Zajdel 2007 albo 2006 :P

czyli odpowiednie miejsce dla bibliotekarzy, bibliofilów, moli książkowych i wszystkich tych nieżyciowych czytaczy

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

kiwaczek pisze:Widać ci co na forach siedzą zapominają na Polcon pojechać, a jak już pojadą to zapominają wrzucić kartę do głosowania. ;)
Zaiste, jak już pojadą ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Toudi

Post autor: Toudi »

Nagrodę Zajdla Dostało NAZWISKO. Ja wiem że na Kosakowską głosowali ludzie którzy tego opowiadania nie czytali ale znali Maję Kosakowską z innych książek i zagłosowali bo ją lubili. Ja osobiście głosowałem na Piękną i..
Ale Nagroda Zajdla dawno jest nagrodą bardziej popularności. I nie ma co z tego powodu płakać. A może to i dobrze ...

Szary

Post autor: Szary »

Ja tam nie wiem. Ja akurat głosowałem na Maję, opowiadanie czytałem. Czytałęm tez Piękną i Grafa. Zresztą inne tez, więc chyba można uznać mój wybór za świadomy.

Nie wiem, jakos zawszetak jest, że wszyscy zakładają, że zwycięzca wygrał bo cos nie poszło jak trzeba. Jakby wygrał Kolodziejczak, pewnie z kolei ci, którzy głosowali na Kossakowską stwierdzili, że to na niego głosowano po znajomości.

Tym razem pierwszy raz zagłosoweałem akurat na tę autorkę, bo mi sie jej opowiadanie zwyczajnie najbardziej podobało.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3147
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Zajdel 2007 albo 2006 :P

Post autor: Q »

kiwaczek pisze: pn, 04 lut 2008 20:35Ja tam się już niczemu nie dziwię po Polconie 2007.
Bezczelny offtop: ja też się nie dziwię, bo była to moja pierwsza lub druga impreza tego typu... i od razu "matko, chwalą nas":
https://web.archive.org/web/20071017010 ... niety.html
(Myślałem, że w/w wpis blogowy przepadł w niebycie, a jednak...)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ