Tristram :)

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łowczyni
Mamun
Posty: 158
Rejestracja: pn, 21 maja 2007 21:56

Post autor: Łowczyni »

Teoretycznie powinnam być na Hellu, ale siedzę jeszcze moją soso na koszu (53 lvl na Piekło??? haha). Namiętnie szukam setu Tal Rasha, mam już Maskę i Pas, ale zawsze chętna na trade za coś z tego seta. A, no i na party również :-P. Ostatnio gram codziennie. CBN, pol10 zawsze.

Orrik

Post autor: Orrik »

Łowczyni pisze: Namiętnie szukam setu Tal Rasha, mam już Maskę i Pas, ale zawsze chętna na trade za coś z tego seta.
Po resecie armor i amu nie należą do najtańszych :) No i raczej nie opłaca się chodzić w całym secie.

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

Ostatnio odkurzyłem Diabełka, a tu, dzieńdobry!, wygasły mi postacie. W tym moja ostatnia nadzieja - druid na 27, który się dobrze zapowiadał... :( Nic to, trzeba zagrać kimś innym...

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Kurde... Mój wujo gwizdnął mi płytę instalacyjną do drugiego diabełka. Jak tylko uda mi się odzyskać, to do was dołączę z moją czarodziejką i paladynem, oboje na niskim, bo 30tym poziomie.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Orrik

Post autor: Orrik »

Hmm, to może ja napiszę tak. Jak ktoś się czasem nudzi a potrzebuje znajomych na BN to zapraszam do pisania na konto Orrik_PL
Można pograć normalnie, mogę pomóc, i ogólnie życie na BN byłoby trudne bez kontaktów :P)

Awatar użytkownika
Łowczyni
Mamun
Posty: 158
Rejestracja: pn, 21 maja 2007 21:56

Post autor: Łowczyni »

No i się narodziło trzecie Diablisko :).

29 czerwca, zupełnie przypadkiem (zapewne) w 8 rocznicę wydania Dwójki, Blizzard ogłosił na konferencji w Paryżu, że szykuje nam, hordom fanów diabełka, 3 część!

Mało jak dla mnie mroczna grafika, pięć klas postaci, z czego ukazane są na chwilę obecną dwie, możliwość wyboru płci bohatera... ot garstka informacji o tym, co nam na chwilę obecną Blizzard obiecał o najnowszym jego dziecku.

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

Najważeniejsze, że taka informacja już JEST! Czekam na trzeciego diabła z niecierpliwością. Mrok w grafice trzeba rozgraniczyć. Lokacje są pod tym względem naprawdę wporządku (zwłaszcza te katakumby), tylko modele postaci nazbyt Warcraftowe.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

No i gadali, pisali, omawiali tego D3 i....

No i właśnie instaluję sobie D2 coby pograć na służbie ;)
Ciekawe czy po tylu latach znowu będzie miodnie?
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

Prawdę mówiąc, nie sądzę. Ostatnio próbowałam D2, ale po cudach graficznych Half Life 2 i Wiedźmina D2 po prostu kole w oczy.

Zepsucie, rozpusta i dekadencja, niestety....
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
obb
Dwelf
Posty: 517
Rejestracja: sob, 12 lip 2008 21:47

Post autor: obb »

E tam, ostatnio zainstalowałem jedynkę i zaraz z bólem serca się jej pozbyłem, bo za mocno mnie wciągnęła.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Bym się kłócił, czy przestarzała oprawa graficzna aż tak bardzo przeszkadza w graniu. Ja, jako gracz dość już doświadczony, z radością i przyjemnością powracam do starych gier (jak wspomniane przez obba Diablo I, ale i starszych, choćby Contra). Poza tym, DII z dodatkiem wygodnie rozpiera się na mym dysku już od jakiegoś czasu. Uwielbiam tę gierkę, tak samo jak wszystkie produkcje Blizzarda. Pomału przymierzam się do WoWa. :D

Co do DIII... czytałem, oglądałem, słuchałem i... mam nadzieję, że będzie to świetna gra. Taka na poziomie Blizzarda.
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Łowczyni
Mamun
Posty: 158
Rejestracja: pn, 21 maja 2007 21:56

Re:

Post autor: Łowczyni »

Ignatius Fireblade pisze: Co do DIII... czytałem, oglądałem, słuchałem i... mam nadzieję, że będzie to świetna gra. Taka na poziomie Blizzarda.
Odkopując... Ktoś w Diabolo, numer trzy pogrywa?

Gra jest już prawie od roku, wyszło już 7 paczów do niej (było co cerować) i 8 w drodze. W zasadzie to nie jest tytuł zły, ale każdy chyba liczył na coś więcej. Ja na przykład na więcej zadań pobocznych i jednak trochę lepsze legendarne przedmioty. Ale tnę w miarę regularnie, wczoraj monkini wbiła 60 poziom :) Zostało jeszcze tylko barba wymaksować.

ODPOWIEDZ