Wiedźmin

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chosenone
Sepulka
Posty: 92
Rejestracja: pt, 12 paź 2007 20:49

Post autor: Chosenone »

W przypadku gier pokroju "Wiedźmina" słowo "minimum" bywa mylące.
Poniższe stwierdzenie jest fałszywe.
Powyższe stwierdzenie jest prawdziwe.

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Ja jestem żywym przykładem na to, że Wiedźmin stał się jedynie legendą sklepowych półek ;) Próbowałem przed świętami, spróbuję po świętach...
Może się uda przed sesją trochę pograć =)

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Mort00s
Fargi
Posty: 355
Rejestracja: czw, 04 paź 2007 21:39

Post autor: Mort00s »

Przegrałem od znajomego ścieżkę dźwiękową z Wiedźmina. Podobała mi się. Dobrze, że dorzucają takie bajery do drogiego, oryginalnego pudełka. Aż 29 utworów. Na stronie było tylko kilka do ściągnięcia.
EDIT:
Ahm. Przepraszam. Chciałem tylko poruszyć temat ścieżki dźwiękowej, widocznie w zły sposób.
Ostatnio zmieniony śr, 02 sty 2008 21:31 przez Mort00s, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy walczysz z potworami, uważaj by nie stać się jednym z nich.
Gdy patrzysz w otchłań, ona również patrzy i w Ciebie."

Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Ja rozumiem, że odbyło się to w ramach prawa tzw. osobistego użytku. Jednak ze względu na pewną dwuznaczność moralną takiego czynu prosimy bardzo o niechwalenie się takimi osiągnięciami.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Sexy Babe
Fargi
Posty: 308
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 23:42

Post autor: Sexy Babe »

Z mojego dysku Wiedźmak wyleciał już dawno.
Jakoś się wkurzyłem na te "piękne" lokacje, które można podziwiać tylko ze ścieżki, i na supergibkiego hero, który nie potrafi przeskoczyć przes sięgający do kostek płotek. W sumie wystarczyłoby dać kroka :/
Inne zonki były męczące, ale do przeżycia.
100x bardziej wolę Morrowinda, w którym da się wleźć wszędzie tam gdzie skille/mana pozwolą.

Gordon Freeman który zajął miejsce Wiedźmaka nie ma (aż :) ) takich problemów. A i misje w HL2:E2 są od Wiedźmakowych deczko ciekawsze.
Zbyt mało pamięci lub miejsca na dysku aby...

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Nielotność Geralta mi nie przeszkadza, ale przy tych wymaganiach sprzętowych coś za często widzę łyżwiarzy ślizgających się po dowolnej nawierzchni :)
Do tego instrukcja, która wygląda na tłumaczoną na polski (a fakt, że zamiesczone tam screeny np. z inwentarza zawierają inne opisy niż te widoczne w samej grze, po prostu unicestwia) i niedoróbki fabularne (Shani jakoś nie może się zdecydować, czy zna Zoltana, czy nie)... nikt tego nie betatestował?
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Sexy Babe pisze:100x bardziej wolę Morrowinda, w którym da się wleźć wszędzie tam gdzie skille/mana pozwolą.
Dobrze gada, piwa mu dać :)
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Mam, mam, mam!! :)
Sesja musi po-cze-kać ;)

Pozdrawiam

P.S. Ciekawostka: gra jest tańsza o 5 zł.

edit:
Gram, gram, gram :)
Póki co 3 akt, jak skończę, to podzielę się wrażeniami :)
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Im bliżej końca, tym bardziej się wszystko chrzani. A i gra jakoś dziwnie się zachowuje. Przeciwnik mnie nawala, Geralt stoi, wciskam przycisk, aby uderzył. I jak w końcu się poruszy, to nie ma już z kim walczyć, bo przeciwnicy leżą zabici. Może by tak kolejną łatkę mu przyszyć;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

deyot pisze:Też drżałem, czy mi pójdzie ale okazało się, że stary Athlon 2Ghz, 1 GB RAMu i zwykły GF6600 jakoś sobie radzą. Po obniżeniu jakości grafiki do minimum to jest.
Wgrrrr.... Ja też drżałam i ten dygot mi został. A teraz Wiedźmin pokrywa się kurzem stojąc na półce...
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Aken H Bosch
Mamun
Posty: 124
Rejestracja: czw, 22 cze 2006 22:05

Post autor: Aken H Bosch »

Sexy Babe pisze:Z mojego dysku Wiedźmak wyleciał już dawno.
Jakoś się wkurzyłem na te "piękne" lokacje, które można podziwiać tylko ze ścieżki, i na supergibkiego hero, który nie potrafi przeskoczyć przes sięgający do kostek płotek. W sumie wystarczyłoby dać kroka :/
Inne zonki były męczące, ale do przeżycia.
100x bardziej wolę Morrowinda, w którym da się wleźć wszędzie tam gdzie skille/mana pozwolą.

Gordon Freeman który zajął miejsce Wiedźmaka nie ma (aż :) ) takich problemów. A i misje w HL2:E2 są od Wiedźmakowych deczko ciekawsze.

Żeby było śmieszniej, o tym wszystkim [poza questami of course] decyduje jedna rzecz, czyli silnik. Osobiście wolałbym, żeby Wiedźmin był robiony na tym samym silniku co Oblivion, z modyfikacjami. Szkoda, że w momencie gdy zapadła decyzja dostępna była właśnie Aurora - CDPR i tak wycisnął z niej, ile się da.
Scio me nihil scire

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Skończyłem :)
Po zakończeniu, taki minimalny niedosyt czuję...
Ale szerzej wypowiem się jak trochę ochłonę.

Pozdrawiam
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Skończyłem! I chwatit! A teraz mogę zająć się innymi sprawami. ;-D
Zakończenie interesujące, nawet bardzo. Chociaż trudno mi pojąć, jak jedna osoba... Ale więcej nie napiszę, aby nie psuć zabawy tym, co w trakcie;-D
A! Zapomniałem dodać, ze autorzy zostawili sobie furtkę do części drugiej. Mam nadzieję, że to nie tylko moje wrażenie;-DDD
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

W maju mają pojawić dwie nowe przygody Geralta. Z zapowiedzi wynika, że będą działy się przed wydarzeniami przedstawionymi w grze. Mają nosić tytuł: "Cena neutralności". Dla wszystkich zarejestrowanych będą za darmo, jako aktualizacja do gry. Natomiast ci, którzy jeszcze nie kupili sobie "Wiedźmina", będą mogli otrzymać wersję poszerzoną plus bonusy.
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Ahrus

Post autor: Ahrus »

Po III akcie znużyła mnie ta gra, z deczka hack&slash, choć zdarzyło mi się nawet 14h grać bez większych przerw. Później sesja i inne szmery bajery, warto wrócić?

ODPOWIEDZ