Forum Fahrenheita. Książka skarg i wniosków.

opinie, uwagi, propozycje oraz powitania

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Forum Fahrenheita. Książka skarg i wniosków.

Post autor: Ebola »

Miejsce, w którym można zgłaszać uwagi i wygłaszać opinie na temat funkcjonowania forum.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Mort00s
Fargi
Posty: 355
Rejestracja: czw, 04 paź 2007 21:39

Post autor: Mort00s »

Szczegół, ale mnie dręczy...
Nie można by przenieść Niezależnych Warsztatów wyżej? Tak koło ZakuŻonych? Bo tak na samym dole...
"Gdy walczysz z potworami, uważaj by nie stać się jednym z nich.
Gdy patrzysz w otchłań, ona również patrzy i w Ciebie."

Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Była już o tym mowa. Niezależne Warsztaty są niezależne, jak nazwa wskazuje. Pozostałe - pod patronatem, a zatem i pod władzą Fahrenheita. Nieprzypadkowo zatem są oddzielone. Także "terytorialnie". :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Mort00s
Fargi
Posty: 355
Rejestracja: czw, 04 paź 2007 21:39

Post autor: Mort00s »

Ale nie o to mi chodzi. Wiem, że mają być Niezależne i oddzielone. Ale żeby sam dział był umiejscowiony wyżej. Bo tak namieszane na stronie głównej forum...
"Gdy walczysz z potworami, uważaj by nie stać się jednym z nich.
Gdy patrzysz w otchłań, ona również patrzy i w Ciebie."

Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Mort00s, nie jest namieszane. Tak właśnie miało być. Niezależne nie są nijak powiązane z ZakuŻonymi i zostaną tam gdzie są.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Mołodii
Pćma
Posty: 206
Rejestracja: śr, 06 wrz 2006 22:58

Post autor: Mołodii »

Gdzie jest XV edycja? Czyim interesom zawadzała? I jakim cudem była dla FFarystokracji tak ważna?
Proszę nie kasować moich postów.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Mysle, ze inkryminowana edycja jest elementem ogolnoswiatowego planu, majacego doprowadzic do przejecia wladzy przez Zydow, masonow i cyklistow. A takze elfow i wozakow.
Jesli chodzi o mnie, jestem cyklistka:) Juz sie nie moge doczekac...
;D
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Poczułem się postem Mołodiego przywołany do tablicy. Wszak do tej pory to ja zajmowałem się sprawami technicznymi związanymi z warsztatami. Więc to jakby był mój ogródek.

Więc zacząłem poszukiwania. I nie znalazłem. Kajam się, ale widać, w którymś momencie, przy którejś z wielkich czystek na forum musiałem przez przypadek skasować o jeden wątek za dużo. Przepraszam zainteresowanych!

Drugą jednak sprawą jest ton zapytania. Cóż się stało takiego, że zaraz o spisku mowa i układach? Czymże zawiniliśmy, że nie można się nas spokojnie zapytać, a zaraz trzeba nam imputować takie bezeceństwa?

Nasza to wina? Czy też może w Mołodiego zły duch wstąpił? Kobusowy na przykład...
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Mołodii
Pćma
Posty: 206
Rejestracja: śr, 06 wrz 2006 22:58

Post autor: Mołodii »

Kiwaczku, to z zazdrości. Jesteście tak wspaniali, uczciwi i w ogólności zajebiści, że ktokolwiek, kto coś wam zarzuca sam chciałby być po prostu równie doskonały. Wszelkie dowody czegoś przeciwnego to zbiegi okoliczności, podłe potwarze i teorie spiskowe spoconych onanistów o małych siurkach. Nie udawaj, przecież wiedziałeś, że połowa zarejestrowanych userów, łącznie z tobą, to kobus. Dziękuję za uwagę.
Proszę nie kasować moich postów.

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

O, post z sensem!

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Trolliszcze, nie napędzaj go. Ma już ostrzeżenie, jeśli chce wylecieć, niech wyleci bez Twojego udziału.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Małgorzata pisze:Była już o tym mowa. Niezależne Warsztaty są niezależne, jak nazwa wskazuje. Pozostałe - pod patronatem, a zatem i pod władzą Fahrenheita. Nieprzypadkowo zatem są oddzielone. Także "terytorialnie". :)))
Racja, niemniej sądzę, że gdyby jedne były pod drugimi, ludzie nie myśleliby - jak ja na początku - że ten dział został wywalony z forum, a nowi bez skrupulatnego przyjrzenia się, że czegoś takiego nawet nie ma. To tak jakby ułożyć kolejno białe rybki, czołgi, czołgi, czołgi i pomarańczowe rybki. Rybki białe i pomarańczowe swobodnie można umieścić obok siebie, bo nikt się przecież nie pomyli, zwłaszcza że działy zawierają instrukcję obsługi.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Założysz się? To po pierwsze, a po drugie - hierarchia też ma tu coś do rzeczy.

EDiT: A poza tym, odwołując się do Twojej metafory: nasze białe rybki, którymi się opiekujemy, nasze czołgi, o które dbamy, nasze czołgi, o które dbamy, nasze czołgi, o które dbamy, i pomarańczowe rybki, które w zasadzie nie są nasze, ale pozwalamy im zaglądać do naszego akwarium i czasem nakarmimy.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Dziękuję za wyjaśnienia :)
ftsl

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Wnioskuję o dopisanie do ogoszenia "ZANIM WSTAWISZ TEKST" sankcji za niedotrzymanie wpisanych 7 warunków. Czyli albo ładnie i grzecznie:
"8. Za niedotrzymanie powyższych - prostych i minimalnych warunków - niedotrzymujący karany jest kasatą swego niedotrzymującego warunków posta z tekstem".
Albo po prostu:
"8. Bo wpierdol."
Ta druga propozycja bardzo ładnie komponowałaby się z punktem 7.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ