Forum Fahrenheita. Książka skarg i wniosków.

opinie, uwagi, propozycje oraz powitania

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Się tak właśnie zastanawiałem co to znaczy :)
FTSL :P

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

(Nie) Chwaląc się jam się przyczynił do powstania tegoż powiedzonka, jeszcze na starej liście mailingowej FiFki, gdy ktoś nieopatrznie przydzielił mi moderatorstwo. :)
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
mirael
Mamun
Posty: 175
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 22:59

Post autor: mirael »

A ja sie pytam gdzie są walki w klatkach z Generałem? Ja sie świetnie bawiłam czytając je, a teraz albo ich nie ma albo sie przede mną schowały...
:(
..::Reality Is Almost Always Wrong::..

Komu potrzebna jest inteligencja, świadomość i takie tam podobne?

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Dobrze, że ich nie ma, powiem tyle. Aczkolwiek nie wiem, co się działo, że zniknęły, ale dobrze, że zniknęły.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Celem wątków klatkowych nie było dostarczenie czytającym zabawy, tylko "rozładowanie napięcia" z maksymalnym ograniczeniem szkód, jakie przy tym mogło ponieść forum i jego użytkownicy. Ponieważ cel został osiągnięty, a temat zamarł - wyleciał w kosmos.
Osobiście mam szczerą nadzieję, że kolejny temat "klatkowy" nieprędko się pojawi. Czego i Wam wszystkim życzę.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Mort00s
Fargi
Posty: 355
Rejestracja: czw, 04 paź 2007 21:39

Post autor: Mort00s »

Ja również, ale powinny chyba zostać. Niech nowości wiedzą kogo się obawiać ^^.
"Gdy walczysz z potworami, uważaj by nie stać się jednym z nich.
Gdy patrzysz w otchłań, ona również patrzy i w Ciebie."

Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

A jest jeszcze kogo? :)
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Ano jest.
Są jeszcze jakieś ontopiczne pytania?
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Nie, ale za to jest Propozycja.
Propozycja: oczyścić i zablokować temat "instrukcja dla widzów" w dziale klatek.
/edit: był.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Mort00s
Fargi
Posty: 355
Rejestracja: czw, 04 paź 2007 21:39

Post autor: Mort00s »

Inna propozycja: klatki wywalić. Całkiem. W ogóle to był zły pomysł.
"Gdy walczysz z potworami, uważaj by nie stać się jednym z nich.
Gdy patrzysz w otchłań, ona również patrzy i w Ciebie."

Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Klatki już wróciły. Czekają na chętnych do walki! T o tak jak z pręgierzem na rynku. Nie trzeba go używać, wystarczy że jest.
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Dlaczego? Klatki się przydają. W większości przypadków wywalenie do klatek kończy przepychanki. I gdyby nie było kibiców to pewnie wszystkie by się kończyły szybciutko.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Millenium Falcon pisze:Celem wątków klatkowych nie było dostarczenie czytającym zabawy, tylko "rozładowanie napięcia" z maksymalnym ograniczeniem szkód, jakie przy tym mogło ponieść forum i jego użytkownicy. Ponieważ cel został osiągnięty, a temat zamarł - wyleciał w kosmos.
Osobiście mam szczerą nadzieję, że kolejny temat "klatkowy" nieprędko się pojawi. Czego i Wam wszystkim życzę.
Nie wiem, po co w ogóle on jest. Skoro na forum w większości znajdują się ludzie dorośli, to mogą (nie)dogadać się na prw. I nie oszukujmy się - WWK powstał głównie dla uciechy tłumów ;)

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

Xiri pisze:
Millenium Falcon pisze:Celem wątków klatkowych nie było dostarczenie czytającym zabawy, tylko "rozładowanie napięcia" z maksymalnym ograniczeniem szkód, jakie przy tym mogło ponieść forum i jego użytkownicy. Ponieważ cel został osiągnięty, a temat zamarł - wyleciał w kosmos.
Osobiście mam szczerą nadzieję, że kolejny temat "klatkowy" nieprędko się pojawi. Czego i Wam wszystkim życzę.
Nie wiem, po co w ogóle on jest. Skoro na forum w większości znajdują się ludzie dorośli, to mogą (nie)dogadać się na prw. I nie oszukujmy się - WWK powstał głównie dla uciechy tłumów ;)
Xiri, czy ty w ogóle czytasz te forum? A czytałaś "naparzankę" Generała z Colemanem? Ręczę Ci, że to są dorośli ludzie, bo obydwu znam i nie zmienia to sytuacji, że za fraki się ciągali. Co do walk w klatkach - nawet kibole, w większości dorośli ludzie, jak mają coś do siebie to organizują ustawki. Najczęściej poza miejscami publicznymi, w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach. Człowiek to zwierzę stadne i czasami musi ułożyć hierarchię w stadzie.:)
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Priw jest zaprzeczeniem idei forum. Jak ktoś chce na forum pisać priwy, to równie dobrze może wyłączyć forum i ograniczyć się do maila. IMO.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ