House MD

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Utknęłam po 1 odcinku 6 sezonu. A skoro teraz mówicie, że ma być z tym kim ma być... a fuj.

Edit, bo spojler.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Silmarilionek
Sepulka
Posty: 5
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011 17:45

Post autor: Silmarilionek »

Właśnie rozpoczął się 8 sezon, prawdopodobnie ostatni. Jak na razie trzyma poziom.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Zawisłem przy przedostatnim odcinku 7 sezonu na dłużej, ale teraz nadrobiłem i zacząłem ósmy. Jak dla mnie naprawdę ciekawie się zaczęło.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Osmy sezon nadal trzyma formę. Gdzieś czytałem wypowiedź Hugha Laurie, który stwierdził że to naprawdę będzie ostatni sezon, więc scenarzyści, reżyserzy i aktorzy mogą sobie popuścić cugli. Zapowiadają się niezłe jaja... Wczoraj obejrzałem 6 odcinek. Bardzo dobry :-)...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Obejrzałem dwa odcinki. Pierwszy z klasą. Drugi idzie w zbytnią sentymentalność.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Obejrzałem dwa odcinki. Pierwszy z klasą. Drugi idzie w zbytnią sentymentalność.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

ODPOWIEDZ