Gra o tron

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Czy ja sprawiam wrażenie jakiegoś stróża moralności, bardzo fanatycznego stróża ;)?

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

Nie wiem, nie mam młodszej siostry, ale podejrzewam że gdybym z takową oglądał sceną jak [md5]brat "mizia" młodszą siostrę,[/md5] czułbym się nieswojo.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Nieswojo to ja się czułem przy goleniu klaty. Ostatecznie siostra ma 14 lat i nie żyje w słodkiej nieświadomości ;).

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Więc incest + gwałt okej, ale homo nie? Oh well, whatever.
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Zbyt dużo tłumaczenia. Jak dla mnie ok, ale przy siostrze czułem się co najmniej dziwnie.
Edit: W poprzednim poście źle napisałem: przy goleniu klaty czułem się najbardziej nieswojo.

Awatar użytkownika
SzaryKocur
Fargi
Posty: 424
Rejestracja: czw, 23 lis 2006 01:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SzaryKocur »

O nie, a już zapomniałem o tej scenie. Teraz znowu będzie mnie prześladował Loras z brzytwą.
Zakapturzone awatary rulez!
Wszystko co napisałem, to tylko moje prywatne zdanie.

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Och, proszę. Jeśli ja mogłem klaskać na widok cycków Daenerys, to ty możesz przeżyć Lorasa z brzytwą. :P
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

Młodzik pisze:Nieswojo to ja się czułem przy goleniu klaty. Ostatecznie siostra ma 14 lat i nie żyje w słodkiej nieświadomości ;).
Mimo wszystko...
Ilt pisze:Więc incest + gwałt okej, ale homo nie? Oh well, whatever.
Ilcie, jest różnica. Jest sobie tali love bites gdzie gejom poświęcony był prawie cały odcinek a nawet się nie musnęli i do dzisiaj uważam go za genialny i jest sobie kilkuminutowa scena gejowskiego mizianka.
Zauważ że kilkadziesiąt lat temu pokazanie cycków w filmie powodowało zgorszenie, wśród zdewocialców (w sumie ci najtwardsi przetrwali). Tu
Ilt pisze:Och, proszę. Jeśli ja mogłem klaskać na widok cycków Daenerys, to ty możesz przeżyć Lorasa z brzytwą. :P
Gorszą cię TAKIE widoki?
Mnie oburza to że najsensualniejsza scena w całym filmie odbyła się za udziałem 2 panów. Przykre.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Lasekziom pisze:Mnie oburza to że najsensualniejsza scena w całym filmie odbyła się za udziałem 2 panów.
Przepraszam, jaka scena?
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Podejrzewam, że nie mieli odwagi, by pokazać tę scenę tak ostro jak wszystkie pozostałe tego rodzaju ;).

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Scenę kojarzę, zauroczył mnie nowotwór językowy wygenerowany przez Laska:>
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Ach, faktycznie, nie zauważyłem tego.

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Obawiam się Lasku, że scena golenia brzytwą cycków Daenerys nie wyszła by "najsensualniejsza". :)
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

Ilt pisze:Obawiam się Lasku, że scena golenia brzytwą cycków Daenerys nie wyszła by "najsensualniejsza". :)
Ilcie jak możesz... Przez właśnie to sobie wyobraziłem... Jesteś potworem <płacze>

Oj tam nowotwór. Ot guzek zwykły i życzliwy. Wszystkie znane mi określenia wydawały się, w tym kontekście zbyt drastyczne więc postanowiłem sobie coś zmontować, sprawdzając przy okazji czujność tu obecnych. Coś sennie tu ostatnio.
edit.
No dobra ok nie chciałem sprawdzać czujności, tak po prostu ostatnio neologizmy tworze.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Lasekziom pisze: No dobra ok nie chciałem sprawdzać czujności, tak po prostu ostatnio neologizmy tworze.
To jest to miejsce gdzie słownik wysiada, a wsiąść powinna czujność piszącego. :))
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

ODPOWIEDZ