Pchli targ

czyli odpowiednie miejsce dla bibliotekarzy, bibliofilów, moli książkowych i wszystkich tych nieżyciowych czytaczy

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Tetriks, a nie miałbyś jakichś starych Czasów Fantastyki? ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Sorki, Lafcadio, zabrakło dubli :(
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Anonymous

[SPRZEDAM] Zestaw 10 książek z serii Behemot *** OKAZJA!

Post autor: Anonymous »

Witajcie! Zarejestrowałem się na tym forum, bo myślę, że kogoś zainteresuje moja oferta. Otóż mam do sprzedania zestaw książek z serii BEHEMOT (Logo jest moim avkiem). Zainteresowanych zapraszam na aukcję.

Tam też są bardziej opisane książki, które naprawdę, POLECAM (jako niemały wyjadacz fantastyki). Na pytania odpowiadam tylko poprzez poczte na Allegro.pl!

ZAPRASZAM!

[do adminów/moderów: Mam nadzieje, ze nie zlamalem zadnego z pkt. regulaminu. Jezeli tak, to bardzo prosze o co najwyzej zamkniecie tematu, ale nie usuwanie go. Dzieki wielkie! Pozdrawiam.]


wpis moderatora:
kiwaczek: No i pozwoliłem sobie dostoswoać wygląd posta do wymogów forum. To by było zresztą "po czwarte" do wyliczanki.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Jeden? Złamałeś ich conajmniej kilka. Spamowanie to raz. Post w nieodpowiednim wątku to dwa. Brak przywitania to trzy - dorzuci ktoś coś jeszcze?

EDIT: Przeniosłem w odpowienie miejsce.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Dodam od siebie, ze jeśli popełnisz te błędy jeszcze raz, posta wywalimy.
Howgh!
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Post autor: Czarownica »

Mam do sprzedania trylogię Gartha Nixa o Starym Królestwie:
Sabriel,
Lirael,
Abhorsen
.
Wydanie pierwsze, to z tymi ładnymi znakami na okładkach: pierwszej białej, drugiej czarnej i trzeciej czerwonej.

Również chętnie sprzedam Dziedziczki imć A. Pilipiuka. - nowy egzemplarz => sprzedane :)

No i jeszcze dla koneserów fantastyki osadzonej na solidnych, średniowiecznych fundamentach mam do zaoferowania trzy tomy sagi o zbóju Twardokęsku pióra Anny Brzezińskiej.
Zbójecki gościniec
Żmijowa harfa
Letni Deszcz. Kielich
- nowy egzemplarz

Wszystkie pozycje zupełnie jak nowe, przeczytane raz, potem tylko na półce stojące.

Zainteresowanych zapraszam na PW :)))\


EDIT: Aha, no i Pachnidło też mam do sprzedania. Nowy egzemplarz, się złożyło, że mam dwa :)))
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Czy ktoś nie chciałby odsprzedać "Maszyny Różnicowej"? Bom dawno w księgarniach nie widział, a mamy z żoną chrapkie...

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Dabliu pisze:Czy ktoś nie chciałby odsprzedać "Maszyny Różnicowej"? Bom dawno w księgarniach nie widział, a mamy z żoną chrapkie...
Ja posiadam jeden zbędny egzemplarz, niestety nie przy sobie, a w domku rodzinnym, gdzie będę najwcześniej w następny weekend. Jeśliś mimo to zainteresowany, to zapraszam na PW :)

EDIT: kupiłem to kiedyś w "Taniej Książce" - może tam znajdziesz wcześniej. Z regularnych księgarń mogli już faktycznie wycofać.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
eses
Psztymulec
Posty: 984
Rejestracja: sob, 01 paź 2005 19:59

Post autor: eses »

Naiwnie zapytam, czy ktoś nie ma na zbyciu "Cytadeli Autarchy" Wolfe'a?
BB + PnL = 66,6%...
I więcej w formie książki nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Eques
Mamun
Posty: 176
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:35

Post autor: Eques »

Jeszce naiwniej:
Ostatni, którzy wyszli z raju.
Nawet dla tych nieznaych mi dwu opowiadań...biorę
:-)
Osobiście cieszy mnie gdy słyszę o biciu żydów, nie należy jednak na to pozwalać.
Aleksander II Wyzwoliciel

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Eques pisze:Jeszce naiwniej:
Ostatni, którzy wyszli z raju.
Nawet dla tych nieznaych mi dwu opowiadań...biorę
:-)
A nie lepiej "Balsam..." kupić? Tam są chyba wszystkie z "Ostatnich..." + nowe.
Czy też interesuje Cię po prostu białokrucze wydanie?
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Eques
Mamun
Posty: 176
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:35

Post autor: Eques »

W Balsamie są powtórki, co mnie rozsłościło kiedy autor tak niewinnie o tym wspominał
Osobiście cieszy mnie gdy słyszę o biciu żydów, nie należy jednak na to pozwalać.
Aleksander II Wyzwoliciel

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Eques pisze:W Balsamie są powtórki, co mnie rozsłościło kiedy autor tak niewinnie o tym wspominał
No przecie mówię, że są te same + nowe :) Prawie jak wznowienie ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
bio
Mamun
Posty: 133
Rejestracja: wt, 20 mar 2007 11:09

Post autor: bio »

Poszukuję angielsko i niemieckojęzycznych horrorów autorów takich jak : Tim Lebbon , Edward Lee, J.F .Gonzales, Charlee Jacob ; oraz powieści Barringtona Bayleya . W zamian oferuję SF i fantasy po angielsku , albo ordynarny cash.

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

eses pisze:Naiwnie zapytam, czy ktoś nie ma na zbyciu "Cytadeli Autarchy" Wolfe'a?
Cokolwiek późno, alee... tutaj chyba jest

ODPOWIEDZ