fonetycznie, bo mniej bledów zrobie w nazwie) a w pieukna jego postac grana jest przez pana, co sie wabi Keith Hamilton Cobb... I pieukna postac owa paradowala przez te odcinki Andromedy, ktore bylo mi dane ogladac. Paradowal pieukny pan, mieusnie swoje napinal wdziecznie, biceps pokazywal zgodnie i wypinal kwadratowa klate odziana tylko w kolczugopodobny (z zrzadka pleciony) fifrak. No, czasami to Tyr przycmiewal Dylana... oj.
Ja część odcinków Voyagera przetrwałem tylko dzięki temu, że 7 of 9 nosiła taki fajny obcisły strój :P
Zresztą twórcy serii Star Trek chyba wyciągnęli z tego wnioski, bo pani Volkan z "Enterprise" nosi podobny.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

No, 7z 9 okazała się hiciorem, od razu oglądalność skoczyła, jak pisano gdzieś:)))
Nie ma to, jak prawie gołą babę gdzieś wsadzić, audience od razu zwyżkuje i reklamodawcy się cieszą :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Lahkoona
Smoczyca
Posty: 136
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:33

Post autor: Lahkoona »

Małgorzata pisze:Nie oglądałam ani jednego odcinka. I wychodzi, że nie oglądnę, chociaż dla tego pięuknego pana z kwadratową klatą i szczęką, a jeszcze z mięśniami, to może...? Mam ten serial dostępny od czasu do czasu na szybkim hubie, parę pierwszych odcinków w kwadransik mogę dziabnąć...
Znaczy: warto tego pięknegopana obejrzeć, Smoczyco???
Pana warto obejrzec, bo ladniusi. Chodzi, patrzy spode lba, dlugie wlosy odrzuca, warknie cos czasami i okiem tak lypnie dziko.
Pewnie dlatego goscia w ogole wpletli w fabule. Gdyby nie, to i stetryczaly Herkules-Sorbo raczej by ogladalnosci nie pociagnal.

A "siedem z dziewieciu" to fajna d***.
Nie masz wyboru, Sai... (C) by Ja.

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Małgorzata pisze:No, 7z 9 okazała się hiciorem, od razu oglądalność skoczyła, jak pisano gdzieś:)))
Nie ma to, jak prawie gołą babę gdzieś wsadzić, audience od razu zwyżkuje i reklamodawcy się cieszą :)))
Taa, to była genialnie wymyślona postać - tak wizualnie, jak pod względem charakteru. I aktorkę świetnie dobrali... Same zalety :roll:
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

O, żesz! To ona miała charakter?! Ale jestem mało spostrzegawcza... Zauważyłam, że miała świetną figurę i do twarzy jej było z tymi diodkami, czy innym ustrojstwem na skroni... :X
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Małgorzata pisze:Zauważyłam, że miała świetną figurę i do twarzy jej było z tymi diodkami, czy innym ustrojstwem na skroni... :X
No ba! ;)
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

ojejej, andromeda powinna byc dozwolona do lat 18tu.. ;o) a startrek, ten nowy, z Bakula, ktos oglada? ma to jeszcze jakis sens?
Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
Borsuk
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:12
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Borsuk »

Vodnique pisze:Mogę przyznać, że z czasem serial trochę się rozkręcił, ale to było rozkręcenie na zasadzie bardzo kiepski --> średniawy. Może dalej byłoby jeszcze lepiej? Początkowe odcinki to, niestety, żenada.
o, stronę wcześniej o tym było, znaczy o Enterprise :-)
Ja tam sobie z przyjemnością obejrzałem czasy "przedfederacyjne". Przyłączę się do oceny, że serial był średni, choć trzeci sezon trzymał w napięciu. Zresztą, to zależy co kogo kręci - duch eksploracji, czy konflikt na skalę galaktyczną. Ja wyżej sobie ceniłem Deep Space 9 nad Voyagera na przykład.
Wracając do ENT - obejrzałem całość. Ile można oglądać powtórki znanych już serii? (Obejrzałem już wszystko - dzięki stacji SAT1).
Kiedyś jak już będę bogaty (sławny nie chcę) kupię sobie boxy ze wszystkimi serialami. Z wyjątkiem Voyagera :-).

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Borsuk pisze:
Vodnique pisze:Mogę przyznać, że z czasem serial trochę się rozkręcił, ale to było rozkręcenie na zasadzie bardzo kiepski --> średniawy. Może dalej byłoby jeszcze lepiej? Początkowe odcinki to, niestety, żenada.
o, stronę wcześniej o tym było, znaczy o Enterprise :-)
Ja tam sobie z przyjemnością obejrzałem czasy "przedfederacyjne". Przyłączę się do oceny, że serial był średni, choć trzeci sezon trzymał w napięciu. Zresztą, to zależy co kogo kręci - duch eksploracji, czy konflikt na skalę galaktyczną. Ja wyżej sobie ceniłem Deep Space 9 nad Voyagera na przykład.
Wracając do ENT - obejrzałem całość. Ile można oglądać powtórki znanych już serii? (Obejrzałem już wszystko - dzięki stacji SAT1).
Kiedyś jak już będę bogaty (sławny nie chcę) kupię sobie boxy ze wszystkimi serialami. Z wyjątkiem Voyagera :-).
U nas to leci - Andromeda ST i wiele innych na AXN.
Tylko wyjątkowy głupiec, albo kanalia wredna, lży innych z powodu błędów, które sam nagminnie popełnia.

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

Awatar użytkownika
Borsuk
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:12
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Borsuk »

nie wszyscy mają AXN ;-)
na szczęście obok SAT1 jest jeszcze RTL II, a tam Star Gate Atlantis aktualnie.
Andromedę też puszczali, ale to faktycznie na poziomie Herkulesa. Ja nie narzekam, dzieciom też się coś należy, to dobry wstęp :-)

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Robert J. Szmidt pisze:U nas to leci - Andromeda ST i wiele innych na AXN.
Na AXN w kóko dają pierwszy sezon "Enterprise"...

Borsuk: Wolę jednak te konflikty, ale eksploracja w odpowiednich dawkach mi nie przeszkadza. Najbardziej lubiłem TNG i DS9, Voyager rozkręcał się z czasem (a może to ja się przyzwyczaiłem do bohaterów?). Ale może kiedyś obejrzę cały "Enterprise" i zmienię zdanie.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Borsuk
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:12
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Borsuk »

3 sezon ENT trochę przypomina DS9 od 4 sezonu. Bija się i ganiają :-)

Awatar użytkownika
Borsuk
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:12
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Borsuk »

w sobotę 2 grudnia TVN7 wyświetli jeden z nowszych filmów kinowych z serii Star Trek. Chodzi o "First Contakt".
Film oparty jest na serii Next Generation. Opowiada o sposobie, jaki wymyślił BORG aby rozprawić się z Federacją i otworzyć sobie drogę do ekspansji na naszą Galaktykę, oraz o kontrsposobie jaki wymyśliła załoga Enterprise. Opowiada też o kapitanie Ahabie :-)
Film sympatyczny, fani Star Trek obejrzą go z przyjemnością. Miło jest zanurzyć się w rzeczywistości ST. Co do wartości samego flimu, moim zdaniem (a wiem że nie tylko moim) fabuła nadaje się raczej na parę odcinków jednej serii niz na osobny film. Niestety, czas takich obrazów jak "ST Return to Earth" minął, pewnie razem z pewną generacją fanów (chodzi również o stan wiedzy o świecie i Wszechświecie).
Zapraszam do oglądana - wy, którzy znacie i wy, którzy nie znacie ST.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja niedawno oglądąłem Star Trek Nemesis. Przyznam szczerze, że jak byłem mały to serial mnie znudził i zniechęcił do Star Treka. A że niedawno byłem na głodzie (takim filmowym, z pociągiem do lekkich rzeczy, a'la space opera) to zapytałem kumpla czy ma jakieś filmy s-f. Powiedział, że ma Star Trek Nemesis. Pożyczyłem (nawet nie wiedziałem, że jest fanem ;]) i... wsiąkłem. Na innym forum mi powiedziano, że to jeden z najgorszych filmów z serii. Może być tylko lepiej, nic tylko załatwiać inne filmy. No, po prostu świetne. Nie wymagajace, lekkie i w ogóle. Chyba zostanę fanem.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

ODPOWIEDZ