Ostatnio graliśmy...

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Nienasyceni zawsze moga dorwać papierową wersje Planescape - albo książki z tego uniwersum ;-)

Ale fakt, że mogliby zrobić Tormenta 2 - o tym jak - UWAGA SPOILER - Nie-Sława, Morte i Fhjull poszukują Bezimiennego na Wojnie Krwi - KONIEC SPOILERA.

Ale nie zrobią, bo jedynka słabo się sprzedała.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Hmmm... bardzo ciekawa myśl, Towarzyszu :] Teraz pozostaje ją rozwinąć i wysłać w formie scenariusza do jakiegoś twórcy gier 9byle nie rodzimego) ;D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Hehe, ciekawe kto ma teraz prawa do "Tormenta" po tym jak Interplay upadł ;-)
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

The Movies - jak sam tytuł wskazuje- gra o robieniu filmów
Przednia zabawa, szczególnie w trybie 'Sandbox'. Udało mi się nawet wyprodukowac "Nocarza" :D

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

Vodnique pisze:Nienasyceni zawsze moga dorwać papierową wersje Planescape - albo książki z tego uniwersum ;-)

Ale fakt, że mogliby zrobić Tormenta 2 - o tym jak - UWAGA SPOILER - Nie-Sława, Morte i Fhjull poszukują Bezimiennego na Wojnie Krwi - KONIEC SPOILERA.

Ale nie zrobią, bo jedynka słabo się sprzedała.
Ja wiem, czy tak słabo?
Hehe, ciekawe kto ma teraz prawa do "Tormenta" po tym jak Interplay upadł ;-)
A ja słyszałem, że Interplay żyje... znaczy pozostaje w stanie wegetacji.
Ignatius Fireblade pisze:Hmmm... bardzo ciekawa myśl, Towarzyszu :] Teraz pozostaje ją rozwinąć i wysłać w formie scenariusza do jakiegoś twórcy gier 9byle nie rodzimego) ;D
Eeej no, przecież jest paru rodzimych dobrych twórców. Techland, CDP RED (choć ci to mają kłopoty z tempem pracy. Za dużo WoWa? :) ).

A poza tym katuję starego, dobrego Unreal Tournament (bo te edycje 2K3, 2K4 i pokrewne tak czy siak by nie poszły u mnie... )

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Tamdaradej pisze:
Vodnique pisze:Ale nie zrobią, bo jedynka słabo się sprzedała.
Ja wiem, czy tak słabo?
W polsce całkiem nieźle, ale wynik na świecie pozostawiał wiele do zyczenia. Gra okazała się zbyt intelektualna (za mało walki, za dużo dialogów, etc.) i wymagająca dla typowego gracza. Stąd później Bioware poszło w przeciwnym kierunku i stworzyło NWN.
A ja słyszałem, że Interplay żyje... znaczy pozostaje w stanie wegetacji.
Próbują się reanimować. Ciekawe czy im się uda.
Ale prawa do gier należą chyba bardziej do twórców (tzn Black Isle) niż dystrybutorów.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

Vodnique pisze:
Tamdaradej pisze:
Vodnique pisze:Ale nie zrobią, bo jedynka słabo się sprzedała.
Ja wiem, czy tak słabo?
W polsce całkiem nieźle, ale wynik na świecie pozostawiał wiele do zyczenia. Gra okazała się zbyt intelektualna (za mało walki, za dużo dialogów, etc.) i wymagająca dla typowego gracza. Stąd później Bioware poszło w przeciwnym kierunku i stworzyło NWN.
No to rzeczywiście jacyś ułomni ci gracze na świecie, żeby nie wpaść na to, iż drogę można sobie w Tormencie przerąbać (a że na dłuższą nie jest to zbyt opłacalne, to już inna sprawa). Zresztą, przeważnie takie eRPeGi bardziej "yntelygentne" nie są doceniane przez zachód. Nawet jeśli oceny przekraczają 10/10 ;)
A ja słyszałem, że Interplay żyje... znaczy pozostaje w stanie wegetacji.
Próbują się reanimować. Ciekawe czy im się uda.
Ale prawa do gier należą chyba bardziej do twórców (tzn Black Isle) niż dystrybutorów.
<gdybologia mode>Ech, fajnie by było, gdyby reanimacja się udała...</gdybologia mode> Stęsnikłem się za Baldurami, a ileż można katować ToB? :)

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

News dotyczący jednego z produktów Interplaya - właśnie ruszyła produkcja Fallout 3. Napędzany będzie silnikiem Obliviona, a całośc ma nadzorować ten sam człowiek który maczał w nim (Oblivionie) palce.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Ciekawą masz definicję "newsa" :D - świeży jak zeszłoroczny chleb...
A w dodatku nieściśle piszesz - Fallout 3 w żadnym wypadku nie będzie produktem Interplaya, tylko Bethesda Softworks, tych od Obliviona właśnie. Za to prezes Interplay, Herve Caen, na te wieści ze szczęścia ogłosił łapankę na inwestorów na Fallout MMORPG. I am not a happy mutant.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Sosnechristo
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: pn, 28 sie 2006 14:50

Post autor: Sosnechristo »

No to nie jest źle. Nie mogę tylko BG 3 odżałować :(

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

taki jeden tetrix pisze:Ciekawą masz definicję "newsa" :D - świeży jak zeszłoroczny chleb...
Hy, rzeczywiscie, ale to dlatego, że dawno nie zaglądałem na strony dotyczące gier ;PP

Awatar użytkownika
Vodnique
Ośmioł
Posty: 639
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 15:44

Post autor: Vodnique »

Tamdaradej pisze:No to nie jest źle. Nie mogę tylko BG 3 odżałować :(
A co miałoby w nim być?? Przecież ToB definitywnie zakończył całą historię.
Fallout 3 w żadnym wypadku nie będzie produktem Interplaya
Mam przeczucie, że trójka nie dorośnie do poprzedniczek. Co gorsza, wydaje mi się, że będzie to "nowoczesne cRPG" - nastawione na grafikę i rozwój bohatera, ale bez dobrej fabuły.
Dealing with bugs on a daily basis.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Vodnique pisze: A co miałoby w nim być?? Przecież ToB definitywnie zakończył całą historię.
Dziecko bohatera nudzi się i wygrzebuje skądś stare demony, z którymi następnie walczy. To by były typowe popłuczyny....
Aaargh, nie ma czasu grać, a by się pograło...aaargh.
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Vodnique pisze:
Fallout 3 w żadnym wypadku nie będzie produktem Interplaya
Mam przeczucie, że trójka nie dorośnie do poprzedniczek. Co gorsza, wydaje mi się, że będzie to "nowoczesne cRPG" - nastawione na grafikę i rozwój bohatera, ale bez dobrej fabuły.
Też mam takie przeczucie. Mod do Obliviona - z innymi potworami, światem i fabułą, ale z tym samym modelem rozwoju postaci (albo najwyżej lekko zmodyfikowanym) i walki (tury pójdą w odstawkę na rzecz dynamicznej rąbanki).

Awatar użytkownika
padawan
Mamun
Posty: 128
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 12:00

Post autor: padawan »

Dziś trochę pograłem w to -> http://osiedle.org/wstrzymywacz.swf
Bardzo fajna gra, ale poziomu 39 sie już przejść nie da :)
To zdanie jest fałszywe.

"Statystyka jest jak kobieta w bikini. Widać wszystko, ale nie to co najistotniejsze..."

ODPOWIEDZ