Ostatnio graliśmy...

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Farnese
Mamun
Posty: 186
Rejestracja: czw, 22 cze 2006 12:27

Post autor: Farnese »

Dwa lata temu dostałam na urodzinki. Z początku odrzuciła mnie grafika, ale jak zaczęłam grać i wyszłam z Kostnicy to od razu zrobiło się ciekawie, a zakończenie niczego sobie, no w każdym razie jest wpływ na to jak się cała sprawa skończy.

ps. dla nie zorientowanych: Kostnicy w grze ;)
"Nie zaglądaj do cudzego stołu, bo ci oczy zjedzą" by Maximus;)

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

NIdgy nie dotarłam do końca :/
I to z przyczyn niezaleznych ode mnie, a to się komp wysypał, a to brat wykasował grę, a to się przeprowadziłam...
A teraz i tak nie mam czasu.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

W sumie mam to samo co Ika. Tormenta nie przeszedłem, bo albo format albo co innego. Ech..
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Racja, Torment to klasa sama w sobie. Uwielbiam tą starą, pokrytą kurzem gierkę :D Mógłbym przechodzić ją tysiące razy (zrobiłem to już chyba z 10), a wciąż bedzie mnie fascynować... Mimo wszystko najbardziej lubię zakończenie, w którym... albo nie powiem :P Nielubię zdradzać tajemnic ;)
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Farnese
Mamun
Posty: 186
Rejestracja: czw, 22 cze 2006 12:27

Post autor: Farnese »

Nie! Nie zdradzaj, bo to sam miód tej opowieści. Zakończenie jest the best, jedno z tych których się nie zapomina, nie! Gdybyż było więcej gier, w których aż tyle zależy od samego gracza...

A przy okazji Tormenta, czy ktoś przeszedł Labirynt?
"Nie zaglądaj do cudzego stołu, bo ci oczy zjedzą" by Maximus;)

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Który? Bo są 2 ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Farnese
Mamun
Posty: 186
Rejestracja: czw, 22 cze 2006 12:27

Post autor: Farnese »

Uwga spojler!

Ba! Jest ich więcej, jeden z czarownicą, drugi, kiedy spotykamy odbicia gł. bohatera, trzeci: Labirynt Myśli...ale chodzi mi o ten, który jest misją poboczną, o ile dobrze pamiętam to można było w owym Labiryncie jakiegoś robota (?) dostać.
"Nie zaglądaj do cudzego stołu, bo ci oczy zjedzą" by Maximus;)

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Te 2 o których mówiłem to te, których nie trzeba znać by przejść grę ;] Labirynt Pani Bólu i ten z takim robocikiem. Tego drugiego nie przeszedłem ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Farnese
Mamun
Posty: 186
Rejestracja: czw, 22 cze 2006 12:27

Post autor: Farnese »

Chodziło o ten z robocikiem, przypomniała mi się przy okazji nazwa - Labirynt Modronów, też go nie przeszłam. Chyba trzeba będzie odkurzyć nieco płyty i poszaleć raz jeszcze w Torment'a :)
"Nie zaglądaj do cudzego stołu, bo ci oczy zjedzą" by Maximus;)

mauzuri

Post autor: mauzuri »

Tak czytam wasze posty i mam dziwne wrażenie, że to pomarańczowo-niebieskie pudełko na szafce coś do mnie mówi. "Zagraj, zagraj..." A tak serio, to ostatni raz skończyłem Tormenta kilka lat temu, chyba zrobię sobie powtórkę.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Chodzi Ci o labirynt do którego zsyła nas Pani Bólu, jak jej podpadniemy? Ten, którym trzeba poruszac się za poocą bliźniaczych teleportów i, w którym leży najpotęniejsza broń w grze? Pewien młot? Pszeszedłem go, ale tylko raz... Dawno.

A do Modronów nie trafiłem... Oho! Nowe wyzwanie :D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ignatius Fireblade pisze:Chodzi Ci o labirynt do którego zsyła nas Pani Bólu, jak jej podpadniemy? Ten, którym trzeba poruszac się za poocą bliźniaczych teleportów i, w którym leży najpotęniejsza broń w grze? Pewien młot? Pszeszedłem go, ale tylko raz... Dawno.
Najpotężniejsza broń w grze, powiadasz? Tak prędko?
Ignatius Fireblade pisze:A do Modronów nie trafiłem... Oho! Nowe wyzwanie :D
Kup laleczkę Modrona, wyczaj kombinację, przejdź labirynt. Pestka ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Still Life poszedł w diabły. Spać mi się przy tym ino chciało :-( To już Industry Giant trzyma mnie w większym napięciu.
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

Lafcadio pisze:
Ignatius Fireblade pisze:Chodzi Ci o labirynt do którego zsyła nas Pani Bólu, jak jej podpadniemy? Ten, którym trzeba poruszac się za poocą bliźniaczych teleportów i, w którym leży najpotęniejsza broń w grze? Pewien młot? Pszeszedłem go, ale tylko raz... Dawno.
Najpotężniejsza broń w grze, powiadasz? Tak prędko?
Jak na mój gust, to najlepszy jest ten toporek, który dostajemy w Klątwie od demona :)
A ja i tak wolę grać Vhailorem niż Nodromem. O! "Drżyjcie przed karzącą ręką sprawiedliwości!"... Czy jak to tam szło. ;)


Chyyyba wrócę do Diablo 2: LoD. W końcu nie ma to, jak zarąbać wraz z kumplami kilka Krówek czy innego tałatajstwa.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Cóż, urokowi silnorękiej zbroi ciężko się oprzeć :D A młot siarkowy (czy jak mu tam XD) jet naprawdę potężny. Nikt nie miał szans mi podskoczyć :P

Tymczasowo zacząłem grać w Sacred+.... Ciekawa gierka, trzeba przyznć. Takie piękne Hack&Slash, bez zbytniej potrzeby wysilania mózgownicy... Bo co to za problem, wypełnić quest, gdzie rozwiązanie est zaznaczone na mapie? Chyba jedynie w pokonaniu respawnujących się wiecznie przeciwników... To już nawet Divine Divinity było trudniejsze XD
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

ODPOWIEDZ