Ostatnio graliśmy...

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
slay
Fargi
Posty: 333
Rejestracja: pt, 07 kwie 2006 08:10

Post autor: slay »

Ja skonczylem zaraz przed 60, bo mi sie wojenki zachcialo. =P
Ale w sumie to z 4-5 lat w to gralem...
Ярко-желтые очки, два сердечка на брелке

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

slay pisze:Ja skonczylem zaraz przed 60, bo mi sie wojenki zachcialo. =P
Ale w sumie to z 4-5 lat w to gralem...
Niezapomniane te wojenki ze Szwedami i 24/7 w depocie, co? :D

slay
Fargi
Posty: 333
Rejestracja: pt, 07 kwie 2006 08:10

Post autor: slay »

Trolliszcze pisze:Niezapomniane te wojenki ze Szwedami i 24/7 w depocie, co? :D
No tu akurat byla wojenka ci-pozornie-zli vs ci-pozornie-dobrzy. A w depocie? Nas, bohaterow? =D
Depotu malo bylo. Duzo wiecej partyzantki i pare regularnych bitew. Ech, stare dobre... =)
Gdyby nie totalne zabicie pvp w grze, moze bym nawet wrocil. A tak - to chyba tylko zeby pogadac ze znajomymi...
Ярко-желтые очки, два сердечка на брелке

Awatar użytkownika
marinho
Mamun
Posty: 113
Rejestracja: wt, 27 mar 2007 23:29

Post autor: marinho »

Starcraft - niesmiertelna gra, ma już 8 lat, a mimo to ludzie tysiącami zagrywają się w nią. Co roku nie moze jej zabraknąc na olimpiadzie gier komputerowych.
W Korei gra jest sportem narodowym! Istnieje kilka kanałow telewizyjnych poswieconych tylko i wylacznie tej grze. A zawodowi gracze są prawdziwymi gwiazdami i posiadaja fankluby.
Najlepszy RTS wszechczasów. Idealnie zbalansowana rozgrywka i tysiące kombinacji. Nigdy sie nie nudzi. Polecam :)
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.

Awatar użytkownika
Korowiow
Ośmioł
Posty: 657
Rejestracja: wt, 25 paź 2005 13:59

Post autor: Korowiow »

Ja sobie od czasu do czasu dłubię w Europie Uniwersalis II. Później odkładam, jak mi się znudzi po kilku dniach. A po trzech miechach znów siadam i łupie kilka godzin dziennie.
Zjednoczony blok wszelkiego wstecznictwa

slay
Fargi
Posty: 333
Rejestracja: pt, 07 kwie 2006 08:10

Post autor: slay »

A grales moze, Korowiowie, w Hearts of Iron? Bo jak dla mnie to kompletny masochizm. Za duzo wszystkiego tego, czego nie umiem opanowac... =(
Ярко-желтые очки, два сердечка на брелке

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Ojoj... Przyznam, że wielkim fanem strategii nie jestem, ale w pamięć zapadła mi seria Warcraft oraz Dune 2... Te gry były naprawdę doskonałe i razem z przyjacielem, jako małe brzdące spedzalismy przy nich wiele godzin. Aż sie łezka w oku kręci.

Teraz moja ulubioną jest Ground Control II i Myth II :D Co do Mytha, to jest wyjątkowo udaną gierką, natomiast GC zachwyca grafiką i silniczkiem :) Swoja drogą muszę koniecznie pograć w nowe C&C.

Tibia? Ależ oczywiscie, wciaż mam tam postać :) Co jakiś czas wpadam pograć i pogadać ze znajomymi. Straszny pożeracz czasu, od którego pół roku temu byłem uzależniony. Udało mi sie wyjść z nałogu i się z tego cieszę :D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

Ach, i byłbym zapomniał - Mysty. Całe seria zrobiła na mnie kolosalne wrażenie, choć z pewnością największe czwóreczka. Bajeczny klimat, wciągająca fabuła, niesamowite światy, piękna grafika, a do tego wszystkiego rewelacyjna muza.

Piątki niestety nie miałem dotąd okazji przejść, bo mam stary kompjuter i mi haczy - a słyszałem, że najlepsza z serii :/

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

Harna pisze:Nie lubię, jak coś na mnie nagle wyskakuje i zaczyna strzelać albo wybuchać, bo mam słabe serce, więc sobie ostatnio grałam (po raz kolejny) w Syberię oraz w Syberię II. A na lepsze czasy czeka właśnie zainstalowane Still Life. Obie Syberie uwielbiam - za fabułę, za grafikę, za zagadki, które trzeba rozwiązać. I za to, że mnie nie straszy, też ;-)))
IMHO przy Mystach Syberia wymięka. "Najdłuższa podróż" też mi jakoś bardziej podeszła.

A z rzeczy starych i mocno klimatycznych przypomniał mi się jeszcze Zork: Nemesis. W stylu Mysta, ale mroczniej, no i kupa zagadek logicznych. Pycha!

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Szpiegowsko-zabójczych przygód Leniwca ciąg dalszy:

Na warsztat wziąłem serię Splinter Cell - ogólnie jest git, ani zbyt trudno, ani zbyt łatwo. Trochę denerwuje ciągle przewijający się motyw widma III Wojny Światowej, czy jakoś tak. No i potyczki online - mniam!
Niestety, w Double Agencie już nieco spieprzyli - wątek podwójniaka można było nieźle rozwinąć ;(

Splinter Cell - 5-

Pandora Tomorrow - 5+

Chaos Theory - 6

Double Agent - 4-

Awatar użytkownika
Sexy Babe
Fargi
Posty: 308
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 23:42

Post autor: Sexy Babe »

Rozprawiwszy się raz dwa z FlashElementemTD poszukałem co nieco, i w zalewie ponurości znalazłem:

http://www.onemorelevel.com/games3/tower-defence.swf

http://bleacheatingfreaks.com/files/vrdefendery3k.swf

http://www.candystand.com/play.do?id=17995

Have fun :)
Zbyt mało pamięci lub miejsca na dysku aby...

Awatar użytkownika
Sexy Babe
Fargi
Posty: 308
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 23:42

Post autor: Sexy Babe »

Kurczę, VR Defender 3k spoko jest. Tylko że o ile Hard i Really Hard łykam z marszu, o tyle Impossible kończę na 10tej fali, i nie mam pomysła z której strony zagiąć temat.
Jakby ktoś opczaił to gimme hinta :)

A tak przy okazji: OMG :)
Zbyt mało pamięci lub miejsca na dysku aby...

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

ŻGC podsunęło mi upiornie wciągającą gierkę.
Hasło na dziś — »Nie dam się. Śmierć wróżkom!«
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Gierka jest bossska. A wróżki złe! Te duże, co zdejmują te małe z wędki! Przez te duże nie mogę przejść poza poziom 7!! <obłęd w oczach>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Gierka bardzo pozytywna. Szkoda, że mi się na niej komp zwiesił... No, cóż. Na złom nie ma rady :))
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

ODPOWIEDZ