Wiedźmin

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Albo jest kasa na komputer albo na książki....
Chciałam się doinformować - to kiedy ten Wieśmin wychodzi? Będzie to gra skonstruowana na tej zasadzie co cRPG jak Neverwinter?

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Kasy na lektury to ja nie mam, bo mam za dużo nieprzeczytanych książek ;) Ale ostatnio i tak co nieco kupiłem (Kroki w nieznane, Emmę Bull :))
A kompa kupiłem co prawda używanego, części też używane dokupuje, ale będzie jazda niesamowita :) Zacznę od klasyków, rzecz jasna. A potem coraz dalej i dalej :)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Znalazłam, że Tomasz Bagiński wyreżyseruje filmy w gierce. Może być ciekawie. :)

A poza tym podobno "Wiedźmin" ma się ukazać na wiosnę 2007 r. I próbka (tylko nie wiem, czy gry czy filmu :D ) zostanie pokazana na targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles w maju.
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Zamorano
Mamun
Posty: 120
Rejestracja: sob, 18 cze 2005 14:45
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Zamorano »

Stalin źle rysuje. Gorzej nawet niż Picasso.
"Kontrola"

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Jezusiczku... myślałem, że chodzi Ci o Conana 0.o
Już nagroda dla Wiedźmina :] Nie mogę się doczekać... Jak to pisze z tyłu książki? Że Geralt nie jest rembajłą pokroju Conana? :D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

W mordę jeża... wyprzedzili Gothic III i NWN 2 - respekt. Naprawdę robi wrażenie. Tylko, jak widzę, wciąż nie ma dystrybutora na świat...
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

oy... z tym moze być kłopot :/ Ale myślę, że pojawi sie zaraz po tym, jak "Witcher" wyjdzie u nas i zbierze wstępne oceny...
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

mauzuri

Post autor: mauzuri »

Może to i dobrze, że nie ma jeszcze wydawcy na świat. Przypomina się sytuacja Gothiciem, chociaż jest dziś międzynarodowym mega-hitem, to z pierwszej części wyleciało sporo dobrych pomysłów, właśnie przez ponaglenia dystrybutora. Niech chłopaki skończą grę i zmontują wszystko, co zapowiedzieli. Jeden Piotruś już naobiecywał.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

95% polskich graczy się zastanawia: "czego ta gra mieć nie będzie?" :D Bo o tym, co ma mieć to się nasłuchaliśmy ;D
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

Sobie ostatnio uciąłem pogawędkę z pewnym Dziadem z tamtejszego forum. Twierdzi, że gra będzie WIELKA i że gra skopie... płytki (czy co tam chcecie) konkurencji :)

EDIT: Wiadomość z ostatniej chwili!!! Wydawcą Wieś... Wiedźmina będzie Atari!

mauzuri

Post autor: mauzuri »

Tamdaradej pisze:EDIT: Wiadomość z ostatniej chwili!!! Wydawcą Wieś... Wiedźmina będzie Atari!
No proszę, ja obstawiałem Ubisoft, ale i tak jestem zdecydowanie zadowolony. Silna firma, jaką jest Atari z pewnością dobrze wypromuje Wiedźminka i będzie go stawiała obok NWN. Zastanawiają mnie natomiast 2 rzeczy - kto wyda grę w USA (bo Atari podpisało umowę tylko na Europę i Azję - być może zależy to od sprzedaży właśnie na tych kontynentach) i czy w Polsce dystrybutorem będzie CD Projekt, czy Atari.

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

W Polsce oczywiście CD Projekt :) Tak przynajmniej mi się wydaje

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Od kiedy to Atari jest świetną firmą dystrybucyjną? Pogrzebali The Temple of Elemental Evil, zarżnęli Boiling Point... super :(
Atari nadaje się teraz do wydawania kolekcji w stylu "Sto najlepszych pasjansów", dla znudzonych pań w zakurzonych biurach.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

mauzuri

Post autor: mauzuri »

Nie wiem, co było złego w Świątyni Pierwotnego Zła, ale Boiling Point zabił deadline. A patrząc infrastrukturę giganta i różnorodność wydawanych tytułów (od Tamagotchi przez DBZ po NWN) myślę, że firma dobrze spełni swoją rolę.

A inna sprawa, że Atari z pewnością lepsze od takiego EA, no chyba, że ktoś chce Witchera 06,07,08..., Witchera X-mas Edition, czy pełną customizację zakapiora łącznie z nowymi butami Nike. ;]

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

mauzuri pisze:Nie wiem, co było złego w Świątyni Pierwotnego Zła, ale Boiling Point zabił deadline.
...narzucony przez (seplajz, seplajz) Atari. CBDU.
mauzuri pisze:A patrząc infrastrukturę giganta i różnorodność wydawanych tytułów (od Tamagotchi przez DBZ po NWN) myślę, że firma dobrze spełni swoją rolę.
Mhm. Jasne. Dlatego właśnie na parę miesięcy przed premierą NWN2 odcięli oficjalny support dla jedynki, i ukończony w 98% oficjalny mod poszedł do piachu. Specjalnie tak dobierasz argumenty, żeby mi ułatwić sprawę? :D
mauzuri pisze:A inna sprawa, że Atari z pewnością lepsze od takiego EA, no chyba, że ktoś chce Witchera 06,07,08..., Witchera X-mas Edition, czy pełną customizację zakapiora łącznie z nowymi butami Nike. ;]
EA, jeśli się nie mylę, nie rozprowadza cudzych gier, ale faktycznie w całym tym nieszczęściu to jest jakiś naciągnięty plusik :)
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

ODPOWIEDZ