Ostatnio graliśmy...

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Odpaliłem Arcanum. Nie zginąłem tam gdzie wtedy. Nawet jestem o krok dalej. I dwa poziomy wyżej. Trochę chaotyczny system w tym rpg. Świat... hmm, gdyby nie elfy, krasnoludki i inne ogiery to dałoby się nawet więcej przyjemności wycisnąć. Fajny byłby taki mieville'owski crpg. Miałby w sobie namiastkę świeżości (wiadomo, że interfejs ma jednak więcej do powiedzenia :D). Ale nie jest źle. Gra się nawet fajnie. No i muzyka przyjemna.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
lokje
Fargi
Posty: 468
Rejestracja: sob, 11 mar 2006 00:32

Post autor: lokje »

dlaczego nikt nie gra w Black& White 2? to sam fun jest.
namu offutopu, namu offutopu, namu offutopu
Błogosławiona Lokje od Celofyzów

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Nie mam. Nie wiem czy mi pójdzie. Ale jak mi pójdzie i zdobędę to chętnie pogram ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

greendel

Post autor: greendel »

Odpaliłem "Fratra" dodanego do ostatniego Sidiakszyn... no niby diablopodobne... czasem nawet aż za podobne... bo to Panie kalka jest... tyle że polska... uczucia mam mieszane... bo i nie odrzuca co prawda ale i też miodność nie pierwszej wody... a szkoda bo klimaty swojskie... Kamieniec i te pe...

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Mi "Frater" całkiem nieźle przypasował (mimo koszmarnej scenki na dzień dobry), ale szlag mnie trafia przy każdym orcie i błędzie interpunkcyjnym. Wstyd, panowie (i panie?) z Rebelmind. Kto za was matury zdawał?
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Skoro o CDA mowa. Ja przechodzę Nibiru dawniej dodane. A że jest to klasyczny point&click gdzie trzeba latać myszką po ekranie w poszukiwaniu miejsc gdzie się jeszcze nie kliknęło, to stosunkowo rzadko zaglądam do solucji ;] Lubię takie gry, ale rzadko kiedy mnie zachwycają.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

greendel

Post autor: greendel »

wiesz co mnie drażni w point and clickach? Że nawet przeszukując kolejne lokacje drobiazgowo piksel po pikselu coś zgubię i nie pójdę jak po sznureczku zaprogramowaną przez twórców ścieżką. I będę się potem zupełnie gdzie indziej męczył bezproduktywnie z godzinę póki nie ciepnę pudełkiem w ścianę albo nie sklnę kota... (bo małżonki się stracham :) )
Dlategoż punktokliki wyłącznie z solucją...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Zdecydowanie. Nie licząc faktu, że to coś pominięte było czasem nie do zauważenia ;] Te wszystkie zagadki typu Gabriel Knight 2 i numer z zegarem z kukułką. Autorka gry musiała bawić się świetnie, ale ciekawe, kto to przeszedł bez solucji...
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

greendel

Post autor: greendel »

taki jeden tetrix pisze:Mi "Frater" całkiem nieźle przypasował (mimo koszmarnej scenki na dzień dobry), ale szlag mnie trafia przy każdym orcie i błędzie interpunkcyjnym. Wstyd, panowie (i panie?) z Rebelmind. Kto za was matury zdawał?
Poradziłeś sobie z niejakim "Hydropsem" na bagnach? jak tego chwasta wyplewić? Toż to przegięte dla postaci w tej części gry... zadrapać drania nie mogę...

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

greendel pisze:Poradziłeś sobie z niejakim "Hydropsem" na bagnach? jak tego chwasta wyplewić? Toż to przegięte dla postaci w tej części gry... zadrapać drania nie mogę...
Ha, fakt, miętko nie było... Cóż - gram magikiem, więc mogłem gnoja katować z dystansu, a w zwarcie puściłem golema, ale najpierw przebiegłem ZA hydropsa - kilka prób zaatakowania go "z marszu" skończyło się szybko i boleśnie... A tak, to co jakiś czas czujna pauza, leczenie golema i łyk many, i znów lutowałem w gada jak w pusty karton po murzynkach. Trochę mnie to kosztowało, ale po wszystkim był level up i całkiem przytomne fanty (choć oczywiście dla maga użyteczne tylko jako towar do sprzedaży :( ).
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Może sam był Fratra kupił, ostatecznie czasem warto by zagrać w cos odmużdżającego :D
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Testuję Civ 4. Gdyby nie była taka zasobożerna....

Ale kilka rozwiązań mi się bardzo podoba. Tylko po co te wszystkie religie? Połapać się trudno, a jak to wszystko po angielskiemu to juz zupełna rozpacz ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Podobno gdzies tu u nas wyszla reedycja trzech Falloutow w jednym. Ponizej dziesieciu funtow, mowili. Tylko jakos nie powiedzieli, gdzie kupic :/
A juz sie mialem skusic i zrobic (kolejne...) podejscie w nadziei, ze moze tym razem wreszcie by mi sie spodobalo...
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

No to u nas to już było lata temu. Obydwa erpegowe Fallouty dołączone były do Tactica. A płaciło się podobno tylko za tego ostatniego. Wtedy się skusiłem.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

greendel

Post autor: greendel »

wczoraj widziałem "FalloutyPL" w kiosku - wszystkie trzy razem w ramach złotej czy platynowej jakiejś kolekcji za śmieszne pieniądze...

ODPOWIEDZ