Tristram :)

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Łowczyni
Mamun
Posty: 158
Rejestracja: pn, 21 maja 2007 21:56

Post autor: Łowczyni »

Dehydrogenaza pisze: Szkoda tylko że nie rozumiem ani słowa jak mi coś próbuje wytłumaczyć. ;P A najlepsze są jego obelgi, np. "ty napie", "ty easy fragu" albo "def lame" itd.
O taaa... słownik Diablowców jest bardzo bogaty :P. Jak zaczynałam grać, musiałam sobie wydrukować słownik "gwary" z pewnej strony i dopiero jakiś dało się grać :D. Teraz jakoś sobie radzę bez słowniczka. Hehe.

Awatar użytkownika
Czarna
Mamun
Posty: 165
Rejestracja: ndz, 17 cze 2007 20:50

Post autor: Czarna »

A gdzie jest taki słowniczek? :D

Orrik

Post autor: Orrik »

Czarna pisze:A gdzie jest taki słowniczek? :D
Najlepiej poszukać na większych serwisach poświęconych Diabełkowi :)

W ogóle to widzę, że jest tu troszkę "diablomaniaków" :P Myślę, że mogę się dopisać bo grać to zacząłem chyba ze 3 lata temu i ciągle wracam na BN, raz na jakiś czas :D
Nawet obecnie czasami pogrywam, bo reset laddera zrobili. Zawsze chętny do wymiany doświadczeń :)

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

Jeśli uda mi się postawić komputer na nogi - z chęcią się przyłączę do giercowania na CBN :)

MadMill

Post autor: MadMill »

Tak po resecie jest strasznie. Nie ma przedmiotów, a żeby ubrać jako tak postać trzeba się namęczyć niemiłosiernie. Za to po resecie mam szczęście to złotych pierścionków 2 razy SOJ czy BK3... no i klon Diablo, ale co z tego jak się nie ma postaci aby go załatwić? ;)

Ja gram na Ladderze, nie przepadam za duelami, wolę bawić się w Uber Tristram i MF... ale po resecie składam postacie do kupy. Winddruid 81 lvl - prawie wcale nie ubrany, BlizzsorcMF 78 lvl - w połowie ubrana, oraz zealot na UT, jak na razie 15 lvl, ale mam już połowę ubranka. A jakie macie teraz postacie, po resecie i jakie itemki ciekawe?

Awatar użytkownika
Dehydrogenaza
Pćma
Posty: 250
Rejestracja: wt, 19 wrz 2006 12:44

Post autor: Dehydrogenaza »

MadMill pisze: Ja gram na Ladderze, nie przepadam za duelami, wolę bawić się w Uber Tristram i MF... ale po resecie składam postacie do kupy. Winddruid 81 lvl - prawie wcale nie ubrany, BlizzsorcMF 78 lvl - w połowie ubrana, oraz zealot na UT, jak na razie 15 lvl, ale mam już połowę ubranka. A jakie macie teraz postacie, po resecie i jakie itemki ciekawe?
Ja poproszę o tłumaczenie...
Hmmm... BlizzsorcMF to czarodziejka z Zamiecią nastawiona na Znajdowanie Magicznych Przedmiotów? :D

MadMill

Post autor: MadMill »

Co tutaj tłumaczyć jak rozumiesz? ;P
BlizzSorcMF - Czarodziejka, główny atak Zamieć no i oczywiście jest na MF, czyli szukanie magicznych przedmiotów.
WindDruid - druid na żywioły, na wiatr, głóny atak tornado + huragan.
Zealot - paladyn głównym atakiem jest zapał - jeśli chodzi o zwykłych przeciwników i pchnięcie tarczą jeśli chodzi o bossów. Jak dla mnie najlepsza postać jeśli chodzi o Uber Tristram - czyli "nowy" poziom, gdzie walczymy z Mephistem, Baalem i Diablo - trochę podrasowanymi - po zabiciu ich wypada Torch - Piekielna Pochodnia - dająca +3 do umiejętności losowej postaci.

Chyba powinno trochę rozjaśnić. ;)

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

A już idealnie nam się rozjaśni, jak się zapoznasz z forumokietą (to takie coś co pominąłeś przy rejestracji na forum) i przywitasz się z forumową bracia w odpowiednim miejscu.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Orrik

Post autor: Orrik »

MadMill pisze:Tak po resecie jest strasznie.
A tam zaraz strasznie :) Zabawnie jest przynajmniej :P

Co do postaci to mam raczej ubogie, lub nawet bardzo ubogie. Po prostu nie mam czasu na grę w stylu "jestem gosu idę zrobić uber tristram w pojedynkę".

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Ee... Uber Tristram?
FTSL
You and me, lord. You and me.

MadMill

Post autor: MadMill »

Tak jest ciekawie, teraz trochę męczarni, a za miesiąc wszyscy uznamy to za jeden wielki żart. No cóż kiedyś to i tak by nastąpiło.

Uber Tristram ukryty poziom, można go otworzyć zbierając specjalne klucze, które wypadają z Hrabiny(klucz Terroru), Demonologa(klucz Nienawiści) i Nithlatlaka(klucz Zniszczenia) na poziomie trudności piekło. Klucze wypadają jeśli dobrze pamiętam z szansą 1 do 34, czyli niecałe 3%. Po zebraniu całego zestawu - po jednym kluczu każdego rodzaju - i złączeniu ich w Kostce Horadrimów otwiera się losowo jedna z trzech lokacji: do Duriela(z którego wypada Oko Baala), do Lilith(wygląda jak Andariel i wypada z niej Róg Dibalo) lub do Izuala(wypada z niego Mózg Mephista). Po zebraniu wszystkich trzech narządów i złączeniu ich w Kostce otwiera się portal do Uber Tristram - wygląda tak samo jak zwykłe Tristram z 1 aktu z tym wyjątkiem, że jest więcej płomieni i więcej przeciwników, no i trudniej o wiele. W dodatku w Uber Tristram spotykamy Trójce - Mephista, Baala i Diablo, ale są oni o wiele mocniejsi niż na poziomie trudności Piekło. Po pokonaniu ich wszystkich wypadają Sztandary - dla każdej postaci która bierze udział w grze, nie wiadomo po co od są, wymagają 90 lvl postaci, ale nic nie dają, można traktować je jako trofeum jedynie, oraz wypada Torch - Piekielna Pochodnia - jedna sztuka na całą grę. Jest to duży talizman dający + 3 do umiejętności losowej postaci(czyli nie dla każdej tylko dla konkretnej). No i chyba tyle jeśli chodzi o UT.

Sam nigdy UT nie robiłem, nawet na poprzednim ladderze. Teraz także robie postać, ale z myślą o tym, że jeszcze co najmniej jedna osoba pójdzie tam ze mną. A sam będę mógł iśc jak "uzbroję" swojego paladyna, czyli nie będzie to prędko.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

W moim przypadku brzmi jak projekt na lata :)
FTSL
You and me, lord. You and me.

MadMill

Post autor: MadMill »

W zależności ile osób się zabiera za grę zajmuje gdzieś od 2-3 godzin dla jednego gracza(jeśli sam zbiera klucze), a dla 3 graczy to może zajmie godzinę. Oczywiście klucze można wymieniać na samym BattleNecie więc jak szukanie samych kluczy odpada, to samo przejście trzech lokacji i samo Uber Tristram zajmuje może 20-30 minut. Nie mówię o ludziach, którzy mają super postacie z super ekwipunkiem, bo oni w pojedynkę robią całość w 10-15 minut. Oni spędzają o wiele więcej czasu na grze w Diablo niż ja, ja jestem można powiedzieć "niedzielnym graczem".

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Niedzielnym graczem to jestem ja, bo wciaz na normalnym poziomie trudnosci siedze :)
FTSL
You and me, lord. You and me.

Orrik

Post autor: Orrik »

Hm, nie gram jakoś specjalnie często a nigdy nie miałem wielkich problemów z kluczami. Braki czasu przejawiały się raczej niekoniecznie perf sprzętem i na Nitahalaka chodziłem z kumplem (było łatwiej) :)

Jak już było powiedziane zawsze można pohandlować.

Samo Uber Tristram bywa ciężki i o ile mój zeal nie miał większych problemów ze zdobyciem organów, to tam już wymiękał :( A nie miałem ekipy która by robiła bez problemów.

A co do normala. Z tego poziomu wychodzi się bardzo szybko nawet jak się nie ma specjalnie dużo czasu :)

ODPOWIEDZ