konkurs na najlepszą historyczną książkę lata!

tu jest dział historyczny

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
przecher
Sepulka
Posty: 5
Rejestracja: wt, 29 mar 2011 15:41

konkurs na najlepszą historyczną książkę lata!

Post autor: przecher » pn, 20 cze 2011 11:48

Zagłosuj na najlepsze książki historyczne i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i plebiscycie „Historia zebrana” http://historiazebrana.pl. Dla jego uczestników przygotowaliśmy kilkadziesiąt książek historycznych – nagród dla głosujących osób.

Co kwartał wybieramy najlepsze pozycje historyczne z grona tych wydanych w języku polskim. Do końca czerwca możecie głosować na nominacje, wybierając Waszych faworytów spośród wszystkich wydawnictw zgłoszonych do plebiscytu. W drugim etapie, trwającym do 11 lipca głosujemy wyłącznie na nominowane książki, z których najlepsze uzyskają tytuł książki lata. W każdej z konkursowych kategorii, oprócz internautów, nagrody przyznawać będzie także eksperckie jury.

Wśród pozycji, które uznacie za najlepsze w ciągu czterech kwartałów, wybrane zostaną najlepsze książki roku. Dla osób biorących udział w Plebiscycie przygotowaliśmy ponad dwadzieścia zestawów książek historycznych. Nie przegap takiej okazji do wzbogacenia swojej biblioteczki, serdecznie zapraszamy do udziału!

Strona Plebiscytu:
http://historiazebrana.pl/

Organizatorzy:
Histmag.org - http://histmag.org
Granice.pl - http://granice.pl

Patroni:
Polskie Towarzystwo Historyczne, Tygodnik Powszechny, Archeologia żywa, Odkrywca, ksiazka.net.pl, dlastudenta.pl, Polski Związek Bibliotek

ODPOWIEDZ