Ostatnio graliśmy...

Gry komputerowe i konsolowe, smaczne i zdrowe

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: ElGeneral »

Zepsuć to nie zepsuli, choć im dalej w las, tym wolniej się wszystko ładuje, a w niektórych momentach gra się zacina i "wskakuje"dopiero po kilku próbach. Jak na razie opublikowano sześć poprawek. Ale fajnie mi się gra, a co ważniejsze, taka prosta nawalanka odrywa moje myśli od tragedii, jaka niedawno mnie spotkała.
Zaletą gry jest to, że po kolejnej, )drugiej, trzeciej próbie) odcina się w tym samym niejscu, w którym się zacięła. i nic nie tracisz. Może mam po prostu za słabego kompa.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Ilt »

ElGeneral pisze:Zepsuć to nie zepsuli, choć im dalej w las, tym wolniej się wszystko ładuje, a w niektórych momentach gra się zacina i "wskakuje"dopiero po kilku próbach.
To akurat chyba wina Twojego sprzętu, mnie na średniej klasy rocznym laptopie śmiga jak ta lala.
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: neularger »

Taak? A jaką masz grafikę, Ilcie?
Bo się zastanawiałem na zakupem, obejrzałem grafikę w swoim laptopie i się przestałem zastanawiać... :)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Ilt »

GeForce GT 540M, 4gb ramu, procka i5-480m
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Młodzik »

Średniej klasy, mówisz...
W sumie i tak przez najbliższe pół roku będę odkładał na nowy sprzęt, więc już przestanę spozierać z zazdrością na wszystkich wokół.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Metallic »

Młodzik pisze:W sumie i tak przez najbliższe pół roku będę odkładał na nowy sprzęt, więc już przestanę spozierać z zazdrością na wszystkich wokół.
Przez długi czas cierpiałem na ten syndrom. Kiedy kupiłem nowego laptopa, czułem się, jakbym się przesiadł z furmanki do pociągu ekspresowego. A jak spojrzałem na ranking kart graficznych, to moja nowa i tak była określana jako "jedna z gorszych". Nie przeszkadza mi to, bo i tak nie grywam w najnowsze tytuły zaraz po premierze. To, co mnie interesuje, jakoś śmiga. Niech żyje extra klasyka :D
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Kruger »

Metallic pisze:Niech żyje extra klasyka :D
Problem w tym, że rpawdziwa klasyka na nowych kompach nie chce iść.
Vide wspomniane w innym wątku problemy z CC. Albo Worms World Party, w życiu nie ruszy.
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Metallic »

Kruger pisze:Problem w tym, że rpawdziwa klasyka na nowych kompach nie chce iść.
Zgoda, to jest problem. Na przykład taki KotOR - chyba najbardziej mi żal. Zmora na Windows 7. Ze wspominanymi przez Ciebie Wormsami też się męczyłem kiedyś. Ale na szczęście nie ze wszystkim jest taka męka. Heroes III śmiga. Baldur's Gate śmiga. Age of Empires II również. Pierwszy Starcraft. Działa mi nawet taki antyk, jak Turok: Dinosaur Hunter :D

Wiem, wiem, oprócz ostatniego, same rtsy i rpgi wymieniłem. Ale akurat w te najczęściej grywam.
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: neularger »

Ilt pisze:GeForce GT 540M, 4gb ramu, procka i5-480m
Moje karta się nazywa Integrated HD Graphic co w tlumaczeniu na nasze znaczy - O jessu co za syf!
Tak czas kupić Alienware Mx18 ;)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Kruger »

Pamięć operacyjna mego laptka ma mniej RAMu niż ta karta graficzna :)
Dużo mniej...
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Ilt »

Nie, nie, to nie był ram karty a całości. Stąd przecinek. [Karta], [ram], [procek], a nie [karta], [ram karty], [procek].
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Kruger »

Zwykłego razu też mam dużo mniej :)
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: ElGeneral »

Przestańcie się chwalić jak nastolatkowie. Grajmy.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: Metallic »

ElGeneral pisze:Grajmy.
Generale, to świetny pomysł. Grający użyszkodnicy FF, może umówimy się kiedyś na jaką partyjkę w H3 bądź co innego?
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Re: Ostatnio graliśmy...

Post autor: ElGeneral »

No, doprowadziłem swojego herosa (Torchlight II) do 82 poziomu. Na dziś już dość. Jeszcze tylko butelka many przez snem i... No, to może trochę potrwać, bo dużo tej mamy potrzebuję, a nie lubię pić many na hejnał. Ale damy radę!
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

ODPOWIEDZ