CSI

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3147
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

No-qanek pisze:Eee... a może wy byście pomyśleli, że ten terrorysta to zwykle ma jeszcze jakąś psychikę, co?
No myślę, że ma i usiłuję dojść: jaką?
Cordeliane pisze:He, he. Do pewnego czasu pod takim twierdzeniem bym się podpisała obiema ręcamy. Ale zdarzyło mi się spotkać bardzo inteligentnych osobników, którzy empatii (nawet właśnie takiej wykalkulowanej) mają dokładnie zero. Widać w tę stronę nie opłaca im się kalkulować...
Zgoda. Jedna moja znajoma - też z bardzo inteligentnych - dorobiwszy się sporo doszłado wniosku, że odtąd może bezkarnie zachowywać się jak idotka ilekroć ma na to ochotę ;-).

Przy czym wykalkulować se, że opłaca się narażać życie dla opartej na słowie honoru mułłów idei? (Bo wykalkulować se, że warto zabijać to od biedy można ;-).)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

W Warszawie w CH Blue City jest wystawa "CSI: The Experience".
Link do zdjęć z wystawy
link do cen biletów

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3147
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Keiko pisze:W Warszawie w CH Blue City jest wystawa "CSI: The Experience".
Bedzie można własnoręcznie trupy krajać?

(NMSP.)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Archelaos
Sepulka
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 29 lis 2009 00:55

Post autor: Archelaos »

Może pokażą, jak zdjąć odcisk z palca widocznego wyłącznie na nagraniu z amatorskiej kamerki. :D

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3147
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Serialowe CSI a życie:
http://www.forensicscience.net/organiza ... raphic.jpg
czyli: telewizja kłamie na potęgę ;D.
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
marianka_love
Sepulka
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 15 maja 2011 18:37

Post autor: marianka_love »

Ja najbardziej lubię CSI Miami z Rudym i jego okularkami :) wiadomo, że dość dużo fantazji jest w tym serialu ale miło się go ogląda ;)

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

A może wolnej chwili pomiędzy serialami znalazłabyś Łowisko i się przywitała marianko, hę?
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

ODPOWIEDZ