How I met Your mother czyli Jak poznałem waszą matkę

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Nori

How I met Your mother czyli Jak poznałem waszą matkę

Post autor: Nori »

Że też jeszcze nie ma tematu o tym wspaniałym, cudownym, boskim - tu Ałtor (tak to miało być?) rozpływa się nad swym najukochańszym serialem który połykać może sezonami codziennie.

;)

http://www.filmweb.pl/f221833/Jak+pozna ... C4%99,2005

It's going to be legen wait for it daaaary!

Awatar użytkownika
ChoMooN
ZakuŻony Terminator
Posty: 240
Rejestracja: pt, 03 lis 2006 23:08

Post autor: ChoMooN »

o tak!!
zgadzam się w całej rozciągłości.

"Jak poznałem waszą matkę", to godny następca "Przyjaciół". ten sam nowojorski singielski klimat z tym że świeże postacie i miarowo współczesne czasy. Przy tym mocne docinki i głębokie prawdy życiowe (z przymrużeniem oka ;) ). I najfajniejsze, że w tym serialu się po prostu dużo dzieje w każdym odcinku.

I oczywiście Barney, który jest idolem chyba każdego mężczyzny. Kiedyś na imprezie Couchsurfingowej mi jeden Japończyk (albo Koreańczyk) polecał ten serial właśnie ze względu na Barneya. "He's going to be your new God!" mówił :P
Wszędzie dobrze, ale gdzie dwóch się bije, tam raki zimują.

Mój blog w znajdziesz dokładnie pod "WWW". Tu niżej między tymi innymi buttonami.

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

Zgadzam się w pełni.
Świetny serial, świetna postać Barneya (faceta wypatrzyli w o dwóch takich co poszli w miasto), ale pod koniec pierwszego odcinka stało się coś przez co prawie zniechęciłem się do tego serialu (moment w którym pojawia się po raz pierwszy imię robin)
Fakt że to będzie mieć ponad 100 odcinków też nie nastraja mnie optymistycznie, ale mimo wszystko polecam.
http://webseriale.pl/46/how-i-met-your-mother/1/

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

O, tak! Świetny serial; osobiście się w nim zakochałem. W moim własnym rankingu przebił nawet Dwóch i pół, a Przyjaciół zostawił daleeeko w tyle :)

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »


ODPOWIEDZ