Farenhait, blad, bug, robak

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Cr3dO

Farenhait, blad, bug, robak

Post autor: Cr3dO »

Hej

Stara gra ale nie mialem okazji wczesniej w nia grac jak dopiero od wczoraj.
Super klimat i fabula ale mam error w jednej misji i to chyba BUG gry poniewaz robie co mam zrobic a i tak nieprzechodze.

Jestem w misji : Bank Naser & Jones

Dostaje informacje iz musze naprawic komputer i jak zaczynam to robic zaczynaja mnie atakowac robaki przed ktorymi uciekam.

Ucieczka polega na odpowiednim nacisnieciu klawisza w danym momencie, pojawia sie na ekranie.

Klikam odpowiednio, on ucieka i w pewnym momencie wskakuje na mnie duzy robak i "mnie zjada", tak mam z 3 razy, bo tyle mam zyc a jak sie skoncza budze sie oszolomiony i moge zaczynac "zabawe" od poczatku.

Wie ktos jak obejsc tego robaka?

Awatar użytkownika
lernakow
Mamun
Posty: 194
Rejestracja: pn, 24 sie 2009 12:16
Płeć: Mężczyzna

Post autor: lernakow »

To nie jest forum tego Fahrenheita.

Sieciowa solucja mówi: "Jesteśmy w łazience. Lucas wymiotuje. Możemy poprawić samopoczucie, myjąc ręce (+5). Zabieramy kartę bonusową. W pomieszczeniu z boksami znajdziemy dwie następne karty bonusowe. Idziemy do biura. Siadamy za biurkiem. Tu będzie pierwsza zręcznościówka. Jeśli zrobimy wszystko dobrze usłyszymy myśli kolegi. (-5). Z szuflady po prawej stronie wyciągamy krzyżyk (punkt do życia). Odbieramy telefon od byłej dziewczyny. Zgadzamy się, aby przyszła wieczorem po swoje rzeczy. Dzwoni telefon na biurku kolegi. Informuje nas ,że nastąpiła awaria. Proponujemy, że zajmiemy się naprawą. Wychodzimy z biura i idziemy na miejsce zaznaczone na mapie. Wchodzimy do boksu. Teraz zacznie się następna zręcznościówka .Będziemy musieli zwiewać, przed wielkimi robalami. Kiedy wykonamy ją prawidłowo zobaczymy jak koledzy pomagają Lucasowi dojść do siebie.

Czynności minusowe
Oglądanie zdjęcia Tiffany (-5)
Włączenie komputera (-5)
Ujrzenie myśli kolegi (-5)"

Może nie wykonuj czynności minusowych.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »


wpis moderatora:
Bebe: Dziękujemy koledze za informacje, ale jak słusznie zauważył - my nie jesteśmy forum gier z Fahrenheitem w tytule. I nie udzielamy porad, które można znaleźć w solucjach.
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Zablokowany